Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért én vagyok a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a szemét azért, mert elhízott a feleségem és nem hazudok, hogy így is tetszik?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, és van egy kislányunk, ő 1 éves. Feleségem a terhesség alatt csúnyán felszedett jó pár kilót, szülés után 18 plusz kiló maradt rajta a terhesség előtti állapotához mérve, ráadásul minden tartását elveszítette a teste. A hasa lóg, kötényhasa van, feneke lapos de mégis puha, reng rajta a zsír, tele van gödörrel a narancsbőrtől.

Egyáltalán nem tetszik, egy szenvedés a szex, mert nem izgulok fel rá. Finoman meg is mondtam neki, hogy nem ártana tenni magáért. Eltartom, házimunka felét megcsinálom, szóval simán lenne pénze és ideje is az életmódváltáshoz, de egyáltalán nem hajlandó rá. Engem nevez szemétnek, és szerinte kisfiú vagyok, aki nem tudja felfogni, hogy milyen egy NŐ teste, és tinire vágyom, irreális képem van a nőkről, és az apaságra sem vagyok érett, szerinte érett férfi még oda is van a szülés utáni testért mert eszébe jut, hogy azért ilyen a nő, mert életet adott egy gyereknek.

Én egyáltalán nem tudom ilyen szentimentálisan nézni, egyszerűen csúnya és elhanyagolt, másrészt nem is ilyen a teste minden nőnek, aki szült.

Ráadásul a haját is elhanyagolja, szép hosszú haja volt, most rövid és úgy áll, mint valami bozót. Öltözködésére sem ad, slampos, pedig felajánlottam, hogy annyi ruhát vesz, amennyit akar.

Dolgozni nem hajlandó az elkövetkezendő 6 évben, kijelentette, hogy ő addig itthon lesz, amíg a gyerek iskolás nem lesz.

Mindenki ellenem van, a barátnői is folyton ellenem hangolják, szerintük agymosott idióta vagyok, nem vagyok férfi, meg ilyenek.

Mihez kezdjek?



2016. máj. 26. 21:11
 81/91 anonim válasza:
39%

Asszonka választhat: tenni vagy menni.

De nem enni. :)

2018. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
18%
A pasasnak már csak a kérdése él, a volt feleségre rátalált a szerelem és igazi társa van azóta már! :)
2018. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim válasza:
69%
Egy lusta, slampos, igénytelen, elhizott nő 1 kölökkel megspékelve biztos főnyeremény lehetett.
2018. aug. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném ezt a feleséget :) Meg a hapsit főleg :)))))))
2018. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

78-79-82: Gondolom ugyanaz a személy vagy. Sekélyességről akkor csacsogjon a csöpp kis csőröd, ha gondolkodás nélkül igent mondasz olyan embernek párkapcsolatra, akit undorítónak találsz küllemre.


Amúgy jó lenne, ha a férfigyűlölö kis havernéiddel, meg a férfihangon szocializálódott nőgyűlölő játszópajtásaiddal dalolva-karöltve lehúznátok magatokat a wc-n. Elég volt az egymásra acsargásból!

2020. márc. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudni mi történt végül?
2020. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Noname24HUN: A kérdező, valamint néhány kommentelő már törölte magát. Pont a napokban próbáltam privátot írni egyikükre másikukra, de nem jártam sikerrel. Őszintén remélem, hogy lett az egésznek megoldása...
2020. máj. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ki dobta a dagadt disznót
2020. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom párra lelt a 100 kilós gyerekes főnyeremény😊minden férfi erre vágyik. De még kijelenti h 6 évig nem dolgozik. Öruljon h ki van a tartva a nagy pi..aja s ha a pali elhagyja mibol fog élni?🤣🤣a luxus feleség.
2021. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
100%
9es te nem vagy esznel. egy fiatal no nemcsak a ferje miatt hanem sajat maga miatt se kell hogy trehany ronda malacca valjon mert szult egy gyereket. Igen a szules fajdalmas , ez a ferj megtesz mindent a csaladjaert hat bizony elvarhatja hogy miutan a kicsi mar 1 eves itt az ideje hogy a mama elkezdjen torodni magaval. Most mar egesz eleteben igy fog kinezni? gondolj bele mi lesz ha ujbolterhes lesz. ujabb 20 kg plusz a szules utan???? ezt azert nem gondolhatja senki komolyan hogy ez a helyes. azt a kerdezo se varta el hogy szules utan pont olyanb legyen mint elotte , de a szulesnek semmi koze ahhoz ogy elhanyagolt koszos es rendetlen legyen valaki. Kerdezo, a kotenyhas sajnos csak plasztikai mutettel javithato (nekem is volt) ott a torna sem segit , de ma mar ezt meg lehet szepen csinaltatni. remelem jobbra fordul a dolog koztetek.
2022. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!