Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szólna, akik hosszú hajjal ismerték meg és vették el a hölgyet. Hogy reagáltatok, mikor levágatta haját? Nem dôlt egy világ össze bennetek? Egyáltalán miért vágatják egyes nôk rövid fiúsra a hajukat a nôk az idô elôrehaladtával?

2015. márc. 3. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
85%
Hosszú hajjal ismertem meg a párom, pár év utàn döntött úgy, hogy levágatja mert megunta. Írtó dögös rövid hajjal :-P cseppet se csalódtam.
2015. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
82%
Sose volt hosszú hajam (nem áll jól). Most 45 évesen, 4 gyerekkel kb. 10 évvel néznek fiatalabbnak az asszimetrikus, fiatalos hajam miatt (is). A férjem is imádja!
2015. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
91%
Aki szerint a rövid hajjal nem kell foglalkozni és nem kerül pénzbe, annak nyilván sosem volt. Ha nem valami fazontalan, házilag vagdosott förmedvényről beszélünk, akkor havonta kell vágatni, igazíttatni, minden hajmosáskor formázni, stb. Nekem is évek óta rövid hajam van, volt már egészen fiús is, most valamivel a fülem alá ér, és imádom. Aki szerint a hosszú haj a nőiesség mércéje, azzal amúgy sem kívánok semmiféle kapcsolatot kialakítani, mert szerintem primitív felfogás. :)
2015. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, te hány éves vagy?
2015. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
89%

Rövid hajjal egyszerű bánni?


Legalább 3 hetente vágatni kell, naponta legalább 20 perc amíg belövöm. Jó a szárítás tényleg gyorsabb, de ugyanúgy vasalom én is.


Az igényes rövid hajjal igenis sokat kell foglalkozni és lehet valaki nőies és szexi rövid hajjal is.

2015. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
96%

Nekem volt rövid is hosszú is, bár házas még nem voltam :D :P


CSatlakozom: a rövid hajjal sokkal nehezebb bánni, főleg ha valakinek nem szögegyenes a haja. Sosem áll be úhgy, ahogy kellene, ha mégis, akkor egy csepp párától megbokrosodik utána...


Ha valakinek sűrű és egyenes haja van, annak jó lehet a rövid, meg ha olyan a fazon, hogy nőhet, nem kell havonta vágatni.


Nekem nem jó. Most lapockáig ér a hajam, azt mondanám, félhosszú, megmosom este, reggelre megszárad, reggel perc alatt kivasalom a szuper vasalómmal, és egy hétig nem nyúlok hozzá, max az első tincset utánavasalom perc, ha elfekszem, vagy visszagöndörödik.


4. nap után, copf, konty...stb. Párom így külön szereti, mert szerinte jó, hogy néha le van engedve, néha fel van tűzve.


Szerintem sokkal kisebb macera, mint a rövid. Arról nem is beszélve, ha sehogy nem akar állni, akkor rittyentek egy kontyot 5 perc alatt és megoldva. Mikor rövid hajam nem akart beállni, akkor max a sapka maradt alternatíva.


Az azonban igaz, hogy akinek elkezd hullani terhesség után "muszáj" levágatni, mert a fejhez tapadt 3 szál haj nem szexi. Később azonban ha rendbe jön, tuti visszanöveszteném.


Konkrét válasz: a nagynénémnek mikor férjhez ment egy tonna göndör derékig érő szőkés barna haja volt. Mióta az eszemet tudom viszont rövid vörös különböző fazonjait láttam már rajta. 30 éve házasok a nagybátyámmal. Volt olyan haj, ami nem tetszett neki, azt koton frizurának hívta :D De maga a hosszúsága nem zavarja, csak néhány rövid fazon. Az is igaz, hogy a nagynénémnek mindig szuper fazonokat vágnak, soha nem öreges, nagyis, vagy gáz. Mindig friss, üde és fiatalos. Viszont neki sok haja van ezért van tartása, de mivel göndör, vagy vasalnia kell, vagy sütővassal megregulázni, ezért bazi sokat vacakol vele... Nem mondanám, hogy időt kímél vele, hogy rövid a haja...

2015. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban hosszú volt, mindig csak lógott meg copfozva volt, uncsi volt. 13 évesen levágattam, és 24 évesen kezdtem el növeszteni. Most picit derék fölé ér.


Nem mondanám, hogy egyik jobb a másiknál. Vannak gyönyörű arcú nők, akiknek még a pixie is jól áll, ők nagyon szerencsések. Tapasztalatból tudom, hogy mindkettőnek van előnye és hátránya.


