Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szólna, akik hosszú hajjal ismerték meg és vették el a hölgyet. Hogy reagáltatok, mikor levágatta haját? Nem dôlt egy világ össze bennetek? Egyáltalán miért vágatják egyes nôk rövid fiúsra a hajukat a nôk az idô elôrehaladtával?

2015. márc. 3. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
39%
Rosszul gondolod, 50-es. A súlyosnak tűnő mániádból, téveszmédből próbállak kimozdítani, de látom, nem megy, feladom. Viszontlátásra.
2015. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
56%

Most komolyan képesek vagytok ízlésekről vitatkozni???


Mindkét táborhoz szól a kérdésem!

2015. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:

Én nem vitatkozom, ő sértegetett. "súlyosnak tűnő mánia, téveszme" - ehh? :S Egy kicsit drasztikusan fogalmaz...

Mindegy, elment a kedvem az egész diskurzustól.

2015. márc. 4. 15:05
 54/69 anonim ***** válasza:

Hát ha őszintén visszaolvasod magad kérdező, indulatoktól mentesen, akkor azért beláthatod, hogy te is eléggé radikális vagy!


Ezt nem bántásból írom.

2015. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
Melyik rész, amit írtam volt radikális? Másold be, kérlek.
2015. márc. 4. 16:49
 56/69 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon érdekes, hogy aki azt mondja, amit te gondolsz, arra írsz, hogy "ugye milyen gáz?", ha viszont az általad kérdezett férfiak írják, hogy tetszik nekik a rövid haj, azt következetesen ignorálod.
2015. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ignorálja, de most mit írjon rá? Az meg, hogy valaki elkezdi neki írogatni, hogy hidd el milyen szépek, meg szexik meg nőiesek... Hát basszus tényleg mintha rá akarná beszélni, hogy bukjon már a rövidhajú nőkre..
2015. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

Kérlek, másold ide szó szerint ahol azt írtam, hogy "ugye milyen gáz".

Mert én ilyet nem írtam.

Volt vagy 2 hölgy és két úriember is, aki azt írta, hogy a rövid haj nem szexi, őket nem b#sztatjátok? Miért nem?

Emellett pedig volt pár férfi hozzászóló, aki azt mondta, hogy nagyon tetszik neki a rövid haj a feleségén, amit én tisztelettel elolvastam és egy rossz komment nélkül olvastam tovább. Intelligensen el tudom fogadni a tőlem eltérő véleményt is, ugyanezt várnám el az én véleményemre is tőletek.

2015. márc. 4. 17:59
 59/69 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 57.
2015. márc. 4. 18:00
 60/69 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a kérdező erre gondol:


[link]


Esetleg ennek a fejtetőn dauerolt változatára. Ez tényleg az ún falusi haj. Én faluról jövök, ott van a családom jó része még mindig és szeretek is ott lenni, de sokszor megdöbbenek, mikor 40 körüli nők már így néznek ki, mint Etus a szomszédokból... Anyám volt nem olyan rég a 25 éves osztálytalálkozóján néztem a képeket le voltam döbbenve, hogy ő volt az egyetlen, aki tényleg divatosan (visszafogottan) fel volt öltözve, meg rendes hosszú haja volt, szinte frizurája, pedig semmi extra és az összes vele egy idős régi osztálytársa ilyen etus hajjal meg mamás ruhákban nyomta. Hihetetlen. Itt nagyvárosban a 60 évesek néznek úgy ki, mint ott 42-43 évesen a nők.


Nem csak a nevetséges tizenévesnek öltözködő meg a mamika van, de sok nő ezt teljesen elfelejti és fiatal nőből azonnal mamikává vedlik holott még lenne 20 jó éve..

2015. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!