Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a hetinél ritkább szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hetinél ritkább szex a házastársak között problémás kapcsolatra utal akkor mire utal 20 év szex nélkül?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket mely szerint egy jó házasságban (ki mondja meg mi a jó? milyen jogon, alapon?) a felek között heti 1x van szex (legalább). Ha ennél ritkábban az problémára utal. Mondjuk a másik fél félrelép.

Na kérem. Én lassan 50-es nő leszek. Nem tudom pontosan mikor volt szex köztem és a férjem közt de huszonéves korunkban még a második gyerek környékén lehetett. Vagyis kb 20 éve. Azóta egymáshoz se értünk „úgy”.

És megvagyunk jól vagyunk köszönjük, gyerekek felnőttek kirepültek. Mi meg élünk boldogan.


Megkérdezhetem, ha 1 hónapos szexmentes idő az már probléma lehet akkor 20 éve az micsoda?


A férjem /vagy én??) félrelépünk? Hát akkor a férjem marha jól csinálja ha 20 év alatt se jöttem, rá. De nem lép az félre. Napi 10-12 órát dolgozik eladóként a piacon, aztán árubeszerzés, aztán bedől az ágyba. Nem megy az senki után. Mikor is menne. Meg kinek is kéne.

Én dettó.

Most akkor???


2016. márc. 2. 08:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
Ezzel mi a baj...? Én a gátlásaim miatt pont hogy kerülném a szexualitást mindenféle kapcsolatban.
2016. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 A kérdező kommentje:

"egyik legfontosabb ismertetőjele, hogy a felek között RENDSZERES SZEXUÁLIS KAPCSOLAT is van"


Na mondom én hogy más jobban tudja mi a jó nekem mint én!

Hát ezek szerint csak igaza van a cikknek?

Mert már az elején leszögveztük hogy ki mondhatja meg mi a jó? Ki és milyen jogon és alapon?

Most akkor nekem valaki megmondja a frankót hoygan kell élnem?

Röhej lenne!!

2016. márc. 2. 12:20
 23/70 Titusztitusz ***** válasza:
39%
Nade kedves kérdező...Rosszul látod a dolgot...Én személy szerint NEM AZT akartam megmondani neked, hogy HOGYAN ÉLJÉL, hanem AZT akartam leírni hogy nagyjábol mi a "házasság" szó DEFINÍCIÓJA...Mert ha nem pontosítjuk le a fogalom jelentését, akkor BÁRMIRE rá lehetne fogni azt, hogy a felek "házasságban" élnek...Még az iskolai PADSZOMSZÉDOKRA is...Hát most csak gondolj bele:Ha nincs meghatározva pontosan az, hogy mi számít házasságnak, akkor akár egy olyan illetővel is "házastársnak" érezhetnéd magadat, aki melletted szokott ülni a munkahelyi menzán ebédkor...Vagy a munkahelyi értekezleteken...Szóval nem véletlen az, hogy normális esetben AZ szokott "házasságnak" számítani, (Most a papírrészét hagyjuk a dolognak...)ha a felek KÖZÖS HÁZTARTÁSBAN ÉLNEK, ÉS KÖZÖTTÜK SZEXUÁLIS KAPCSOLAT ESETE ÁLL FENN...Leegyszerűsítve azt hiszem hogy ez a néhány szó fejezi ki leginkább a "házasság" szó fogalmát...Vagy te akkor másképpen látod a dolgot?
2016. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:

#23


Akkor mindenhol elvárt ez... :(


Minden csaj elhagy ha rájön, hogy milyen szar vagyok ebben.

2016. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 Titusztitusz ***** válasza:
7%
Szerintem nem "elvárt", hanem EZ AZ ALAP...(Többek között persze...)
2016. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:

#25


Akkor mindenképp veszít aki nem profi szexmester, mi...? :( Én nagyon szar vagyok ebben, szóval... Végem.


(ideje meghalni?)

2016. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 Titusztitusz ***** válasza:
65%
Az attol is függ hogy milyen a nő mentalitása-libidója...Pl. én tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy az én feleségem CSAK addig tudna velem boldog házasságban élni,(Vagy egyáltalán házasságban...) ameddig SZEXUÁLISAN tökéletesen ki tudom elégíteni...Ha nem tudnám, szerintem már réges-régen különvált volna tőlem, mivel én gyakorlatilag semmi másra nem vagyok használható, egyedül csak szexuális partnernek...(Na meg esetleg vonzó külsejü férjnek, ha elmegyünk valami rendezvényre...)Viszont látod, a nők sem egyformák, pl. a kérdező tökéletesen boldog életet él szex nélkül is, úgyhogy szerintem próbálkozz be nála, vagy valami hasonló mentalitásu hölgynél ha gátlásaid vannak amiatt, hogy nem vagy jó szexuális partner...A jelek szerint azért akad olyan nő is a világon, akinek a szexualitás nem szempont...Szóval fel a fejjel...
2016. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:

Ne menjünk el ilyen baromságokba hogy mi a házasság definíciója mert akkor nézzük a házasság történeti eredetét és kiderül hogy két család gazdasági és érdekszövetsége. Szerelemről szó sincs. És szex szó kiejtése is a "régi" erkölcs szerint skandallum tabu volt.

Gyereknemzés ki nem mondva ennyi.

Ha már a definícióknál tartunk.

2016. márc. 2. 12:52
 29/70 anonim ***** válasza:
0%
Régen rossz hogy én még csókolózni sem szeretek. Egyszerűen nem értem a köré felhúzott mesét, hogy ez milyen jó... Nem olyan jó. Én nem élveztem soha - valami baj lehet velem.
2016. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 Titusztitusz ***** válasza:
87%
Felőlem definiálhatod úgy a "házasság" szó fogalmát ahogy az neked tetszik...Én nem vitatkozom veled, merthát semmi értelme nem lenne a vitának...Ha TE úgy érzed kérdező, hogy AZ az állapot amiben ti éltek otthon, az HÁZASSÁG, hát akkor legyen neked...ÉN szintén HÁZASSÁGBAN élek, de akkor nekem meg mást jelent ez a szó, mint amit jelent neked...Ennyi...
2016. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!