Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ennyire elriasztja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elriasztja a férfiakat, ha egy nő egyedülálló anyuka?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen ezt olvasom/hallom, hogy pl. egy férfi meghallotta, hogy a kiszemelt nőnek van gyereke, és már arra se volt hajlandó, hogy találkozzon a nővel. Vagy a randin tudta meg a gyereket, és többet már nem akart vele találkozni. A reality műsorokban is már egyre több helyről az folyik, hogy nyilatkozzák az egyedülálló anyukák, hogy nem fogok így párt találni, stbstb.

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Tényleg ennyire riasztó?


2015. febr. 19. 11:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
85%

Nem mennek bele ilyen kapcsolatba. Egy gyerekhez rengeteg turelem es energia kell, ezt szeretnem a sajat gyerekemre forditani.

35f

2015. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
80%
Én nő vagyok, de nem lennék együtt gyerekes hapsival. Nem a más gyerekének nevelése ijeszt el (tanár vagyok, szóval megszoktam, bár az kicsit más, de szeretem a gyerekeket), hanem az, hogy tudom, hogy a gyerek/gyerekek úgyis mindig összekötő kapocs lesznek az exfeleséggel. És ezt a kapcsot nem lehet elszakítani, mert a gyereknek joga van az anyjához is. Épp elég trauma neki/nekik a válás, hát még az, hogy jön a pótmama és nevelni próbálja.
2015. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
96%
Elvált anyuka vagyok. Bennem is felmerült, hogy senkinek nem kellek majd gyerekkel. Ezért tudatosan nem is kerestem senkit (bá)
2015. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
81%

24 folyt.

Egyébként sem hiszek a társkeresős kapcsolatokban, görcsösen keresgélésekben.

Nekem szerencsém volt, a mostani páromat egy percig sem zavarta, hogy volt egy kiskamasz lányom. Nincs saját gyereke, elmondtam, hogy tőlem nem is lesz. Elfogadta ezt. Nem vagyok bomba nő, ő sokkal kapósabb lehetne mint én (fiatalabb, jobban keres), de mivel engem megszeretett, így természetes volt neki, hogy csak gyerekkel kaphat meg. Mi figyelünk arra, hogy egymásra is tudjunk időt szakítani, nem pótapukát kerestem, inkább baráti viszonyt ápol a gyerekemmel. Jó pár éve működik a kapcsolat.

2015. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
41%
Én 30 éves egyedülálló Anyuka vagyok, 1 lányom van és tapadnak rám a jobbnál, jobb! partik. Magam is meglepődöm főleg azon, hogy sokaknak még nincs gyermekük. Úgyhogy egyértelműen cáfolni tudom ezt a híresztelést.
2015. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó vagyok, elfelejtettem írni, hogy szigorúan komoly kapcsolat céljából.
2015. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
40%
Egyetértek a többséggel, azzal viszont nem, hogy ha egy nő írna le olyat, hogy "nem akarom, hogy a pasimnak ne én legyek az első", akkor az rögtön le lenne pontozva, hogy pitsa.
2015. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
49%
Másrészt meg mennyi lepukkant anyuka mellett van egész normális kinézetű pasi, én ezen is megdöbbenek. Aztán lehet ez csak a kérdés előtti fázis, aztán meg a gyerekre fogják, pedig az igénytelenség az oka mindennek.
2015. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
46%
27-es, pont le..rom a te lesújtó véleményed! Ezt minden egyedülálló Anyuka nevében...
2015. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg ennyire elriasztja!! ;DD
2015. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!