Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért én vagyok a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a szemét azért, mert elhízott a feleségem és nem hazudok, hogy így is tetszik?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, és van egy kislányunk, ő 1 éves. Feleségem a terhesség alatt csúnyán felszedett jó pár kilót, szülés után 18 plusz kiló maradt rajta a terhesség előtti állapotához mérve, ráadásul minden tartását elveszítette a teste. A hasa lóg, kötényhasa van, feneke lapos de mégis puha, reng rajta a zsír, tele van gödörrel a narancsbőrtől.

Egyáltalán nem tetszik, egy szenvedés a szex, mert nem izgulok fel rá. Finoman meg is mondtam neki, hogy nem ártana tenni magáért. Eltartom, házimunka felét megcsinálom, szóval simán lenne pénze és ideje is az életmódváltáshoz, de egyáltalán nem hajlandó rá. Engem nevez szemétnek, és szerinte kisfiú vagyok, aki nem tudja felfogni, hogy milyen egy NŐ teste, és tinire vágyom, irreális képem van a nőkről, és az apaságra sem vagyok érett, szerinte érett férfi még oda is van a szülés utáni testért mert eszébe jut, hogy azért ilyen a nő, mert életet adott egy gyereknek.

Én egyáltalán nem tudom ilyen szentimentálisan nézni, egyszerűen csúnya és elhanyagolt, másrészt nem is ilyen a teste minden nőnek, aki szült.

Ráadásul a haját is elhanyagolja, szép hosszú haja volt, most rövid és úgy áll, mint valami bozót. Öltözködésére sem ad, slampos, pedig felajánlottam, hogy annyi ruhát vesz, amennyit akar.

Dolgozni nem hajlandó az elkövetkezendő 6 évben, kijelentette, hogy ő addig itthon lesz, amíg a gyerek iskolás nem lesz.

Mindenki ellenem van, a barátnői is folyton ellenem hangolják, szerintük agymosott idióta vagyok, nem vagyok férfi, meg ilyenek.

Mihez kezdjek?



2016. máj. 26. 21:11
 51/91 anonim ***** válasza:
69%
Na, hát amikor anyukám a cukorgondozóba került, elég alaposan kivesézték neki, mit és hogyan ehet. Szóval ha az ember a megfelelő helyre kerül, ott nem csak annyit mondanak neki, hogy fogyjon le, hanem a segítséget is megkapja hozzá. De ha onnantól azt nem tartja be, az már a saját felelőtlensége.
2016. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem Vagy szemét. Sőt egy normális pasi Vagy, aki zokszó nélkül segít a házimunkában, aki meg teremti azt, hogy a párja lemenjen akár konditerembe. Legfőképpen dicséretes Benned, hogy Te büszke akarsz lenni a párodra. Ezt nőként mondom. Sajna beleestél tipikusan abba, hogy a nőnek csak az kellet, hogy eltudja mondani, hogy házas , papír van róla. Meg van a gyerek és bebiztosítva érzi magát. A szülés nem kifogás + 18 kg-ra, főleg egy év után, de terhesség alatt is sok. Nem egészséges. Pajzsmirigyig stb, betegségre meg nem érdemes fogni, igen azzal nehezebb fogyni, de nem lehetetlen. Barátnőmnek kivették, még sem 80-90Kg. Gondolom szex sem volt már normális mennyiségben, úgy értve ő nem kezdeményezett. És hidd el, az ilyen típusú nőnek ha még Te akarnád, se lenne kedve a szexhez, max egy hónapban 1x esetleg 2szer, gyors letudva és még a 1 év után is a szülésre fogná, hogy azért nincs. Te tennél Ő érte, Ő nem tenne érted semmit. Ő most azt hiszi, gyereket szült Neked, feljogosítja mindenre, most Neked el kell tartani , a kedvébe járni stb, mindent eltűrni. Nézd ennek a kapcsolatnak vége, ha a hivatalos részét húzzátok is. Ha nincs normális lelki kapcsolat, nincs normális szexuális élet, akkor egyikőtök sem tud önmagával rendben lenni, feszült mindenki és ezt a gyerkőc is érzi. Ha tényleg nem fog változni a helyzet és nem tudok egymásba szeretni újra, akkor pont a gyerek érdekében jobb előbb válni, új párt keresni. Úgy is megcsalnád csak idő kérdése, nyilván nem lehet normális szex nélkül élni hosszabb ideig. Amíg a gyerkőc kisebb addig könnyebb a gyereknek. Ebbe nő bele. Persze attól még mindketten tudtok róla gondoskodni ugyan úgy napi szinten, ha normálisan külön tudok válni.
2016. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
79%
Hol van ilyen normális pasi , mint Te????? Én összetenném a kezem :)
2016. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
82%
Egyèbkènt hány kg most a felesèged? Mert nem mindegy az sem hogy 40 kg-ról hízott fel 58ra. Èn a helyedben kilèpnèk a papucs szerepből
2016. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
76%

