Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért én vagyok a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a szemét azért, mert elhízott a feleségem és nem hazudok, hogy így is tetszik?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, és van egy kislányunk, ő 1 éves. Feleségem a terhesség alatt csúnyán felszedett jó pár kilót, szülés után 18 plusz kiló maradt rajta a terhesség előtti állapotához mérve, ráadásul minden tartását elveszítette a teste. A hasa lóg, kötényhasa van, feneke lapos de mégis puha, reng rajta a zsír, tele van gödörrel a narancsbőrtől.

Egyáltalán nem tetszik, egy szenvedés a szex, mert nem izgulok fel rá. Finoman meg is mondtam neki, hogy nem ártana tenni magáért. Eltartom, házimunka felét megcsinálom, szóval simán lenne pénze és ideje is az életmódváltáshoz, de egyáltalán nem hajlandó rá. Engem nevez szemétnek, és szerinte kisfiú vagyok, aki nem tudja felfogni, hogy milyen egy NŐ teste, és tinire vágyom, irreális képem van a nőkről, és az apaságra sem vagyok érett, szerinte érett férfi még oda is van a szülés utáni testért mert eszébe jut, hogy azért ilyen a nő, mert életet adott egy gyereknek.

Én egyáltalán nem tudom ilyen szentimentálisan nézni, egyszerűen csúnya és elhanyagolt, másrészt nem is ilyen a teste minden nőnek, aki szült.

Ráadásul a haját is elhanyagolja, szép hosszú haja volt, most rövid és úgy áll, mint valami bozót. Öltözködésére sem ad, slampos, pedig felajánlottam, hogy annyi ruhát vesz, amennyit akar.

Dolgozni nem hajlandó az elkövetkezendő 6 évben, kijelentette, hogy ő addig itthon lesz, amíg a gyerek iskolás nem lesz.

Mindenki ellenem van, a barátnői is folyton ellenem hangolják, szerintük agymosott idióta vagyok, nem vagyok férfi, meg ilyenek.

Mihez kezdjek?



2016. máj. 26. 21:11
 31/91 anonim ***** válasza:
41%
Én azért kíváncsi lennék vajon a férj hogy néz ki...
2016. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
69%

Igazat adok a kérdezőnek. Én 126 kg voltam, most 93 kg vagyok. Ez 6 hónap norbi torna (40 perc/nap tili-toli) és diéta eredménye.

Nincs itt semmi hízás varázslat enzimekkel, vitaminokkal, cigarettáról leszokással. Egyszerűen ha több energiát tartalmazó ételt eszel, mint amennyit az életfolyamataiddal elhasználsz (gondolkodás, mozgás, szervi funkciók), akkor bizony a testtömeg feldúsul zsírral.

Aki ezt nem érti meg, látja be, fogadja el, az max plasztikai sebészettel fog vékonyabb lenni.

Tovább nincs értelme ezt az eszmecserét folytatni, mert ebből az következik, hogy le tudna fogyni, de nem akar.

2016. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 A kérdező kommentje:

Semmi jele nem volt, hogy ilyen ember. Az egyetemen ismerkedtünk össze, tehát ugyanaz a végzettsége, mint nekem. Nagyon önálló, erős nőnek tűnt, a gyerek előtt minden jól működött. Dolgozott, szintén megfeleztük a házimunkát, sok közös programunk volt, kedvesek és gyengédek voltunk egymással. Azt gondoltam, hogy életem szerelme. A szülés óta egy hárpia, folyamatosan azt hangoztatja, hogy azt csinál, amit akar, nekem nincs beleszólásom.

A terhesség alatt végig boldogan mellette voltam, nagyon vártam a babát és mint elmondtam, mindenből igyekszem kivenni a részem.

A problémáimat finoma, kedvesen próbáltam elmondani, nem sértő stílusban. Felajánlottam, hogy főzzünk együtt egészségesebb ételeket, azt is, hogy ügyelek a gyerekre amíg elmegy edzeni, annyi ideig amennyi csak kell neki az edzéshez. De nem, még én vagyok a szemét.


Én nem vagyok elhízva, inkább vékonynak számítok, és sokak szerint jól nézek ki. Amennyire az időm engedi, sportolok is.

2016. máj. 26. 22:28
 34/91 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem kezdetnek szedd össze a megmaradt férfit magadban és szállj ki a papucs szerepből.


Vessük össze ki mit csinál.

Te:

- Dolgozol, eltartod

- Takarítasz, főzöl

- Napi szinten órákat foglalkozol a gyerekkel, kelsz hozzá éjszaka is munka mellett


Feleséged:

- 6 évig minimum eltartatja magát

- Rásózza másokra a gyereket, hogy legyen ideje a káros barátnőivel időt tölteni

- Csicskáztat, elhanyagol téged és magát is

- Napközben vigyáz a gyerekre


Nem hiszem, hogy ezen van mit gondolkodni. Ultimátum neki és a fogyatékos barátnőit is el kell igazítani.

