Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem szeretném felvenni és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném felvenni és a gyerekünknek adni a vőlegényem vezetéknevét, mert borzasztó. Ő ragaszkodik hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem írom le pontosan, hogy mi a vezetékneve, mert ő is olvasgatja a gyakorikérdések.hu-t és rögtön tudná, hogy én írtam ki a kérdést, de higgyétek el, borzasztó ciki!


Májusban lesz az esküvő és augusztusra várjuk a babát. Nagyon szeretné ha felvenném a vezetéknevét, mindegy milyen formában. Én mondtam, hogy nem, biztos nem fogom, tetszik a sajátom, mert alliterál a keresztnevemmel.

Ezt még el is fogadná, de a gyereknek mindenképp szeretné, ha az lenne a vezetékneve, mint az övé.


Ő is tudja, hogy gáz, de így szeretné érvényesíteni, jobban érezné magát tőle, nem enged ebből.

Én viszont nem akarom, hogy ugyanazokat elszenvedje, mint a párom gyerekkorában a neve miatt.


Mit tegyek?



2015. ápr. 6. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
Persze a nevét, ami neked ultragáz azt most se mered kiírni, vagy priviben leírni.
2015. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretném, mert nem az a lényeg.
2015. ápr. 12. 06:30
 63/81 anonim ***** válasza:
Nagy fake a kerdes.
2015. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd meg a nevedet, a gyerek meg legyen kötőjeles.
2015. ápr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim válasza:
100%

Előzőre reagálva:


Igazad van... De szerintem a Kötőjeles nem a legjobb vezetéknév


Visszatérve a tárgyra, beszéljétek meg hogy miért nem tetszik és döntsétek el.

2015. ápr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, mi az a vezetéknév, annyira nem lehet ház, ha apuka ragaszkodik hozzá. Akkor biztos nem Geczy, meg Bugyi.


S 44-es, a Zsírossal alliterrál minden Zs betűs keresztnév (tudod, az alluterál ezt jelent). Zsanett, Zsófia, Zsuzsanna...A Gizus nem.

2015. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 A kérdező kommentje:

Mivel látta a kérdést már leírhatom, hogy legalább ne higgyétek már továbbra is azt, hogy poénkodok itt kamukérdéssel.


A párom vezetékneve: Szőrös


Előre is elnézést, ha valakit így hívnak és ezzel megsértem.


Amúgy kislányunk lesz, én nem akarom ezzel a névvel megnyomorítani.

2015. ápr. 18. 10:15
 68/81 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan gáz, legyen kötőjeles.

Egyébként ez roma név nem?

2015. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
És mi a te neved?
2015. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, párom családja nem roma.
2015. ápr. 18. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!