Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért én vagyok a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a szemét azért, mert elhízott a feleségem és nem hazudok, hogy így is tetszik?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, és van egy kislányunk, ő 1 éves. Feleségem a terhesség alatt csúnyán felszedett jó pár kilót, szülés után 18 plusz kiló maradt rajta a terhesség előtti állapotához mérve, ráadásul minden tartását elveszítette a teste. A hasa lóg, kötényhasa van, feneke lapos de mégis puha, reng rajta a zsír, tele van gödörrel a narancsbőrtől.

Egyáltalán nem tetszik, egy szenvedés a szex, mert nem izgulok fel rá. Finoman meg is mondtam neki, hogy nem ártana tenni magáért. Eltartom, házimunka felét megcsinálom, szóval simán lenne pénze és ideje is az életmódváltáshoz, de egyáltalán nem hajlandó rá. Engem nevez szemétnek, és szerinte kisfiú vagyok, aki nem tudja felfogni, hogy milyen egy NŐ teste, és tinire vágyom, irreális képem van a nőkről, és az apaságra sem vagyok érett, szerinte érett férfi még oda is van a szülés utáni testért mert eszébe jut, hogy azért ilyen a nő, mert életet adott egy gyereknek.

Én egyáltalán nem tudom ilyen szentimentálisan nézni, egyszerűen csúnya és elhanyagolt, másrészt nem is ilyen a teste minden nőnek, aki szült.

Ráadásul a haját is elhanyagolja, szép hosszú haja volt, most rövid és úgy áll, mint valami bozót. Öltözködésére sem ad, slampos, pedig felajánlottam, hogy annyi ruhát vesz, amennyit akar.

Dolgozni nem hajlandó az elkövetkezendő 6 évben, kijelentette, hogy ő addig itthon lesz, amíg a gyerek iskolás nem lesz.

Mindenki ellenem van, a barátnői is folyton ellenem hangolják, szerintük agymosott idióta vagyok, nem vagyok férfi, meg ilyenek.

Mihez kezdjek?



2016. máj. 26. 21:11
 41/91 anonim ***** válasza:
63%

utolsó hozzászóló:

persze hogy papucs lett nem mindenki szeret folyamatosan parancsolgatni.. Gondolom a kérdező se, szereti a családját, a gyereket, attól ő még férfi.. Értem és látom hogy a parancsolgatással még a szar kapcsolat is működik, de nem mindenkinek van kedve a parancsokat osztogatni.


Azért valljuk be hogy az ideális kapcsolat nem arról szól hogy ember jön haza eligazitja az asszonyt mert az csak ellene van. Egész nap dolgozik a férfi melohelyen harcol hogy a családjának legyen élete.

Hazajön, dolgozik mert rossz a mosógép, a locsolórendszer a kertben nem locsol szépen, nem indul a fűnyíró, és még sorolhatnám.. Próbálja megoldani mert feladat az is, nem kevés, közben asszony elmegy barátnőzni vagy anyjához és hazafele összetöri a kocsit, jajj a férfinak meg kell oldani javuljon meg biztonságos legyen, és megkeresni a javitás árát..


Tudod mit szeretne otthon ??

Nyugalmat. Segítene abban hogy a nő ne legyen undorító és ne kelljen a családi béke miatt fintorogva szexelni vele, basszus ennyit akar, szerintem ettől ő még férfi, csak nincs kedve a napi harcot éjjel otthon a családi fészek melege mellett is folytatni.

2016. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
85%
A szülés és az igenytelen lustaság nem ugyan az. Lusta tenni magáért mint az emberek 90 %-a. És inkább megsértődik. Nem kell zabálni és mozogni kell egy keveset. És nem kamu fogyókúrákkal álltatni magukat. Az egészséges étkezés nem megterhelő. Pár hónap alatt rááll az ember és 7tána màr nem fogja a régi zabálást igényelni.
2016. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
69%

#42

Azért te is hajlamos vagy túlzásokba esni. Eleve úgy hozzáállni a munkához, hogy szenvedés meg harc...nem azért dolgozik csak a kérdező, hogy a családját eltartsa, úgyhogy nem kell vmi heroikus küzdelemnek beállítani. Két egyenlő fél kapcsolatában a munka is feleződik. A kérdező nyolc órát dolgozik, a felesége ugyanannyit van a gyerekkel, és persze hogy mindkettő letenné kicsit a munkát. Mivel nincs harmadik fél, persze hogy egymásnak akarják passzolgatni.

