Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért én vagyok a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a szemét azért, mert elhízott a feleségem és nem hazudok, hogy így is tetszik?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, és van egy kislányunk, ő 1 éves. Feleségem a terhesség alatt csúnyán felszedett jó pár kilót, szülés után 18 plusz kiló maradt rajta a terhesség előtti állapotához mérve, ráadásul minden tartását elveszítette a teste. A hasa lóg, kötényhasa van, feneke lapos de mégis puha, reng rajta a zsír, tele van gödörrel a narancsbőrtől.

Egyáltalán nem tetszik, egy szenvedés a szex, mert nem izgulok fel rá. Finoman meg is mondtam neki, hogy nem ártana tenni magáért. Eltartom, házimunka felét megcsinálom, szóval simán lenne pénze és ideje is az életmódváltáshoz, de egyáltalán nem hajlandó rá. Engem nevez szemétnek, és szerinte kisfiú vagyok, aki nem tudja felfogni, hogy milyen egy NŐ teste, és tinire vágyom, irreális képem van a nőkről, és az apaságra sem vagyok érett, szerinte érett férfi még oda is van a szülés utáni testért mert eszébe jut, hogy azért ilyen a nő, mert életet adott egy gyereknek.

Én egyáltalán nem tudom ilyen szentimentálisan nézni, egyszerűen csúnya és elhanyagolt, másrészt nem is ilyen a teste minden nőnek, aki szült.

Ráadásul a haját is elhanyagolja, szép hosszú haja volt, most rövid és úgy áll, mint valami bozót. Öltözködésére sem ad, slampos, pedig felajánlottam, hogy annyi ruhát vesz, amennyit akar.

Dolgozni nem hajlandó az elkövetkezendő 6 évben, kijelentette, hogy ő addig itthon lesz, amíg a gyerek iskolás nem lesz.

Mindenki ellenem van, a barátnői is folyton ellenem hangolják, szerintük agymosott idióta vagyok, nem vagyok férfi, meg ilyenek.

Mihez kezdjek?



2016. máj. 26. 21:11
 71/91 anonim ***** válasza:
20%
Az előzőhöz csatolnám: munkahelyi balesetem volt egy évig voltam gipszben három műtétem volt ez alatt és nem volt kellemes napi fájdalommal élni! Mégsem várom el hogy eltartson senki!összeraktam magam fejben és nem sajnálom magam!
2016. jún. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
35%
69-es. Hol van itt a jó házasság???? Hol van itt a gondolkodás nélkül? Na ez pont nem aza szitu, mikor gondolkodás nélkül lépne a srác. Végtelen türelme vana kérdezőnek, és már túl alázatos egy pasi. Azért asszonyka nem egy hónap alatt lett ilyen. Semmi érzelmi közösség nincs köztük, ilyen szituban lehetetlen is. Szex sincs, főleg rendszeres meg normális, akkor meg plane hogyan lehetne normális lelki kapcsolat két ember közt. A legtöbb pasi ennyit sem gondolkodna minimum külön szoba, tart szeretőt, 1-2 hónap után is, nem ennyit próbálkozni a nőnél, hogy változzon. A tökösebbje meg rég elvált volna. A házasság nem börtön, hogy nincs vissza út vagy nem lehet már más, jobb élete valakinek. A házasság nemis arról szól, hogy az egyik félnek bármit el kell tűrni szó nélkül, csak mert aláírt egy papírt.
2016. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy depressziós? Addig olvastam csak, hogy írtad, szülés előtt életerős nő volt. Simán lehet szülés utáni depresszió (még 1 évvel a baba után is, ha nem kezelték)
2016. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim válasza:
33%
A legtöbb nöi válsz támadás ahogy látom,könnyü a terhességre fogni...valóban felszedünk a terhesség alatt,én is felszedtem 30 kilót,most 6 hónapos a fiam és -26 kilónál tartok...Hozzáteszem még maradt pár kilóm,nem vagyok tökéletes topmodell,és edzöterembe sem járok.Eszem ágában sem lett volna ráfogni a gyerekemre,pedig egyedül vagyok vele,a férjem 10-12 órákat dolgozik,csak vasárnap van itthon,mégis találok idöt arra hogy pizza helyett zöldséget készitsek magamnak....Hihetetlen számomra ez a hozzáállás,ha már zabálunk ne fogjuk a babánkra,és föleg ne a házimunkára belefér minden csak akarni kell!!!Ez csak lustaság,a nö teste nem kell hogy ilyen legyen!
2016. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos, ebben nincs igazad, kedves uccsó. Távol álljon tőlem, hogy védeni kívánjam az ominózus asszonykát, de tudni kell, hogy az élelmiszeripar mindent elkövet annak érdekében, hogy függővé tegyen a termékeivel kapcsolatban. És különösen igaz ez a szénhidrátokra, cukrokra. (Hogy mást ne mondjak, manapság minden süteményrecept 3-4x annyi cukrot ír, mint nagyanyáink korában.) S mint pl a dohánytermékek esetében, itt is változó az, hogy ki mennyire válik függővé.

