Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért én vagyok a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a szemét azért, mert elhízott a feleségem és nem hazudok, hogy így is tetszik?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, és van egy kislányunk, ő 1 éves. Feleségem a terhesség alatt csúnyán felszedett jó pár kilót, szülés után 18 plusz kiló maradt rajta a terhesség előtti állapotához mérve, ráadásul minden tartását elveszítette a teste. A hasa lóg, kötényhasa van, feneke lapos de mégis puha, reng rajta a zsír, tele van gödörrel a narancsbőrtől.

Egyáltalán nem tetszik, egy szenvedés a szex, mert nem izgulok fel rá. Finoman meg is mondtam neki, hogy nem ártana tenni magáért. Eltartom, házimunka felét megcsinálom, szóval simán lenne pénze és ideje is az életmódváltáshoz, de egyáltalán nem hajlandó rá. Engem nevez szemétnek, és szerinte kisfiú vagyok, aki nem tudja felfogni, hogy milyen egy NŐ teste, és tinire vágyom, irreális képem van a nőkről, és az apaságra sem vagyok érett, szerinte érett férfi még oda is van a szülés utáni testért mert eszébe jut, hogy azért ilyen a nő, mert életet adott egy gyereknek.

Én egyáltalán nem tudom ilyen szentimentálisan nézni, egyszerűen csúnya és elhanyagolt, másrészt nem is ilyen a teste minden nőnek, aki szült.

Ráadásul a haját is elhanyagolja, szép hosszú haja volt, most rövid és úgy áll, mint valami bozót. Öltözködésére sem ad, slampos, pedig felajánlottam, hogy annyi ruhát vesz, amennyit akar.

Dolgozni nem hajlandó az elkövetkezendő 6 évben, kijelentette, hogy ő addig itthon lesz, amíg a gyerek iskolás nem lesz.

Mindenki ellenem van, a barátnői is folyton ellenem hangolják, szerintük agymosott idióta vagyok, nem vagyok férfi, meg ilyenek.

Mihez kezdjek?



2016. máj. 26. 21:11
 61/91 anonim ***** válasza:
89%

Nekem azért elég kétélű ez az egész, s kíváncsi lennék a feleséged szemszögéből is erre a helyzetre.Egy gyermek érkezése teljesen átrendezi a kapcsolatot.Mindkét félnek tennie kell azért, hogy ne csak anya-apa, hanem férfi és nő is maradjon mindkét fél. Úgy látom, Te jó férj és apa vagy kérdező, mert vigyázol gyakran a gyerekre, gondolom,ez heti több alkalom, segítesz a házimunkában, tehát a feleségednek van ideje kikapcsolódni. Itt jön viszont, amit én rossznak látok.De kikkel kapcsolódik ki?A barátnőkkel. Kettesben mentek-e valahová? Vagytok-e úgy mint férfi és nő? Vagy ez csak a szexre korlátozódik? Vidd el néha moziba, színházba (ha nagyival, akárkivel meg tudjátok oldani a gyerekfelügyeletet), oda fel is kell öltöznie, nem melegítőben járni (otthon minek szép ruha),elmegy fodrászhoz stb.Ha kicsit érzelmileg újra közelebb kerültetek egymáshoz, akkor javasolhatnád, hogy együtt eljártok biciklizni, futni stb.Így esetleg nem is érzi az élét annyira annak, hogy a súlyára konkrétan felhívod a figyelmet.Esetleg hármasban elmehettek túrázni.Gyerekeknek van háti hordozó,amiben tudod vinni a kislányod,ha elfárad.Ezek csak ötletek, te tudod, mihez van kedvetek,mire tudod őt rávenni.

Abban pedig légy Te kicsit megértőbb,hogy valóban nem mindenkinek rendeződik vissza ugyanúgy a teste.Én későn szültem (bár napjainkban gyakori), ráadásul császárral,talán ezért,hiába figyeltem,egy kis kötényhasam nekem is maradt, s a melleim is kissé megereszkedtek.Engem jobban bánt, de nagyon jól esik, hogy a férjem sokszor mondja, hogy így is tetszem (tény, nincs rajtam 18kg felesleg).

Szóval azt javaslom, még próbáld meg, hogy ketten újra közelebb kerüljetek egymáshoz, hátha segít, és észbe kap.