2016. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
88%

Én is sokat hiztam de a gyerek 6 honapos korára visszamentem a régi súlyomra. Sajnos a has kényes terület, hiába a torna vkinek lógó hasa lesz és hiába volt vékony vki utána lehet full ráncos marad a hasán a bőr.

Szerintem ha amúgy minden rendben a kapcsolatban akkor túl lehetne lépni én inkább stresszevésre gyanakszom a feleséged esetében (nálam ez a 2. gyerek születése után jött). Lehet frusztrálja a változás, vagy igy próbál leszoktatni a szexről mert magának sem tetszik a testének átalakulása. Meg kéne ezt beszélnetek de türelmes legyél ne lealázó.

2016. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem várom el, hogy ugyanolyan legyen a teste, mint szülés előtt. Viszont biztos vagyok abban, hogy a mostani állapotnál sokkal csinosabb lehetne.
2016. máj. 26. 22:30
 37/91 anonim ***** válasza:
73%
nőként mondom,hogy ha beszéltél vele erről és nem akar változtatni dobd ki. jobb életet érdemelsz, ő meg sűljön a saját zsírjában.
2016. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
99%

Nem lehet, hogy depressziós?

En regen nagyon egészségtelenül taplalkoztam, semmit nem mozogtam. Kover voltam, löttyedt es narancsboros. A párom mindig szidott, fintorgott, emiatt olyan rosszul ereztem magam, hogy 2-3 tábla csokit magamba tömtem egy nap.

Egyszer tükörbe neztem,undorodtam magamtol, eldöntöttem, hogy lefogyok. Ennek mar 4 eve, a sport az életem. Fogalmam sincs hogyan, de a bőrömön nem maradt nyoma, senki nem mondana meg, hogy neztem ki regen. Izmos vagyok, tonusos, vékony. Sosem hittem volna magarol. Es tudod mi motivál? A dicsérő szo! Hatalmas ereje van. Egy eve egy komolyabb betegség miatt 3 hónapig nem sportolhattam, rengeteget kellett feküdnöm. Jott is fel néhány kilo, de inkább a narancsbor jott vissza, es az izomtomegem csökkent. Lehangolt voltam, rosszkedvű, slampos... Utaltam magam.

Erted kb. a gondolatmenetem? Szerintem sok no ilyen, ha depressziós, nem dicserik, nem érzi jol magat a boreben, elindul a lejtőn. Sokszor ereztem azt, hogy minek sminkelni, hajat mosni, ha egyszer ronda vagyok es egy disznó. Lehet, hogy pszichológushoz kellene elvinned... Legyél vele türelmes, biztosan ott van meg az a no benne, akibe beleszerettel! Sok sikert es kitartást!

28 N

2016. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
71%
Egyes nők mit nem adnának azért a fájdalomért,amiért a legtöbb nő hisztizik.Egyesek az egészségük miatt nem hízhatnak meg terhesen,míg a másik zabálhat,mert neki az kijár.Elhagynám az ilyen nőt.Nem a kinézete miatt,hanem a felfogása miatt.
2016. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy szidtad a feleséged külsejét a leírásodban, arra gondoltam, hogy miért vettél el olyan nőt akinek csak a karcsú alakját, és a hosszú haját szeretted...


Aztán beleolvastam a válaszaidba, és rájöttem, hogy itt ez a legkisebb probléma- A nagyobb gond az, hogy a feleséged teljesen átvette az uralmat otthon, és te még adod is alá a lovat. Egy papucs lettél konkrétan.


-nem kellene engedned, hogy 1-1.5 max 2 évnél többet otthon üljön a gyerekkel, teljesen felesleges. A szülési szabadság pl amúgy is csak fél év, már ha dolgozott egyáltalán terhesség előtt. Sok ismerősöm visszament fél év után, én is így szerettem volna mikor még tervben volt gyerek nálunk, csak végül nem lett baba.

-az, hogy foglalkozol te is a kicsivel nem érdemel semmilyen dicséretet, remélem nem is vársz semmi ilyet. Teljesen természetes, hisz közös, ugyanúgy a tiéd is, mint a feleségedé.

-Viszont nem kellene részt vállalnod a házimunkából. Az a feleséged dolga lenne, mert ő van otthon, te pedig dolgozol, eltartod őket. Ne a barátnőkkel csipogjon folyton, hanem lássa el a gyereket és a háztartást. Azért van otthon.

-ha indokolatlanul sokat költ, igen is vedd te a kezedbe a dolgokat. Ha neki nem tetszik, mond meg, hogy menjen vissza dolgozni és legyetek külön kasszán. Aztán majd a fizetésének a kötelezők után fennmaradó részét arra szórja el amire akarja.


Légy már férfi, és tegyél rendet otthon.


Ja és egy kérdés: Otthonra mi a bánatnak öltözzön ki az ember? Azért hogy a gyerek az összes csinos ruháját lehányja, lebüfögje?

2016. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!