A hosszú hajam nagyon dús, ezért bepállik a fejem tőle nyáron. Gyűlölöm fésülni, egy csomó idő, mire megszárítom. Nem tudok kibontott hajjal aludni, mert rákönyöklöm. De nagyon szeretek frizurákat csinálni magamnak, fonatokat, feltűzéseket, félig kibontottat, loknisat... ilyenkor szeretem. (Igaz, egy barátnőm megjegyezte, hogy ha mindig feltűzöm, mi értelme van, hogy hosszú, egy fodrászbarátnőm meg azt mondta, pont annak van értelme, ha kezdenek valamit a hosszú hajjal, nem csak lóg.)


A rövid hajjal az volt a bajom, hogy ha elfeküdtem, nincs az az ötcsillagos szupererős zselé vagy paszta, ami helyreállítaná. Akkor egész nap ott van az a tincs, ami egy nevetséges szögben eláll a fejemtől. És ha pont olyan a hossza, akkor nagyon rossz edzeni vele, mert nem lehet felkötni, csak 300 kis csattal rögzíteni. Viszont nagyon felszabadító érzés, és nagyon szerettem reggel felkelni, végigsimítani a fejemen, és érezni, hogy a tarkómnál már nincs haj. :)


Szerintem nem normális dolog ennyire összekötni a hajat a nőiességgel. A legjobb barátnőm anyukája kétszer is volt rákos, a kemótól kihullott a haja, és eszméletlen dögös nőci volt kopaszon is, mert belülről jött a NŐ.

2015. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
95%

A rövid haj is lehet nőies, ha jó a fazonja és rendesen van ápolva. Sztem csak a hosszú hajtól számítani a nőiességet elég korlátolt gondolkodásra vall. A hajhosszabbítás meg... OMG. Az esetek többségében iszonyat mű és természetellenes kinézete van.

Amúgy a rövidebb haj, ha szépen van tartva, tényleg több törődést igényel. De aki a rövid haját nem tartja rendben, az a hosszabbat sem. És ilyenkor rövid (nem a fiús tüsire gondolok) kevésbé feltűnő, amikor vki igénytelen. Ismerek lányt, akin a hosszú haja csak úgy lógott, élettelen volt, gyakran meg sem volt fésülve... rövid hajjal 1000x jobban néz ki. És olyan is van, akinek tényleg nem áll jól, vagy az egyéniségéhez nem passzol.


Aztán igen, az is belejátszik a dologba, hogy bizonyos életkor után már röhejes a hosszú haj... most gondolok arra, ha vki 45 fölött van, és már ráncosodik. Nyilván egy Monica Belluccinak, Marcia Crossnak jól áll, de egy átlag nőnek, aki ráncos, gyakran röhejes külsőt kölcsönöz, hacsak nem kontyban hordja.

2015. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:

Na talán nem kellene a hosszú hajat vasalgatni és nem lenne gond :S

Egyébként nem értek egyet, hogy a hosszú hajat macerás ápolni, csak az a baj, hogy sok nő bedől a fodrásznak és hagyja, hogy havonta az egész hajra rátegye a festéket. Ezt nem szabad! Ki kell választani egy színárnyalatot és annál maradni folyamatosan, havonta festésnél pedig csak a lenövést szabad hagyni festetni. Max ha valaki nagyon frissíteni akarja a színt, mert kikopott akkor a mosásnál kell kérni, hogy akkor gyúrja össze a hajon lévő festéket pár másodpercig, de ennyi. Emellett havonta max kéthavonta hagyni kell vágni is belőle, nyilván akkor mikor az ember egyébként is festetni megy. Ezen túl még kell egy jó hidratáló sampon és balzsam,benne hagyható olajos hajspray a nedves hajra szárítás előtt meg aki még nagyon akarja a hajvégeket még átgyúrhatja olajjal. Ennyi. Nem egy nagy kunszt. Mellette vegyes étkezéssel vitaminokat, tápanyagokat bevinni fontos, de hát az amúgy is kell az ember egészsége szempontjából. Én igenis nőiesebbnek tartom a hosszú hajat, mint a rövidet és megértem egyes férfiak érzéseit ezzel kapcsolatban. A fent említett módszerrel szép szőke is a hajam, pedig sötétbarna a természetes hajszínem, tehát sokat kell rajta világosítani. Ja és a vaddisznószőrös kefe az alap kell hogy legyen hozzá.

2015. márc. 3. 17:48
 20/69 anonim ***** válasza:
97%
Most hogy jött ide ez a gyorstalpaló fodrásztanfolyam? Mi értelme egyáltalán ennek a kérdésnek?
2015. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!