Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem szeretném felvenni és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném felvenni és a gyerekünknek adni a vőlegényem vezetéknevét, mert borzasztó. Ő ragaszkodik hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem írom le pontosan, hogy mi a vezetékneve, mert ő is olvasgatja a gyakorikérdések.hu-t és rögtön tudná, hogy én írtam ki a kérdést, de higgyétek el, borzasztó ciki!


Májusban lesz az esküvő és augusztusra várjuk a babát. Nagyon szeretné ha felvenném a vezetéknevét, mindegy milyen formában. Én mondtam, hogy nem, biztos nem fogom, tetszik a sajátom, mert alliterál a keresztnevemmel.

Ezt még el is fogadná, de a gyereknek mindenképp szeretné, ha az lenne a vezetékneve, mint az övé.


Ő is tudja, hogy gáz, de így szeretné érvényesíteni, jobban érezné magát tőle, nem enged ebből.

Én viszont nem akarom, hogy ugyanazokat elszenvedje, mint a párom gyerekkorában a neve miatt.


Mit tegyek?



2015. ápr. 6. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
51%
Marmint a Zsiros a gazabb, borzasztobb, cikibb.
2015. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
78%
Ha kövér lesz, a Zsíros lesz a cikibb, ha csirkealkatú gyerek, akkor a Kakas.
2015. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
46%
szerintem a Kakas rosszabbul hangzik, nem is hallottam még ilyen nevet. Zsíros elég gyakori név, ismerek párat. semmi cikit nem érzek ebben. A gyerekek amúgy minden névből viccet csinálnak, csúfolódnak. ezen mindenki átesik, ha nem a vezetéknév akkor a keresztnév miatt. én nő vagyok és nem fogom felvenni a párom nevét, a gyerekem viszont valószínűleg igen. majd választok olyan keresztnevet ami megy hozzá.
2015. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
30%
44es, a kerdezo a sajat nevet akarja adni Zsiros es a kerdezo keresztneve, mert alliteral. A Zsirossal mi alliteral? Zsiros Gizus?
2015. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
93%
Nahát. Azt hittem ennél gázabb lesz sokkal sokkal. Sem a Kakas, sem a Zsíros nem tűnik vészesnek. Épp ma láttam, Zsíros Judit fodrász, épp egy pillanatra futott át az agyamon, hogy milyen ironikus, hogy Zsíros fodrász, aztán tovább is léptem a dolgon. Azért mondjuk, Zsíros-Kakas ne legyen, ha nem muszáj :D
2015. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
87%

nem vonja senki felelősségre az apát, pont ez az, hogy ha annyira gáz lenne, mint a kérdező írja, ha az apát annyira zavarná, olyan sokszor megalázták volna miatta, megváltoztathatta volna.

Szóval erősen valószínű, hogy a kérdező túloz.

2015. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt KAkas nevű ikerpár osztálytársam, egyikük neurológus, másik pedig haematológus lett :)
2015. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
79%
47-es ez egy kommentvadasz kerdes. Ugyanez a kerdes fel van teve a volegeny szemszogebol is.
2015. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem adjátok a gyereknek mind a kettőtök nevét. Közös gyerek, közös név
2015. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
56%
Nem akarod, ne tedd. Ennyi.
2015. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!