Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szólna, akik hosszú hajjal ismerték meg és vették el a hölgyet. Hogy reagáltatok, mikor levágatta haját? Nem dôlt egy világ össze bennetek? Egyáltalán miért vágatják egyes nôk rövid fiúsra a hajukat a nôk az idô elôrehaladtával?

2015. márc. 3. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom. A férjem sosem engedné, hogy levágjam a hajam. Popsimig ér, természetes hullámos. Szerinte borzalmas a rövid haj egy nőnek. Fiús, férfias. Csúnya. Szerintem is. Engem 5 gyerek sem tudna rávenni, hogy egyáltalán rövidebbre vágjam...nemhogy totál rövidre.
2015. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
49%
Az én feleségem is levágatta a haját, de bennem nem dőlt össze a világ. Sőt én kifejezetten örültem neki, hogy végre rövid hajú lett. 1 éve vagyunk házasok és én már esküvő után rögtön felvetettem, hogy esetleg levágathatná a haját fiúsan rövidre. Ő is szeretett volna rövidebb hajat, de akkor még nem merte levágatni. Akkor volt 22 éves és korábban soha nem volt rövid haja. Kb. fél évvel később szánta rá magát és végül együtt mentünk el a fodrászhoz. Megmondom őszintén, hogy én inkább rövid haj párti vagyok, és megmutattam, Neki, hogy kb. mi az elképzelésem a hajat illetően. Közel olyanra vágatta amit én javasoltam és azóta is olyan haja van. Rendszeresen vágatja és mostanában nem is akarja visszanöveszteni. Szóval nálunk teljesen pozitív "élmény" van a hajvágással kapcsolatban.
2015. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 A kérdező kommentje:
41: Én is így vettem észre.
2015. márc. 4. 13:46
 44/69 anonim ***** válasza:
62%
Én feleségemnek nem kell engedélyt kérnie egy hajvàgàshoz, ez azért elég durva.
2015. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
67%
Szerencsës vagyok hogy päromnak szëp arca van így ő rövid hajjal is messze a legszebb :-) de tëny nem mindenkinek äll jól! Akinek nincs szëp arca annak nem ajänlott.
2015. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
30%
Na most kedves kérdező! Nem mindenki születik olyan hajjal, aminek tartása van és ráadásul dús is. Nekik aztán végképp nem áll jól a hosszú haj és talán meg sem tudnák növeszteni. Ettől függetlenül 100 %-ig NŐK és hidd el, nagyon csinosak, szexisek tudnak lenni.
2015. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:
Engem nem kell győzködni, nem a nőkre bukom.
2015. márc. 4. 14:00
 48/69 anonim ***** válasza:
55%

Az enyém azért vágatta le, mert feketére festette és azt mondta, hogy lenövesztve csúnya lenne nagyon, így egész rövidre vágatta mint a fiúké, hogy utána növessze meg. Nekem tetszett úgy is, de nyilván a hosszú haját jobban szerettem. Utána növesztette, ennek nagyon örültem, mert sokka jobban áll neki. Akkor már nem festette be így gyorsan nőtt neki és egészséges lett a haja, most nagyon szép.


A mi családunkban levágatták a nők a hajukat a gyerekek születésekor, anyám haja is azóta ér épp a füle alá, pedig a fiatalkori képein még derékig érő haja volt. Érdekes, ezen még nem is gondolkodtam. Szerencsére a feleségem családjában is született sok gyerek és senki sem vágatta le a haját, ott az összes nőnek hosszú haja van 60 év alatt, szerintem neki se fog eszébe jutni, hogy megszabaduljon tőle.

2015. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
51%
46-ra válasz a 47? végérvényesen kiderült, nem álltál kétszer sorba, mikor az észt osztották. A hajad alá, tudod, abba a gumóba.
2015. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
49: Ennyire bepipultál egy ártatlan hajas kérdéstől? :D Gondolom rövid hajú nő vagy. De mondd már meg, hogy másnak miért nem lehet más véleménye és minek mocskolódsz a kérdésemnél? Dili vagy? Engem nem kell győzködnöd, még egyszer mondom, felnőtt emberként hadd ne kelljen már a bocsánatod kérnem a gondolataimért.
2015. márc. 4. 14:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!