Engem szokás ezen az oldalon a "nőbérenc" jelzővel felcímkézni, mert vitás esetekben szinte mindig a nők pártját fogom, az ő lehetséges indokaikat, vagy mentségüket keresem. Jelen esetben azonban csak annyira izzadságszagú és hajánál fogva előrángatott érveket tudnék felsorakoztatni, hogy azokkal inkább nem röhögtetem ki magam.

Azt is tudni kell rólam, hogy szeretek mindent megjavítani, piszkosul rühellem, ha valamit ki kell dobni.

Ennek ellenére most nem tudok mást mondani, kérdező, mint hogy minél előbb lépsz le, és keresel valaki mást, annál jobban jársz.

57F

2016. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
86%

Igazat adok Neked kérdező.

A képlet nekem ilyesminek tűnik:

Elvettél egy hajdanában dekoratív, magabiztos nőt, akinek egész élete során minden csak úgy az ölébe hullott, barátok, tanulmányok, gondolom jó pár egyéb férfi után te, és ezáltal jól el lett kényeztetve. Most is azt hiszi, hogy azért, mert vele megtörtént pár dolog (konkrétan a házasság és a szülés), teljes joga van nem egészségesen kinézni, és tenni arra magasról, hogy mennyire vonzó számodra.

Ha mégsem igaz a leírásom, tekintsd tárgytalannak.


Mit lehet tenni? Előbb kellett volna gondolkozni. Nem lesz minden nő ilyen, általában csak az, akit elkényeztetett az élet. :/

Én például nőként el nem tudom képzelni magam, hogy ennyire elhanyagoljam magam. Magam miatt sem.


Mentő ötlet: tényleg állja a sarkadra. Óvatosan, lovagiasan, de határozottan. Mondd meg neki, nyugodt, tárgyilagos stílusban, (ne húzd fel magad a hisztijén, akármennyire is idegesítő), hogy neked ezek az igényeid, és arról szól egy házasság, hogy kompromisszumok vannak, és kell találni egy közös halmazt. Ha nem érti, el lehet gondolkozni a továbbiakon.

2016. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
83%

Elnézésedet kell kérnem, kérdező, nem akarok viccet csinálni a helyzetedből, de utolsó hozzászóló nyomán eszembe jutott valami:

A feleséged szép és karcsú volt, amikor átemelted a küszöbön. Most azért hízik, hogy nehezebb legyen kirakni...

2016. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
41%
egy picit álljunk meg: egy eve szült... nagyon keves idő. 2 év alatt áll helyre a hormonháztartás. utána általéban leolvadnak a kilók...
2016. máj. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
46%

Sürgősen tedd lapátra a kocát, amíg sérvet nem kapsz a művelettől.


Aztán keress egy nőt, akinek több fantázia szorult, és nem az az összes önmegvalósítása, hogy élethosszig tartó eltartásért cserébe elljen egyet.