Könnyen lehet (ismétlem: lehet), hogy a kérdésben szereplő anyuka ennek esett áldozatul.

Mindazonáltal abban igazad van, hogy neki is fel kellene venni a kesztyűt, és megküzdeni a kilókkal.

2016. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
29%

Igazad van kerdező. Ha szeret teged probal szexy maradni.

28N

2016. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező az élet nem habostorta. Sajnos a rendes pasikat akik hajlandóak a gyerek miatt eltartani is a nőt és még a házimunkából is kiveszed a részed?? Kapnak egy nem rendes unkorrekt nőt aki majd pisloghat ha elhagyod.Azért mert a férfiak nem buknak a kövér formátlan nőkre mindig így volt,van és lesz is.Ez az élet kegyetlensége mindenkit hátba szúr. Az én huszonéves generációm férfiai ku.rvázzák aki kitartott munka meg a házimunka nagyja és gyerek mellett sem értenék meg hogy valaki elhízott és nem tud fogyni.Mivel a mai huszonéves férfiak nagyja egy unkorrekt seg.gfej. Tisztelet a kivételnek.Én nagyon örülnék olyan férfinak aki annyira hülye hogy eltart a gyerek miatt ami elsősorban a gyerek érdeke és ilyen ajánlatot tesz hogy nem kell dagadtnak maradnom.A te feleségednek ebben az esetben igenis próbálkozni kéne.Csak ne a modell alkatot meg a fiatalkori alkatát várd el.Az lehetetlen szülés után.Én nem lennék képes nem tenni a kövérség ellen szülés ide vagy oda. Amúgy még terhesség alatt is törekednék rá hogy 10 kilónál többet ne szedjek fel. Annyiból tud fejlődni a gyerek.Kicsivel kell terhesség alatt többet enni nem dupla annyit és szénhidrátokat egészséges típusúra cserélni keveset fogyasztani de minden vitamin,ásványi anyag legyen bevíve. 18 kiló hízás terhesség alatt akkor érthető ha hormonkezelés,vizesedés egyebek miatt lett.Ugyanakkor legyél türelemmel és beszéld meg a feleségeddel.Kisgyerek nagyon fárasztó tud lenni lehet most nem képes fogyni és pár évig tűrnöd kell. Ha a gyerek oviba megy akkor lehet nekilát majd a diétának.Próbáld ki egyszer milyen a gyerekkel lenni egy egész nap ha nagyon fárasztó lesz akkor megvan a válasz.Erről is lehet szó. De arról is hogy igénytelen a problémát én ott látom drága kérdező hogy családot alapítottál olyan nővel akivel a kommunikáció nem működik rendesen..
2017. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
55%

Nyekeregjél még egy kicsit. Remélem a feleséged talált egy normális hapsit azóta magának... Szívből remélem, hogy meg is csalt.

Te a nőt csak díszpintynek tartod addig jó, amíg nem szed fel x kilót. Az ilyen emberek mélyen sekélyesek, és SOHA SEM LESZNEK BOLDOGOK!!!

2018. aug. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
47%

"Az szinte esélytelen, hogy én szabjam meg, hogy mennyit költhet, egyszer volt olyan, hogy megszóltam, amiért túl sokat költött és akkor is közölte, hogy minden vagyon közös törvény szerint is, és ő egy felnőtt nő, joga van neki is beleszólni, hogyan legyen beosztva a pénz, és ne is számítsak arra, hogy pórázon tarthatom, mert épp nem értek vele egyet. Pedig szó sem volt arról, hogy pórázon tartsam, vagy, hogy én porciózzam a pénzt, amit költ."


Nagyon okos és talpraesett NŐ, a remélem már volt feleséged.. Helyesen cselekedett és beszélt. Ilyen kellene nagyon sok erre a büdi hímsoviniszta, nőket elnyomó, és párjukon basáskodó országba!

2018. aug. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
50%

"Semmi jele nem volt, hogy ilyen ember. Az egyetemen ismerkedtünk össze, tehát ugyanaz a végzettsége, mint nekem. "


Jézusom................ És ez, hogy jön ide???! Rettentő korlátolt az az ember, aki azt hiszi, hogy diplomás a diplomással, szakközepes a szakközepessel lehet csak boldog. A végzettség semmire se garancia, boldog életre a másikkal, meg pláne nem! Ugyanolyan korlátolt a magasabb iskolai végzettségű is, mint aki nem végzett ilyet. Ember függő, és nem papír függő. Az intelligencia, és érzelmi intelligencia se végzettség függvénye. Emberek ébredjetek már fel! Ennyi hülyét egy rakáson...... Látom mi folyik ebben az országban és rémesen ostobák vagytok :)))

2018. aug. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!