Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a hetinél ritkább szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hetinél ritkább szex a házastársak között problémás kapcsolatra utal akkor mire utal 20 év szex nélkül?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket mely szerint egy jó házasságban (ki mondja meg mi a jó? milyen jogon, alapon?) a felek között heti 1x van szex (legalább). Ha ennél ritkábban az problémára utal. Mondjuk a másik fél félrelép.

Na kérem. Én lassan 50-es nő leszek. Nem tudom pontosan mikor volt szex köztem és a férjem közt de huszonéves korunkban még a második gyerek környékén lehetett. Vagyis kb 20 éve. Azóta egymáshoz se értünk „úgy”.

És megvagyunk jól vagyunk köszönjük, gyerekek felnőttek kirepültek. Mi meg élünk boldogan.


Megkérdezhetem, ha 1 hónapos szexmentes idő az már probléma lehet akkor 20 éve az micsoda?


A férjem /vagy én??) félrelépünk? Hát akkor a férjem marha jól csinálja ha 20 év alatt se jöttem, rá. De nem lép az félre. Napi 10-12 órát dolgozik eladóként a piacon, aztán árubeszerzés, aztán bedől az ágyba. Nem megy az senki után. Mikor is menne. Meg kinek is kéne.

Én dettó.

Most akkor???


2016. márc. 2. 08:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, te minden vagy csak boldog nem.

téged k.ra zavar ha vki boldog (akár szex is van, akár nincs)!

tudod ha boldogok lennétek, ki se írtad volna, mert kit érdekel kinek hány szex kell a boldogsághoz? mert ez magánügy, ha heti 1 akkor annyi, ha napi 1 , akkor annyi.


megkeseredett vagy, talán sose szerettél igazán és téged sem szeretettek, de te már nem változol!

2016. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
100%

#58-as vagyok, kiforgathatod a szavaimat meg veszekedhetsz velem bátran, én csak kérdeztem tőled...és nem, köszönöm valóban nem kell a férjed, van nekem is, akit nagyon szeretek és soha nem nyilatkoznék róla így.

Maximálisan egyetértek az előző válaszolóval, teljesen egyértelmű, hogy minden porcikád megkeseredett és szomorú, kár hogy akármilyen indokkal is, de még egymás mellett vegetáltok :(

2016. márc. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 PearlDiver ***** válasza:

Azok a cikkek amik megmondják hogy mennyi szex kell a boldogsághoz, legjobb esetben is egy átlagról beszélnek. Tehát nem vonatkoznak mindenkire egyformán. Ha valaki erre alapozva tudja fejleszteni a szexuális életét, akkor jól van, örülünk.

De ha leírják, hogy minden századik ember homokos, attól még nem lesz minden véletlenszerűen kiválasztott 100 ember közt is egy.

2016. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:

" kár hogy akármilyen indokkal is, de még egymás mellett vegetáltok :("


Mi a másik alternatíva? Egyedül vegetálni?

Ennek vannak gazdasági akadályai is.


Hidd el lennék csak anyagilag olyan helyzetben hogy egyedül megéljek. 1 perc alatt pakolnék és húznék a retekbe.

2016. márc. 5. 09:34
 65/70 anonim ***** válasza:

"Hidd el lennék csak anyagilag olyan helyzetben hogy egyedül megéljek. 1 perc alatt pakolnék és húznék a retekbe." <-> "Mi meg élünk boldogan."


Ez nekem ellentmondásos.

2016. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
szánni való egy ember vagy te.
2016. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:

"szánni való egy ember vagy te."


Akkor szánj.

nem tilos az se.

2016. márc. 5. 13:18
 68/70 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy néger kéne neked :) lehet helyre jönnél, megkeseredett nő lehetsz :)
2016. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:
Néger az van az utcában is. Tudod olyan rétinéger magyar néger. Rejtett erőforrás.
2016. márc. 6. 11:41
 70/70 anonim ***** válasza:

Sokan adtak itt választ. Na hát én azokat szánom, aki azt hiszik, hogy az a házasságmodell a jó, amit ők annak tartanak.

Kedves Kérdező!

Úgy élj, ahogy Neked jónak tetszik. Itt akárki beírhat - gondolkozz már. Honnan tudnád, hogy egy tini kis liba, vagy egy aggszűz, vagy egy rihe - vagy én kivagyok? Szarj mindenki másra, és éld úgy az életed, ahogy Neked jó!

2016. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!