Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szólna, akik hosszú hajjal ismerték meg és vették el a hölgyet. Hogy reagáltatok, mikor levágatta haját? Nem dôlt egy világ össze bennetek? Egyáltalán miért vágatják egyes nôk rövid fiúsra a hajukat a nôk az idô elôrehaladtával?

2015. márc. 3. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

Ja azt nem írtam, a 25 éves találkozón anyám 43 éves volt, pont mint a többi nő. 43 évesek és úgy néznek ki, mint az Etus! Holott mondjuk itt van ez a kép, tessék ez is egy középkorú nő és még sem az jut az eszébe az embernek, hogy mamóka..


[link]

Tessék a kontraszt..

[link]

2015. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:
Igen, pont az ilyenre gondoltam :D A nagynéném is szülés után egyből ilyenre vágatta, pedig még a 30-as korosztályhoz tartozott. :( (Ő Heves megyén él, falun) De még sorolhatnám, mennyi ilyet látni.
2015. márc. 4. 18:10
 63/69 A kérdező kommentje:
megyéBEN, bocsánat
2015. márc. 4. 18:11
 64/69 anonim ***** válasza:
82%

De kérdező! Azt kéne megértened, hogy a rövid haj NEM EGYENLŐ Etus frizkóval...


Rengeteg rövid fazon van és a pasik jó része bukik is rá. Apámnak pl világ életében csak rövid hajú barátnője volt, kettőtől eltekintve, az egyik az anyám. De nem dédis nőkkel járt. Mind ízig-vérig modern nő volt. Magasak, karcsúak és parfüm lengte körbe őket. ehhez jött az éppen aktuálisan divatos ÉS nőies rövid haj.



Szóval rossz a kérdésfeltevés. annak nyilván egy férj sem örül, ha a 30 éves felesége helyett egyszercsak a saját nagyanját találja a nappaliba mikor hazaér...

2015. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:
Márpedig én errefelé csak ilyet látok. És egyértelmûsítettem is, hogy erre a falusi nagymama stílusra gondolok. De amúgy úgy érzem a téma ki lett merítve. Az ellenkezô mondanivalót is felfogtam és megértettem amit mondtál, utolsó. Köszi a válaszokat.
2015. márc. 4. 19:41
 66/69 anonim ***** válasza:
58%

Azért helyes a kérdező felvetése, mert a terhesség után hajat vágató nők nem minden esetben azért vágatják le, mert hullik vagy ilyesmi. Sokan azért, mert úgy gondolják, hogy hosszú haj, sok gond, rövid haj, akkor biztos kevesebb gond. Holott a hosszú hajat megmosva, akár levegőn hagyva megszáradni, szépen befonva, felkötve, vagy leengedve is lehet hagyni és szép. Csak meg kell időnként fésülködni. Viszont a rövidhaj az komoly munkát igényel, és tényleg csak a finom vonásokkal nőies és vonzó. Igen, komoly munkát igényel, mert bár rövidebb, de elfekszi az ember, folyamatos állítgatást igényel, hogy ne ananász-feje legyen az illetőnek meg ne csak simán lestrapált lenyírt haja. És aki azért vágatja le, mert még a hajmosásra se ért rá és azt hitte majd rövid hajjal jobb lesz, hát az beszopja, mert több időt igénylő hajat csináltat magának, mikor az előzőre se ért rá. És akkor rájön, hogy hát ő ezt nem tudja karban tartani. Így a végén aztán lesz egy semmilyen rövid haja, amivel tényleg semi dolga, de úgy is néz ki, ez az Etus-fej. Aztán már úgy marad.


A másik verzió, aki eleve Etus fejre vágatja, jó az alapon.

2015. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
51%

még egy dolog amit nem írtam le


szal a hajszálaknak is van életkora

van akinek egy hajszála akár 10 évig is él - ergo megtudja növeszteni hosszúra

van akinek nem

akinek rövid élettartalmú hajszálai vannak az nem tud seggig érő hajat növeszteni

pl én sem, a leghosszabb haj amit elértem az az váll alá 3 cm

2015. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

Nem értelek, komolyan. Látni szoktam béna rövid hajat, meg nagyon jót, béna hosszút, meg szépet. Nem értem, hogy miért nem a béna rövid haj vs. béna hosszú haj vitát indítottad el. Így a rövid veszít, nem azért, mert rövid, hanem mert béna.


Egyébként az esküvő utáni hajvágáshoz: van egy barátnőm, nagyon vagány csajszi, mindig rövid haja volt. Hozzá hibátlan bőr és babaarc vonások. Kb. ilyesmi haja van.


[link]


Megkérték a kezét, és azóta növeszti a haját. (Jövőre lesz az esküvő.) Kérdeztem, hogy miért, nagyon jól néz ki. Azt mondta, persze, de nem lehet belőle kontyot csinálni az esküvőre. Utána azt tervezi, újra levágatja.

2015. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik, bocsi. :( Én azt látom szépnek, ami lobog a szélben és hátközépig ér, puha és csillog.
2015. márc. 6. 12:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!