2016. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként van abban vmi, amit egy korábbi hozzászóló mondott, hogy lelki eredetű problémák lehetnek a háttérben, lehet első körben ezzel kéne kezdeni vmit...
2016. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
55%

43


Ez azért nem ennyire egyszerű. Ha az egészséges étkezést olyan rohadt könnyű lenne betartani, nem lennének súlyukkal küszködő emberek a világon.


Mert tudod, aki alkoholista és leszokik, az nem iszik többet, a drogos nem drogozik. De enni kell, különben beteg leszel, és meghalsz.

K...vára nehéz látni ahogy az ismerőseid, barátaid azt zabálnak amit akarnak, mégsem híznak, mert ilyen a genetikájuk, te meg attól is hízol ha havonta kétszer merészelsz egy kis tésztát enni, hogy ne legyen olyan piszokul unalmas a zöldség hús nyúlkaja étrend. Ez nem csak akaraterő kérdése. Egyszerűen nehéz.

2016. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, akkor ott rossz anyagcsere áll a háttérben, orvoshoz kell fordulni.
2016. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
43%

Én sose szoktam megvédeni a nőket nő létemre de komolyan még nekem is rosszul esett ahogy ilyen részletesen leszólja a kérdező a feleségét. Még név nélkül is sztem ez tök megalázó. Legalább olyan gáz így kibeszélni a neten a párunkat mint maga az hogy valaki éppen elhanyagolta kissé magát.

Olyan könnyelműen mondja mindenki h életmódot váltani nem nagy cucc, de ha ez így van miért elhízott a magyar lakosság 65%-a? és ezek közül nem is szült ám mindegyik gyereket. Szóval ez egyáltalán nem egyszerű, valakinek könnyebben megy, valakinek nehezebben. A szóban forgó feleségnek talán kellene segítség. Ezen kellene gondolkozni mivel lehetne motiválttá tenni, milyen mozgásformát tudna élvezni, ki lehetne partner számára a változásban. Inkább ötleteket kéne gyűjtenie a férjnek a neten, nem pedig önigazolást keresni ilyen kérdésekkel.

2016. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
81%
Az orvos is csak annyit mond, hogy fogyjon le az ember, de hogy hogyan azt nem:) Azzal nem érek semmit hogy "ne egyél". "Egyél minél kevesebbet, csak ha már nagyon rosszul vagy az éhségtől, csak zöldséget, salátát, húst"...ezeket már hallottam orvosoktól. De ki tud így élni egész életében? Na ez benne a nehéz. De nem offolom tovább a kérdést, térjünk vissza a kérdező témájára.
2016. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
82%
Lelki eredetű, pszichés probléma valóban állhat a háttérben, az képes nagyon hirtelen előtörni, ha valakinek hajlama van rá. De akkor meg segítség kell, pszichológus... stb. Viszont ez is olyan, hogy ha az érintett nem akarja, akkor a család tehetetlen, amíg nem történik olyan, hogy külső beavatkozás szükséges (pl. közveszélyessé válik). Azért érdemes lenne tenni egy próbát.
2016. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
26%

48-as

A férj leírása az asszonyról elég egzakt volt: hozzállásbeli problémák.

Sztem nagyon megkapó az eddigi türelme is.

Én jóval hamarabb és sokkal kevesebbért dobtam volna ki a nőt.


Én mindenképp azt javasolnám, hogy tartson szeretőt. Ha még szeretné az asszonyt is vissza, akkor tegye azt nyilvánosan és akkor az majd a fejéhez kap talán.

Egyetlen nő sem engedheti meg, hogy elhanyagolja magát. Egyetlen egy sem..

2016. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!