Ha nem,akkor sajnos veszett fejsze nyele az egész :(

6 évig meg ne izgulj, nem marad otthon, épeszű nő nem bírja ennyi évig a bezártságot :)

Sok sikert!

2016. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
45%

Ultimátum! Vagy változtat saját magán és a dolgokhoz való hozzáállásán, vagy mehet!

Akkor majd kiderűl, hogy mit fog enni ha még dolgozni sem hajlandó! És ha még a gyerek is nálad marad (mert munkahely hiányában erre minden esélyed megvan) akkor még gyerektartást sem kap, Sőt, neki kellene fizetni!

Gondolkozzon el ezen, mert vége a türelmednek!

Te meg ne legyél ekkora balf.@.sz! Rengeteg nő van aki összetenné a kezét ha ilyen pasija lenne! F.

2016. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 Wannabesweet válasza:
34%
Jogos minden ellenvetésed kedves férj :) egy nő ne dumáljon, hanem cselekedjen. komolyan sokan minek érzik magukat.. én is nő vagyok és teszek érte hogy az is maradjak ;) sajnos szerintem előbb utóbb ott kell hagynod , egy ilyennel nem élnék együtt.
2016. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
44%

Azért van, amiről nem tehet. A kötényhas pl. olyan, hogy aki nem szerencsés, annak kinyúlik a bőre, és úgy marad sajnos. De az, hogy 18 kilóval több, mint terhesség előtt volt, igénytelen a haja, a ruhái, nem ad magára, és szarik mindenre, nagyon durva. Nem tudom, az ilyen nők nem undorodnak saját maguktól? Nekik jó így tükörbe nézni? Én is nő vagyok, szültem is, de sose tudnék ilyen igénytelen lenni. Volt rajtam 8 kiló plusz, 11 hónapos a lányom, már leadtam. Utáltam magam, amíg rajtam volt a felesleg, egyszerűen az nem én voltam. Végképp nem értem, hogy miért nem lehet normálisan felöltözni, és miért kell levágatni a hajat, létezik hajgumi, csat. A kérdező segít eleget, nem időhiány az oka. És a gyerek se 1 hónapos, hogy még elnézhető legyen, hogy nem bírta összekaparni magát. 1 év után azért kinézhetne már valahogy. Bírom, amikor évekkel később is azzal takaróznak, hogy szültem egy (vagy több) gyereket...

Én a helyedben megmondanám neki, hogy vagy kezd magával valamit, vagy vessen magára, ha egy nap ezt megunod. Láthatóan semmibe vesz amúgy, le se szarja, hogy tetszik-e neked. Akkor meg milyen alapon vár bármit is?

2016. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
98%
Valaki már írta a depressziót, és tényleg fölmerül, hogy valami pszichés baja van a feleségednek. Régen nem ilyen volt. A szülés önmagában nem indokol ekkora és ilyen jellegű személyiségváltozást. Vontasd el a területileg illetékes ideggondozóba.
2016. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
97%

#65

Ha már valahova visszük, én inkább pszichológushoz vinném.

2016. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
29%

jaj rögtön depis az asszonyka.

dolgozni nem akar, egy hájas bálna és osztja az észt.


ha van eszed, elválsz és keresel egy NŐ-t magad mellé!

2016. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 Bence_ ***** válasza:
100%

Komoly baj abból derül ki, hogy 6 évig otthon akar maradni.

3 evesen oviba fog menni a gyerek. Utána otthon fogja vakarni a fenekét.

Ha szülés előtt normális volt akkor simán lehet depressziós. Tegyél valamit mert ez így mindenkinek rossz.

Parancsolgatás helyett kezd el kitűzni a határokat. Mert az eletetek jelenleg szétfolyt.

2016. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
79%

#67

Mert gondolkodás nélkül elválni x év jó házasság után, és miután vállaltak egy közös gyereket tuti recept a sikerre.

2016. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem ő úgy fogja fel meg tette amit megkövetelt a haza, most már megérdemli a pihenést. Ez nagyon szomorú ha így áll hozzá mert úgy fogja érezni te el akarod venni ami jár neki! Egyetértek azzal hogy tennie kell a külsejéért!

Mondjuk az érdekelne hogy mikor találkoztatok megérkezett a készbe vagy eggyütt építettétek fel azt amitek van?

2016. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!