Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után kapcsolat helyreállítása?

Figyelt kérdés

Ha a párod magától bevallja, hogy hónapokig máshoz járt, megbocsátható?

Ha egyébként minden rendben van köztetek, akkor el lehet felejteni?

Nem jelentett semmit a másik, nem látszik, hogy bánkódna, és sokkal figyelmesebb mint azelőtt.

Közös programokból is több lesz, bújósabb, kedvesebb.

Nincsenek kapcsolatban, lezárta.

Mivel a megbocsájtás megtörtént, boldognak tűnik.

Én nem tartom vissza, magától maradna, és magától vallott be mindent.



2021. febr. 20. 18:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/257 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már attól hányingerem lenne ha eszembe jut hogy előtte a másik nőhöz bújt, vele szeretkezett, de nem vagyunk egyformák 🤷‍♀️


7#

2021. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/257 anonim ***** válasza:
94%

Elég nagy a különbözet, ha egyszer történik akkor megbánta, ha többször akkor élvezte. De ezt magyarázni kell egy felnött nőnek?

11#

2021. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/257 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nincsenek érzések még hónapokig dugta.
2021. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/257 A kérdező kommentje:

Nem kell magyarázni, nem is kell írni. Segítséget kértem, nem lebaszást.

Összeköt minket ezer év, és közös lakás, mindent együtt értünk el kb.

Ez nem olyan, hogy lassan hozzászoksz, ez mintha elütött volna az autó.

Én szeretem és úgy viselkedik, mint aki most még jobban szeret / megbecsül. Másoktól is hallottam azóta, hogy dicsér, büszke rám.

Én mondtam, hogy elmehet a másik nőhöz, ő azt mondja se hozzá, se külön nem akar, engem szeret, csak akkoriban túl sok gondja volt, a nő inkább "szórakozás " volt


Lehet naív, lábtörlő, buta stb vagyok, de ha én mást szeretnék, akkor mennék. Hozzám nem köti semmi, egy közös lakást el lehet adni

2021. febr. 20. 19:21
 15/257 A kérdező kommentje:
13-as, én nem tudnék hónapokig érzések nélkül, de ő férfi.
2021. febr. 20. 19:22
 16/257 A kérdező kommentje:
11-es, erről beszélgettünk. Nem szeretkezés volt, azt mondta, nem volt benne érzelem a részéről.
2021. febr. 20. 19:24
 17/257 anonim ***** válasza:
93%

Hidd el hogy valami volt ami miatt visszájára, vágy, vonzalom.

Szerintem az nem lebaszás volt, csak a tények. Ha eldöntötted hogy együtt maradsz vele akkor ne írj ki kérdést és nem lesznek válaszok.

13#

2021. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/257 A kérdező kommentje:

Megköszönöm, ha akkor nem írsz többet 17.

Semmit nem döntöttem el, ez nem így működik, hogy már megyek is.

Még fel sem fogtam. Pro és kontra érveket várok.

Érzem, hogy szétszed belülről, ha ez megnyugtat, de ahogy viselkedik, akár kettesben vagyunk, akár máshol, az nagyon kedves, figyelmes.

Mindenki a környezetünkben úgy lát minket mint egy tökéletes párt.

2021. febr. 20. 19:27
 19/257 anonim ***** válasza:
97%

Persze, hogy most megbecsül, meg dicsér. Addig ameddig valaki véletlenül megint nem botlik bele a f**kába.

Amúgy szerintem a kedves párod is csak azért mondta el, mert valószínű a szeretője meglobogtatta, hogy kitálal. Az is lehet, hogy szédítette azt a nőt is, hogy majd elhagy téged.

2021. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/257 anonim ***** válasza:
96%

Mehbocsáthatod.

Próbáltam én is. Nem volt hónapokig tartó viszony, sőt, tetlegesség sem, csak üzenetben fűzött valakit hónapokig. Onnantól kezdve nem tudtam benne bízni. Állandóan azon kattogt, vajon kivel beszélhet. Miért nem vagyok neki elég jó? Vajon ha a csaj kapható lett volna a dologra, megcsalt volna? Vajon hol mászkál? Stb - stb. Ő is kisangyal lett utána, de ez édeskevés. Az én bizalmam elveszett. És szépen lassan megölte a kapcsolatot, hiába akartam, hogy működjön.

2021. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!