Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a hetinél ritkább szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hetinél ritkább szex a házastársak között problémás kapcsolatra utal akkor mire utal 20 év szex nélkül?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket mely szerint egy jó házasságban (ki mondja meg mi a jó? milyen jogon, alapon?) a felek között heti 1x van szex (legalább). Ha ennél ritkábban az problémára utal. Mondjuk a másik fél félrelép.

Na kérem. Én lassan 50-es nő leszek. Nem tudom pontosan mikor volt szex köztem és a férjem közt de huszonéves korunkban még a második gyerek környékén lehetett. Vagyis kb 20 éve. Azóta egymáshoz se értünk „úgy”.

És megvagyunk jól vagyunk köszönjük, gyerekek felnőttek kirepültek. Mi meg élünk boldogan.


Megkérdezhetem, ha 1 hónapos szexmentes idő az már probléma lehet akkor 20 éve az micsoda?


A férjem /vagy én??) félrelépünk? Hát akkor a férjem marha jól csinálja ha 20 év alatt se jöttem, rá. De nem lép az félre. Napi 10-12 órát dolgozik eladóként a piacon, aztán árubeszerzés, aztán bedől az ágyba. Nem megy az senki után. Mikor is menne. Meg kinek is kéne.

Én dettó.

Most akkor???


2016. márc. 2. 08:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:

"~30 éves kora óta nem él szexuális életet, jó nagy szamár vagy :"


Simán elhiszem. Én ismerem őt nem te.

Az is csoda hogy nekem be tudta cserkészni a lompost pedig én is egy nulla vagyok.

Hidd el: a férjem lyukat max a krumpliszsákon látott.

De ezen nem fogok vitázni én élek vele évtizedek óta nem te.

2016. márc. 2. 11:07
 12/70 A kérdező kommentje:

Ja és ismerek olyan 35-os pasit aki még 1x SE soha senkivel. Még egy csók érintés erejéig sem.

Na ehhez mit szólsz?


Na most jön a duma hogy honnan tudom és hogy azt mondja egy dolog...

Az illető kétszer került pszichiátriára öngyilkossági kísérlet miatt most is vagdalja magát napi szinten kemény gyógyszerek mellett is.

2016. márc. 2. 11:09
 13/70 anonim ***** válasza:
53%

Jó, akkor a férjed gondolom baromi ronda és lúzer volt világéletében, erre akartál utalni. Akkor meg csak azért nem szexelt, mert nem volt lehetőség.

Mindenesetre az biztos, hogy nem azért vagytok együtt, mert akkora lenne a szeretet.

2016. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:

"Mindenesetre az biztos"


Értem. Ez esetben menj el törvényszéki pofilizólnak mert ha te ebből a semmi hoozászólásokból mélylélektani kapcsolatelemzést végeztél és persze fellebezést és tévedést kizárva akkor nagyon profi lehetsz.

Biztos úgy van ahogy mondod. Igaz engem még soha nem láttál de jobban tudod nálam is a házasságomat 10 perc alatt mint én aki benne élek 30 éve.

Reális, hihető.

2016. márc. 2. 11:21
 15/70 anonim ***** válasza:
40%

és te kibírod 20 éve????

bocs, de azért az sem normális.

igen van időszak, amikor az embernek se ideje/kedve/stb és kimarad akár több hét is, de 20 év????!!!!

2016. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:

"és te kibírod 20 éve???? "


Kibírom? Abszolút téves meglátás. Nem kibírom. Az azt jelentené van rá igény de nincs lehetőség. Nem kibírom. Nincs rá igény, ennyi.

Marha nehéz ezt felfogni? megtehetném de nem teszem mert nincs kedvem vágyam ennyi.

2016. márc. 2. 11:24
 17/70 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként más férfiak sem vonzanak szexuálisan egyáltalán? Nem is vonzottak az elmúlt évek alatt?
2016. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 Titusztitusz ***** válasza:
77%
Kérdező...Amennyiben valóban az a helyzet felétek ami, úgy akkor szerintem a ti életetek már régóta nem "házasság", legfeljebb csak egy "kényelmes-nyugodt-összeszokott társbérleti állapot"...Azért szerintem a HÁZASSÁGNAK pont az az egyik legfontosabb ismertetőjele, hogy a felek között RENDSZERES SZEXUÁLIS KAPCSOLAT is van...
2016. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
63%

akkor ti/te aszexuális vagy, vagyis akkor ez a felmérés vagy mi a fene, rátok nem vonatkozik.


amúgy párodat szerencsétlennek tartod? mert elégé az jön le, hogy egy zsákot se dugna meg?! aztán ki tudja: alamuszi nyuszi nagyot tud ugrani

2016. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
De ha két ember nem kívánja a szexet, akkor is erőltesse magára vagy mi? miért ne lehetne ettől boldog a házasságuk? vannak aszexuális emberek, akiknek azért az érzelmek fontosak, nem hinném, hogy tőlük meg kéne vonni a házasságot.
2016. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!