Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szólna, akik hosszú hajjal ismerték meg és vették el a hölgyet. Hogy reagáltatok, mikor levágatta haját? Nem dôlt egy világ össze bennetek? Egyáltalán miért vágatják egyes nôk rövid fiúsra a hajukat a nôk az idô elôrehaladtával?

2015. márc. 3. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:
Az elsônél rövidebbre gondoltam, igen és akkor inkább úgy mondom, hogy nem találom azt szexisnek. A magyar falusi feleségek rövid hajáról beszélünk, nem sztárok belôtt sérójáról.
2015. márc. 3. 21:19
 32/69 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tehát falusi néni rövid haj vs. városi fiatal nő hosszú haj? Akkor itt nem a hajhosszal van a baj. Mert ez is hosszú.


[link]

2015. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
73%
Teged biztos valami nagy trauma ert... Egyebkent a vall alá ero haj sem olyan hosszu ;) azt hittem legalabb derékig ero hajad van ha mar igy pattogsz 😄
2015. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
56%

"A magyar falusi feleségek rövid hajáról beszélünk, nem sztárok belôtt sérójáról."


Ugyan nem vagyok falusi feleség, szentendrei feleség vagyok és nem vagyok sztár sem.


Rövid folyamatosan belőtt hajam van, akkor is ha otthon vagyok. Most épp szőke-rózsaszín.


Engem a férjem rövid hajjal ismert meg, mondjuk neki nem is tetszik a hosszú haj (látod ilyen is van).


Amúgy ízlésekről akarod meggyőzni a többieket. Van akinek nagyon jól áll a hosszú haj, van akinek meg a rövid. Van akinek ez tetszik, a másiknak meg az.


Most ez olyan lenne, mintha arról akarnál meggyőzni, hogy a legjobb a vanília fagyi. Én viszont rosszul vagyok már a gondolatától is. Neked lehet a kedvenced, de én akkor sem ennék belőle.

2015. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 A kérdező kommentje:

33: Pattogni a kukorica szokott a mikróban.

Majdnem a hátam közepéig ér a hajam, az váll alatt van vagy nem.....? Nem tudom miért kapod fel a vizet egy egyszerű hajas kérdésre és miért vagy érzékeny más, a tiédtől eltérő véleményre, de ha gyengék az idegeid akkor a 'Mentális egészség' témakört ajánlom írogatásra.

2015. márc. 4. 08:36
 36/69 anonim ***** válasza:
70%
Jajj ne aggódj, nem kaptam fel a vizet :) egyszeruen hulyeseg amit irsz... Van olyan akinek jol áll a rovid es ápolja is, de van olyan is akinek a hosszú haj nem áll jol es nem is ápolja.. Nem kell azert ehhez sok esz :) meg nyilvan nen minden pasi bukik a hodszu hajra, de majd ha elmultal 17 akkor felfogod
2015. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:
A férfiak szemszögéből tettem fel a kérdést, nem nőkéből. Kedves Nők, kérlek ne válaszoljatok a kérdésemre, mert nem nektek szólt. Köszönöm.
2015. márc. 4. 09:14
 38/69 anonim ***** válasza:
71%
Szàmomra szexisebb vonzóbb egy extravagánsabb rövid frizura, mint egy unalmasan lelógó hosszú haj. Mindegyik lehet szép, de nem ettől lesz nőies a nő. 26/F
2015. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
59%
"magyar falusi feleségek rövid hajáról beszélünk" bár az Én Kedvesem nem falusi feleség (nem is értem ezt hogy érted, egy falusi feleségnek szerinted nem lehet normális frizurája?)
2015. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
Nők! `kuss!-üzeni a szőke démon
2015. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!