Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a hetinél ritkább szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hetinél ritkább szex a házastársak között problémás kapcsolatra utal akkor mire utal 20 év szex nélkül?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket mely szerint egy jó házasságban (ki mondja meg mi a jó? milyen jogon, alapon?) a felek között heti 1x van szex (legalább). Ha ennél ritkábban az problémára utal. Mondjuk a másik fél félrelép.

Na kérem. Én lassan 50-es nő leszek. Nem tudom pontosan mikor volt szex köztem és a férjem közt de huszonéves korunkban még a második gyerek környékén lehetett. Vagyis kb 20 éve. Azóta egymáshoz se értünk „úgy”.

És megvagyunk jól vagyunk köszönjük, gyerekek felnőttek kirepültek. Mi meg élünk boldogan.


Megkérdezhetem, ha 1 hónapos szexmentes idő az már probléma lehet akkor 20 éve az micsoda?


A férjem /vagy én??) félrelépünk? Hát akkor a férjem marha jól csinálja ha 20 év alatt se jöttem, rá. De nem lép az félre. Napi 10-12 órát dolgozik eladóként a piacon, aztán árubeszerzés, aztán bedől az ágyba. Nem megy az senki után. Mikor is menne. Meg kinek is kéne.

Én dettó.

Most akkor???


2016. márc. 2. 08:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 A kérdező kommentje:

"akit kb ki nem állhatsz ("


Én ezt sose mondtam. Én azt mondtam hogy a férjem annyit ér mint én. Szart se.

Megérdemeljük egymást. Két barom.

2016. márc. 2. 21:06
 52/70 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, nagyon harcos vagy.


én elhiszem, hogy nem kívánod a férjed, és nem érzed a hiányt. elhiszem, hogy egy csomó mindent csinálsz, ami nem szex, és jó.


mégse vegyél rá mérget, hogy


- mást sem kívánnál, ha kívánatos lenne

- a férjed sem gondol más nőre

- te is úgy élvezted vele a szexet, mint aki itt kiakad, hogy hogy bírod nélküle.


ha neked ez így jó, egy szaros cikk miatt nem tudom, miért írtál ki kérdést. feldühít? kételkedést ébreszt benned?


műskülönben lépj tovább, és olvass valami értelmesebbet. vagy neked szólót.


2

2016. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%

Minősíthetetlen, ahogy a férjedről beszélsz.

Jobbat érdemel nálad. Miért nem adod meg neki a lehetőséget?

2016. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
Kérdező, te úgy vélekedsz magadról és a férjedről, hogy xart se értek. A gyerekeiteket így így nevelitek, hogy ők is xart se érnek?
2016. márc. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezö, te az vagy aki eddig a munkahely/kollegak temakörben trollkodott? Az is idezgetett, mindenkit utalt es csak a sajat igazat hajtogatta a napi 200 kamu kerdeseben.


Ha igaz a kerdes, nem ertem mi a bajod? Hogy mennyit szexelsz, neked hogy jo es milyen a hazassagod, az csak rad tartozik. Mi erdekel amit a cikkekben irnak. Azt is irjak hogy együnk sok spenotot, attol leszünk egeszsegesek, megsem eszek, mert nem szeretem.

Szerencsere meg nem kell statisztikat leadni az együttletek szamarol, hogy egy hivatalos bizottsag allapitsa meg boldog e a hazassagod.

Bar ahogy a ferjedrol irsz, az alapjan nekem nem tünik ugy..

Na mindegy, a lenyeg, hogy mindenki azt irja, hogy nem a szex a legfontosabb, de neked a lenyeg sz, hogy hajtogasd, hogy mindenki hülye, es csak neked van igazad.

2016. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:

"Miért nem adod meg neki a lehetőséget?"


ÉN NEM ADOM MEG??? Nyitva az ajtó. Menjen!

Ahova akar.

(Meg ahova pénze engedi persze)

Én miért ne engedném? Tőlem aztán.

2016. márc. 3. 10:56
 57/70 Titusztitusz ***** válasza:
Szép napot mindenkinek...Kutyafuttában átfutottam az ezen kérdésen tegnap óta összegyült írásokat, éshát azt kell hogy mondjam,hogy: "Előbb-utóbb csak kibújt a szög a zsákbol"...Eddigis csodálkoztam azon, hogy egy JÓL MŰKÖDŐ házasságban miként lehet az, hogy a felek 20 éven át(!!) elvannak szex nélkül, de azóta akkor a kérdező írásaibol egyértelmüvé vált a számomra, hogy a házassága az MESSZE NEM OLYAN NYUGODT, ÉS ELÉGEDETT-BOLDOG, mint amilyennek kezdetben beállította...ÍGY akkor már érthető minden a számomra...A jelek szerint a férjével csak azért élnek együtt, merthát "közös a lakás", de amúgy a jelek szerint SEMMIT SEM JELENTENEK EGYMÁSNAK...És én még abban is kételkedek a leírások alapján, hogy egyáltalán volt olyan időszak, amikor még jelentettek egymásnak valamit...Nade egy szó mint száz, ÍGY akkor már érthető minden, nincsenek csodák és "megmagyarázhatatlan dolgok" a kérdező viselkedése kapcsán...A magam részéröl csak sajnálni tudom a kérdezőt, hogy ezek szerint ÉVTIZEDEKET élt le egy olyan valaki mellett, akit valszeg SOHASEM SZERETETT...Hű...Hát én nem lettem volna képes erre, viszont az ismerettségi körömben sok ilyen esetet látok mindig, mint amilyen a kérdező "házassága" is lehet...Szomorú jelenség ez, dehát ez van...
2016. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, hogy élhettek állításod szerint boldogan, ha mindketten barmok vagytok és gyakorlatilag az első nőnek, aki szembe jön az utcán, odaadnád a férjedet? Pusztán a kérdés feltevésből és az utolsó válaszaidból ollóztam...
2016. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:

"szembe jön az utcán, odaadnád a férjedet?"



Még mindig nem érted.

Magas neked talán?

Nem, nem adnám oda semmi szükség erre mert viheti aki akarja. De olyan nő a földön nincs-

Úgyhogy tudod mit? Te nő vagy? Vidd!

De nem fogod. Miként a földön senki se csak én. Én is csak 30 évvel ezelőtt...

2016. márc. 3. 21:41
 60/70 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem a ferjem. Nem adnam mas nönek, sem önkent, sem kenyszer hatasara.

Te azt irod, szex nelkül is boldogok vagytok. Ha boldog vagy vele, akkor miert adnad masnak? Es miert tartod egy senkinek?

A szavadböl nekem nem a boldogsag jön le, inkabb keserüseg.

2016. márc. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!