Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szólna, akik hosszú hajjal ismerték meg és vették el a hölgyet. Hogy reagáltatok, mikor levágatta haját? Nem dôlt egy világ össze bennetek? Egyáltalán miért vágatják egyes nôk rövid fiúsra a hajukat a nôk az idô elôrehaladtával?

2015. márc. 3. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:

Oh..csak segíteni akartam meg tippet adni, ne haragudj..pfff, az ilyet:O

Akit érdekel: még annyit ajánlanék, hogy a hajgumiban, amit használtok semmiképpen se legyen fémrész.

2015. márc. 3. 17:55
 22/69 anonim ***** válasza:
43%
amiket elmondtál az ilyen nesze semmi fogd meg jól :D
2015. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:
Ezzel a "nesze semmi fogd meg jól" -lal lett váll alá érő, gyönyörű szőke hajam....De ha téged nem érdekel, akkor akár más kérdéseket is olvashatsz, nem?
2015. márc. 3. 18:18
 24/69 anonim ***** válasza:
81%

A kiselőadás, amit tartottál köszönő viszonyban sincs a "kérdéssel", amit feltettél.

Úgyhogy elárulnád, mi bajod?


Igazolást keresel, hogy a nők csak hosszú hajjal nők, mert otthagyott a pasid, pedig de csodás hajad van?

Vagy fodrásznak készülsz és ezt most tanultad?

Esetleg vmi hülye női magazinban olvastad és kényszert érzel, hogy megoszd a fantasztikus tudásod?

Vagy mi vaaan?

2015. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg nagyon fiatal lehetsz, ga úgy gondolod, higy neked állandóan dús hajad marad és gondolom majd őszülni sem fogsz.


Nekem soha nem volt rövid hajam, csak első általában, utáltam. De nem attól függ, hogy nőies-e egy nő. De ezt maj kinővöd 😊

2015. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem válaszoltál arra a kérdésemre, hogy hány éves vagy?
2015. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:
Amúgy miért nem férfiak válaszolnak a kérdésre? Úgy tettem fel a kérdést, nem?
2015. márc. 3. 19:50
 28/69 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert kevés férfi van az oldalon


2. Hogy miért vágatják a nők rövidre a hajukat, talán a nők jobban tudják, mint a férfiak.


3. Remélem egy férfiben sem dől össze a világ, mert a nő akit szeret, x cm-vel rövidebb hajjal él tovább.


Akkor talán megostgatnád, hogy hány éves vagy?

2015. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok nagyon dögös tud lenni a rövid haj ha szép a nő arca ;)
2015. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Ez miért nem szép és ápolt? Vagy ennél is rövidebbre gondolsz?

[link]


[link] Most nyilván a frizurát nézd, ne az alatta lévő alanyt :)


[link]


Szerintem igen is nőies. Az más kérdés, hogy nem mindenkinek áll jól.

2015. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!