Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a hetinél ritkább szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hetinél ritkább szex a házastársak között problémás kapcsolatra utal akkor mire utal 20 év szex nélkül?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket mely szerint egy jó házasságban (ki mondja meg mi a jó? milyen jogon, alapon?) a felek között heti 1x van szex (legalább). Ha ennél ritkábban az problémára utal. Mondjuk a másik fél félrelép.

Na kérem. Én lassan 50-es nő leszek. Nem tudom pontosan mikor volt szex köztem és a férjem közt de huszonéves korunkban még a második gyerek környékén lehetett. Vagyis kb 20 éve. Azóta egymáshoz se értünk „úgy”.

És megvagyunk jól vagyunk köszönjük, gyerekek felnőttek kirepültek. Mi meg élünk boldogan.


Megkérdezhetem, ha 1 hónapos szexmentes idő az már probléma lehet akkor 20 éve az micsoda?


A férjem /vagy én??) félrelépünk? Hát akkor a férjem marha jól csinálja ha 20 év alatt se jöttem, rá. De nem lép az félre. Napi 10-12 órát dolgozik eladóként a piacon, aztán árubeszerzés, aztán bedől az ágyba. Nem megy az senki után. Mikor is menne. Meg kinek is kéne.

Én dettó.

Most akkor???


2016. márc. 2. 08:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%

Az az önámítás hogy házasság szerelem


:(

de sajnállak

apád eladott 2 tehénért vagy mi a fene?

ha lettél volna szerelmes akkor nem írnál ilyen hülyeségeket.

2016. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Tulajdonképpen miért írtad ki a kérdést? Àllításod szerint jól elvagytok a férjeddel szex nélkül. Egyéb véleményt nem fogadsz el. Amúgy megkérdezted a férjedet, hogy neki megfelel- e ez az állapot? Tudod nem a szex hiánya a baj. Az már csak tünet. Az a furcsa, ahogy írsz róla. Lekezelő, becsmérlő. Szeretted egyáltalán? Te mit tettél azért, hogy "be tudja cserkészni a lompost"? Beszélgetni azért szoktatok? Jártok közös programokra? Van egymáshoz legalàbb napi 1 kedves szavatok? Ok, szex nincs. De meg szoktátok ölelni egymást? Néha megfogjátok egymás kezét? Néha megköszönitek, hogy vagytok egymásnak?
2016. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nem az a gond, hogy köztetek nincs intimitás és szex(ha ez Nektek nem probléma), hanem hogy süt az összes válaszodból valami lekezelő közöny. Mintha leprásokról beszélnél, mikor olyasvalakikről alkotsz véleményt, akiknek ez fontos. Tényleg. Miért kérdezel akkor? Nyilván nem tud és nem is akar kizökkenteni ebből a meggyőződésedből senki, de ha ezt Te eldöntötted, miért fontos ki mit ír holmi cikkben, vagy egy idegen mit gondol? Nektek ez megfelel, vagy te azt gondolod, hogy megfelel(nem, nem kötekszem hidd el, de tutibiztos soha nincsen, meglepetések mindig vannak), akkor nincs gond. A baj inkább ott keresendő, szigorúan csak SZERINTEM, hogy valami zsigeri elutasítás, ellenszenv van részedről azok irányába, akik másként gondolják. Szerintem ez az, ami nem normális. Nem pedig az, hogy 20 éve szexmentesen is boldogan élsz, mint Marci hevesen. Ez utóbbihoz, ahogy a házasságodhoz sem, senkinek semmi köze, de ilyen módon kioktatva, hetykén, flegmán felelgeteve a nem egyetértőeknek, az számomra kissé fura,egyszersmind ellenszenves, még akkor is, ha az ő stilusuk sem volt mindig megfelelő. Tudod, nem kell leereszkedni senki szintjére, attól nem több, hanem pontosan ugyanolyan leszel.
2016. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:

39!


Igen, régen sokszor így volt, sőt még ma is vannak olyan országok ahol így működik a házasság. És igen, valahol "üzlet" is, bár nem pontos a kifejezés. Inkább érdekközösség. De szerintem régen rossz ha csak erről szól a házasság, hogy ház,kocsi, meg minél több pénzt hozzunk össze...meg pár gyereket is, aztán jóvan. Te arra, én meg erre. Egyébként csak élünk egymás mellett. Egy így ebben a formában szerintem sz.ar. Értelmetlen. Hül.yeség. Én nem így tekintek a házasságomra. De nálunk nem is a szex az alapja. Ebben egyet értek veled kérdező. Bár azért, mi szoktunk néha. :D

2016. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:

Jó. Akkor válaszolok egyben azoknak akik szerintem sánta nyúl is nagyot ugrik véleményen vannak. Vagyis akik szerint csak hiszem hogy a férjem is 20 éve szexmentesen él.

Két dolgot mondok

1) Ha van /volt valakije akkor marha ügyesen csinálta hogy 20 év alatt sose jöttem ár. Ez esetben megérdemli hogy legyen. Megdolgozott érte ez dukál neki.


2) Tudod mit? Van nője? Kell neki a férjem? Vigye. Sok szerencsét jó kedvet hozzá.

De ilyen nő nincs. Vagy ha van akkor hozzám hasonló barom lehet ráadásul vak is. megérdemli. És megérdemlem én is voltaképp.

2016. márc. 2. 16:39
 46/70 A kérdező kommentje:

" Egy így ebben a formában szerintem sz.ar. Értelmetlen." generációk ezrei élték és ÉLIK le így életüket.

mert nagy nyugat-majmolásunkban marhára elfelejtjük hogy a világ NAGYOBBIK része (d-amerika india fekete-afrika stb ) mérhetetlen embertömeggel él úgy ahogy kb mi a középkorban. A Föld nagyobbik részén a nő még mindig "asszonyállat" másodrendű ember aki akkor szólal meg ha a férfitől erre engedélyt kap.

Ezt lehet vitatni de minek. Számokkal csak egy barom vitakozik.

2016. márc. 2. 16:42
 47/70 anonim ***** válasza:

#46

Attól még szar és értelmetlen marad :DD

2016. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:

Nahát nahát HOVA TŰNT AZ UTOLSÓ HOZZÁSZÓLÁSOM?????????



Hm?

Hova?


Mely szabályt sértett vajon?

Hm?

2016. márc. 2. 17:58
 49/70 anonim ***** válasza:
100%

De ha szerinted egy barom vagy amiért vele élsz, vagy barom lenne akinek kellene akkor miért is vagy vele? Szeretted őt valaha? Vagy mi hozott vele össze?

Mondjuk tényleg furán beszélsz róla. Van itt egy válaszoló, ő írta hogy náluk havi 1 van mondjuk, de az ő szavaiból azért kiolvasható némi szeretet :)

2016. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk engem spec az érdekel de nagyon, ha szted egy barom/szerencsétlen/dugni se tudó ember a te párod/férjed/szerelmed/élettársad/stb.

akkor miért élsz vele?

ez a kapcsolat tett ilyen keserűvé, amilyen vagy?

miért nem válsz el?


szted az a gáz, ha a szex az alap, sztem az a gáz, hogy együtt vagy vkivel, akit kb ki nem állhatsz (ez jön le), de mindenki helikopter - szóval érted :D

2016. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!