Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ennyire elriasztja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elriasztja a férfiakat, ha egy nő egyedülálló anyuka?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen ezt olvasom/hallom, hogy pl. egy férfi meghallotta, hogy a kiszemelt nőnek van gyereke, és már arra se volt hajlandó, hogy találkozzon a nővel. Vagy a randin tudta meg a gyereket, és többet már nem akart vele találkozni. A reality műsorokban is már egyre több helyről az folyik, hogy nyilatkozzák az egyedülálló anyukák, hogy nem fogok így párt találni, stbstb.

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Tényleg ennyire riasztó?


2015. febr. 19. 11:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert 1-2 Anyuka 1 gyermekkel még talál partnert nem ez a tendencia. Van olyan bomba nő ismerősöm akinek 4 van és a 4-dik beteg is, vannak rohamai, már külföldön keresgél mert nem kell senkinek. Viszont a nők védelmében megjegyezném, hogy nem mindenki egy bunkóval csináltatta fel magát, sokakat a férfi hagy ott, mert 2 gyereknél már nem bírja a kapcsolatot a sok nélkülözést. Ellenérv viszont, hogy kezdem ezeket a férfiakat megérteni, mert saját bőrömön tapasztalom, hogy a gyerek a mindene a nőnek, azóta emberszámba nem vesz a párom, egyáltalán nem törekszik arra, hogy legyen magánéletünk vagy időnk egymásra, pedig egy értelmes nő.
2015. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
90%

Én a környezetemben azt látom, hogy különösen azokat a férfiakat üldözi el, akiknek még nincs gyerekük. Tehát egy elvált, két gyerekes pasi hamarabb jön össze egy egyedülálló anyukával. Akinek viszont még nincs gyereke, fogalma sincs, hogy mit kezdjen ezzel. És hát a nő se mehet akármikor akárhová, mert a gyerekről is gondoskodnia kell. De a barátaim közt van olyan is, aki elvett egy 2 gyerekes anyukát és még bevállaltak egy közöset. Ráadásul a férfi 5 évvel fiatalabb a nőnél, szóval van erre is példa, csak szerintem jóval kevesebb.


De én azt látom, hogy ha a nő normális, nyitott, a gyerekek se problémásak, akkor találnak maguknak párt. Akinek nincs, az nem is akar, teljesen be van savanyodva, meg fél attól, hogy az új pasi nem szeretné úgy a gyereket, ezért meg se próbálja, stb.

2015. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, az egyedülálló anyukáknak sem kell a riadt férfi. :) Nincs ezzel semmi gond.
2015. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
24%

én ezért szeretnék minél később gyereket vállalni.


ha esetleg beütne a krach-és mégis különválnánk az apával,ne kelljen teljes anyagi csődtől félve,iskolázatlanul,pénz nélkül kétségbeesetten új pár után nézni és mindegy,csak legyen valaki-alapon megmaradni valaki mellett,hogy be legyen biztosítva a p*csám.

2015. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, arra nem gondoltál, hogy esetleg nem a pénz miatt szeretne egy elvált, gyerekes nő maga mellett tudni egy férfit? Hiába van pénzed, tudod eltartani a gyereked, attól még társra neked is szükséged lehet. Az, hogy szültél egy gyereket, és esetleg nem működött az apjával a kapcsolat, még nem jelenti azt, hogy egyedül kell leélned az életed.
2015. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos ez akármelyikünkkel előfordulhat, erre nem biztosék sem a jó iskola, sem a kései gyerek vállalás. Akik ennyire "fikázzák" az egyedül álló anyukákat, nem tudom mit fognak tenni ha ők is egyedül maradnak 1 vagy több gyerekkel??? Fejbe lövik magukat, esetleg felvágják az ereiket?! maradtok egy olyan kapcsolatban ahol agyon aláznak majd, megcsalnak? Számtalan esetet tudok, látok ahol a gyerek után gyakorlatilag kifordulnak magukból az emberek. Az enyém 180 fokos fordulatot vett, igen. Most én maradjak vele mert hát én biztos nem kellenék másnak?! Én meg pont hogy olyat nem látok akik egyedül maradtok volna. Mindenkinek van valaki, csak lehet kicsit több időbe telik, mire megtalálja az ember.... Egyébként van olyan akit riaszt egy gyerek, de könyörgöm nem egy ufóról beszélünk, hanem egy gyerekről.....
2015. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
41%
még valami amit mostanában tanultam meg : soha nem mond azt hogy soha.... mert lehet pont ti lesztek azok akik beleszeretnek egy gyerekes apukába/anyukába...... az is lehet hogy a gyereket szeretitek meg :D
2015. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
51%

"de könyörgöm nem egy ufóról beszélünk, hanem egy gyerekről....."


MÁS FÉRFI gyerekéről. Nem maga a gyerek a riasztó, hanem az, hogy nem a saját gyerekem. Apropó a két lehetőség közül az ufó szimpatikusabb.

2015. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
30%
38-as. Neked egy ufó szimpatikusabb, oké. Szerencsére nem mindenki gondolkozik így, mert akkor kihalt volna már félig az emberiség..... Lehet egyébként hogy én is így gondolkoznék, ha se kutyám, se macskám nem lenne, ki tudja.....
2015. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
69%
A saját gyerekemmel semmi bajom nem lenne. És mea culpa, de nincsen kedvem más férfi kölykét nevelni. És van macskám. :-P
2015. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!