Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért én vagyok a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a szemét azért, mert elhízott a feleségem és nem hazudok, hogy így is tetszik?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, és van egy kislányunk, ő 1 éves. Feleségem a terhesség alatt csúnyán felszedett jó pár kilót, szülés után 18 plusz kiló maradt rajta a terhesség előtti állapotához mérve, ráadásul minden tartását elveszítette a teste. A hasa lóg, kötényhasa van, feneke lapos de mégis puha, reng rajta a zsír, tele van gödörrel a narancsbőrtől.

Egyáltalán nem tetszik, egy szenvedés a szex, mert nem izgulok fel rá. Finoman meg is mondtam neki, hogy nem ártana tenni magáért. Eltartom, házimunka felét megcsinálom, szóval simán lenne pénze és ideje is az életmódváltáshoz, de egyáltalán nem hajlandó rá. Engem nevez szemétnek, és szerinte kisfiú vagyok, aki nem tudja felfogni, hogy milyen egy NŐ teste, és tinire vágyom, irreális képem van a nőkről, és az apaságra sem vagyok érett, szerinte érett férfi még oda is van a szülés utáni testért mert eszébe jut, hogy azért ilyen a nő, mert életet adott egy gyereknek.

Én egyáltalán nem tudom ilyen szentimentálisan nézni, egyszerűen csúnya és elhanyagolt, másrészt nem is ilyen a teste minden nőnek, aki szült.

Ráadásul a haját is elhanyagolja, szép hosszú haja volt, most rövid és úgy áll, mint valami bozót. Öltözködésére sem ad, slampos, pedig felajánlottam, hogy annyi ruhát vesz, amennyit akar.

Dolgozni nem hajlandó az elkövetkezendő 6 évben, kijelentette, hogy ő addig itthon lesz, amíg a gyerek iskolás nem lesz.

Mindenki ellenem van, a barátnői is folyton ellenem hangolják, szerintük agymosott idióta vagyok, nem vagyok férfi, meg ilyenek.

Mihez kezdjek?



2016. máj. 26. 21:11
 11/91 anonim ***** válasza:
25%
Sétálni basszus...És azon kívül még hány millió dolog van egy gyerek körül?! Ha ennyit teszel hozzá az egészhez, akkor tényleg igazán büszke lehetsz magadra! Azt hiszed, attól, hogy eltartod őket (ami egyébként a minimum lenne...) már te vagy a király és utána már csak igényeid lehetnek, feladataid nem?
2016. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
37%

Mernél csak kövér lenni Te... Már megcsalt volna egy keménytökű, kockahasú bikával. És mindenki zengené, hogy jogosan.


Most, hogy fordítva van mi is történik...? Hirtelen mindenki nagyon toleráns...

2016. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 Kenzo Tenma ***** válasza:
95%
#10 Azért mert szült egészségtelen életmódot kell utána élnie? Gondolkodj már egy kicsit mielőtt valakit ilyen alpári stílusban minősítessz. A szemét kajákon élés meg elhízás senkinek az érdekeit nem szolgálja, akkor miért is helyes ez az életforma és miért nem kellene változtatni rajta?
2016. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
77%
Meghallgatnám a kedvesed véleményét is, de az nem normális, hogy "főzi a szemétnél szemetebb kajákat és kétpofára tömi magába a csokit és a nutellát". Ezt csak úgy tudod megszüntetni, ha nem adsz rá pénzt. Megbeszéled vele, hogy ez neki sem jó és neked sem, így vissza kell ebből venni. Annyi pénzt adj neki, hogy ilyen dolgokra ne maradjon. A gyerek meg ne minden hétvégén a nagyinak legyen lepasszolva, hanem tessék elmenni együtt családi programra.
2016. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 Kenzo Tenma ***** válasza:
88%
#12 Leírta, hogy mi mindent csinál még, nem csak sétálni viszi. Ennek ellenére te kiragadod a kontextusból a sétálást és azzal dobálózol, hogy azon kívül nem csinál semmit.
2016. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 A kérdező kommentje:

Ki a fészkes fene mondta, hogy annyit teszek hozzá, hogy sétálni viszem?

Én keresem a pénzt, igen, és amint hazamegyek a munkából, foglalkozok a gyerekkel, én ügyelek rá estig. Régebben, amikor még napi rendszerességgel kelt fel éjszaka, az eseteknek több mint a felében én keltem fel hozzá. Rengetegszer fürdetem, etetem, amikor csak időm van rá tehát csak akkor nem amikor a munkahelyemen vagyok. Házimunka fele is az enyém, de néha még többet is csinálok meg, heti rendszerességgel van olyan, hogy este 10-kor én főzök másnapra és én minden nap én mosogatok.

2016. máj. 26. 21:43
 17/91 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem gondolkodtál előbb?! Ennyi...
2016. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
80%

Mennyi csolatasu, buta no van itt, Istenem... pont azok, akiknek szerintem mindenre kifogas, hogy szultek egy kolykot. :D


Kerdezo, neked adok igazat. A felesegeden legalabb az igyekezetet latni kene, hogy tesz valamit az egeszsege (meg csak nem is miattad) erdekeben. Mas nok sokkal rosszabb helyzetbe kerulnek szules utan, mint amit te biztositani tudsz neki + legalabb szereted annyira, hogy elmondd, mi vele a problemad, nem pedig sunyiban megcsalod fuvel-faval.


Osszetennem a ket kezem egy ilyen ferjert, mint amilyen te vagy. :)


23N

2016. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
39%
Hát pedig igenis baromi nagy dolog kihordani egy gyereket és megszülni. El sem tudjátok képzelni férfiak hogy mi megy végbe ilyenkor egy nő testén. Iszonyat nagy megterhelés és nem csak a felszedett zsírról van itt szó. Amúgy a csípő kitolódik, márcsak ezért is szélesebbnek tűnhet utána a nő, a bőr meg ugye megnyúlik és nem tud egyszerűen visszahúzódni szülés után olyan gyorsan azért jön a narancsbőr amit nem lehet eltüntetni és akkor ott van még a mell ami szintén megereszkedik szoptatás után, ezzel sem lehet mit kezdeni, ez mind biológia! Jó lenne tisztába lenni ezekkel. És még csak 1 éves a babátok. A nő teste ilyenkor még bőven arra "gyúr" hogy életben maradjon, hogy a gyerekét tudja gondozni, ezért nehezebb ilyenkor még fogyni, mert ragaszkodik a test a tartalékhoz. Könnyű pasiként dumálni miközben fogalmatok sincs semmiről. Persze nem azt mondom hogy ne szedje össze magát a feleséged, csak lehet neki több idő kell. De nem lesz olyan mint régen az biztos, mivel itt nem csak súlyfeleslegről van szó, hanem végeleges testi változásokról. Persze fizethetsz neki néhány plasztikai műtétet, ha már annyi pénzed van, lehet neked úgy jobb lesz.
2016. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 ~OnLány~ ***** válasza:
82%

Nagyjából a férj csinál meg mindent. Takarít is, vigyázza is a babát.

Azért ez szép dolog és még a családot is eltartja.

Szóval a nőnek nem nagy feladata van, mivel már amúgy is a kicsi 1 éves, bőven vigyázhatnak rá mások is, nem úgy van, hogy csak az anyukájával tud ellenni.

2016. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!