2016. máj. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
62%

Hát igen, ez itt a Red Pill ideje. Remélem tudsz angolul, nézz utána, hogy miért és hogyan is alakult ki a MGTOW mozgazol. Leginkább a hozzád hasonló esetek miatt.


Én nem javaslom, hogy hagyd el a feleséged, szerintem meg kell próbálni megmenteni a házasságot, már csak a kisgyerek érdekében is. De gyökeresen máshogy kell hozzáálnod a dolgokhoz. Először is, ne hagyd, hogy ő kezelje a pénzt, semmiképp sem teljes mértékben. Nyugodtan mondd meg neki, hogy mostantól havonta x összeget (minél több, annál jobb), befektetésekre fogsz fordítani. Nem kell, hogy kockázatos legyen, pénzpiaci befektetési alapok, pl a hozamplaza.hu-n tökéletes ilyen dolgokra. Ha ez ellen tiltakozik akkor nyuogdtan mondd meg neki, hogy felnőtt férfi vagy, el tudod dönteni, mire költöd a pénzt (ő is valami hasonlóval érvelt, ráadásul a te pénzeddel kapcsolatban). Ezen kívül tegyél el pénz titkolva is, annyit, amennyit tudsz. Lehetőleg nem bankszámlára, ami egy esetleges válásnál ugyanúgy előkerül. Két dolog miatt fontos ez: először is egy esetleges válásnál rettenetesen kiszolgáltatott helyzetbe kerülsz, az asszony viszi a lakást és a gyereket is, pluszban te fizetheted az albérletet és a gyerektartást is. Ez még egy igen jó anyagi állapotban lévő férfit is megroppanthat (olvasgass MGTOW-sztorikat, ismét). Másrészt ha nem is váltok el, a te férfipiaci értékelésedet gyakorlatilag alapjaiban meghatározza az anyagi helyzeted. Nem a múltbeli, nem az őáltala kezelt, hanem a tiéd (ugyanúgy, ahogy az ő női értékét alapjaiban meg a csinossága és kedvessége). Gondokodj róla, hogy ez az értéked minél magasabb legyen.


Másrészt mondd el neki, hogy felejtse el a hat évig otthonmaradást. Az óvodás kor elkezdése után a világon semmi sem indokolja. Egész nap az óvodában van a gyerek, pont ugyanúgy, mint az iskolában, hidd el. Semmi, de a világon semmi nem indokolja, hogy otthon maradjon. De lehetőleg már az óvodás kor előtt, minél hamarabb vedd rá, hogy menjen vissza dolgozni: ez fogja visszarázni a való életbe. Most be van fordulva a kis világába, összesen a sokszor rendkívül kártékony barátnők, a gyerek, meg te az összes társasága. Ha kikerül a "nagyvilágba", akkor már az önbecsülése miatt sem lesz slampos, adni fog magára, ez többet fog érni minden rábeszélésnél. Semmiképp se menj bele, hogy hat évig otthon maradjon, erre adj bármilyen ultimátumot, ez rendkívül fontos!

És még egy utolsó, az idióta barátnők ellenére nem attól leszel férfi, ha még többet engedsz, még inkább kedvességgel, plusz terhek átvállalásával, mindenbe beleegyezéssel próbálod a helyzetet kezelni. Pont az ellenkezőjével. Szerintem még menthető a házasság, ha tényleg olyan volt a nő, ahogy a házasság előtt leírtad. De világossá kell előtte tenni, hogy te együtt akarod tartani ugyan a családot, de te nem leszel egész életedben papucs és fejőstehén, ideje felébrednie a (nőknél egyébként meglehetősen gyakori) hercegnő-komplexusból.


Mivel te igazán jó apának tűnsz, ezért a gyerek érdeke gondolom mindent felülír, de azt érdemes tudomásul venni, hogy ez a házasság csak akkor menthető, ha nem folytatod így tovább, ahogy most, őmiatta sem szabad folytatni.

(Ha pedig mégis kenyértörésre kerül a sor, akkor addigra mindenképp szedd rendbe magad anyagilag, legyen tartalékod bőven!)

2016. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!