Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után kapcsolat helyreállítása?

Figyelt kérdés

Ha a párod magától bevallja, hogy hónapokig máshoz járt, megbocsátható?

Ha egyébként minden rendben van köztetek, akkor el lehet felejteni?

Nem jelentett semmit a másik, nem látszik, hogy bánkódna, és sokkal figyelmesebb mint azelőtt.

Közös programokból is több lesz, bújósabb, kedvesebb.

Nincsenek kapcsolatban, lezárta.

Mivel a megbocsájtás megtörtént, boldognak tűnik.

Én nem tartom vissza, magától maradna, és magától vallott be mindent.



2021. febr. 20. 18:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/257 A kérdező kommentje:

De arra adjon nekem valaki magyarázatot, hogy miért akar velem maradni?

Hát sokadjára írom, én nem erőltettem semmit, el lehet válni

Nem hiszem, hogy a szerető zsarolta volna. Egyszer sem hallottam felőle, egy furcsa hívás, levél sem volt azóta.

2021. febr. 20. 19:32
 22/257 A kérdező kommentje:

20-as köszönöm

Igen, ez a problémám velem is, hogy azon jár az agyam, hogy milyen lehetett a másikkal, mivel lehetett több, jobb, és ha több, jobb volt, miért jött vissza

Nem látok benne logikát.

Bizalom az nincs, de hogy miért jó színészkedni? Szeretném azt hinni, hogy csak egyszeri megbotlás volt

Szavakkal, tettekkel, engem igazol, de be kell látnom, már sok is néha

2021. febr. 20. 19:35
 23/257 anonim ***** válasza:
93%
Azért akar veled maradni, mert kell valaki aki mos, főz, takarít.És félre is dughat.
2021. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/257 anonim ***** válasza:
94%
A bizalom elveszett, ennek annyi
2021. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/257 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj. Azért akar veled maradni, mert így kényelmes neki.

Az én exem új lakást, szuper hétvégét tervezgetett, hálát adott, hogy vagyok neki, a RANDIJA előtti pillanatokban. Szerinted ő szakítani akart velem? Állítólag el akarta mondani PONT AZON A HÉTEN, hogy ő el akar költözni. Aha, szerintem meg nem. Ő tervezett rövid és hosszútávra is magától. Én nem kértem. A lebukás után meg a fejemhez vágta, hogy jajj, dehogy akart ő új lakásba költözni, dehogy akart ő engem elvenni, ő milyen rosszul érezte magát nálam, egy önfeledt pillanata nem volt. Szóról - szóra ezeket mondta, érted? Mikor megkerdeztem, hogy akkor miért nem mentél el? Hova mentem volna, nincs hova mennem. Ez volt a válasza. Gratulálok.

Ne higyj a pasidnak. Azért ilyen kezesbárány,mert megszokott már téged, végülis jó veled. Nem akar energiát fektetni egy új kapcsolatba, egyedül meg nem akar lenni, ennyi. Annyira nem fogta meg az új nője, hogy kockáztassa a kényelmes, megszokott életét miatta. De aki szeret, nem hazudik a szemedbe hónapokig és nem használ ki. Mert ő téged kihasznált. Gondolom míg hetyegett, te főztél - mostál-takarítottál neki/helyette otthon. Na, ezért nem akar elhagyni. Sajnálom, de ez van. Ha normális vagy, az nem elég, mert unalmas. Az ilyen férfiaknak meg többet ér az izgalom, mint az, hogy legyen egy életre szóló társuk. VAGY megoldják a kettőt együtt, undorító módon. Kell neked ez? Nekem nem kellett... Fáj még mindig, de ennél többre tartom magam. Ha kitennéd a pasidat, ő is rögtön a nőnél lenne. Mint az enyém is.

2021. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/257 anonim ***** válasza:
91%

Hogy miért akar veled maradni? Mert te vagy olyan hülye, hogy a 20. megcsalást is elnéznéd neki. Hát hol találna már meg egy ilyen jó partit magának?! Normális emberek megbeszélik, ha valami nem jó és nem más ágyába fekszenek, hogy megoldják a problémát.

Amúgy arra a kérdésre mit mondott, hogy miért csalt meg?

2021. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/257 A kérdező kommentje:

Megdöbbentő 25-ös, és sajnálom :(

Ő a férjem. És valóban nem tudok csak úgy elszaladni és ő sem.

De nem az aki és ezt biztosra tudom, csak takarításra tartana.


Nem mentem fel, de nagyon olyannak tűnik, mint aki őszintén megbánta. És ha engem nem szeret, ennyi évvel mögöttünk és azt a másik nőt sem (biztosan nem, hiszen csak pár hónap volt) akkor kit?


Valóban könnyebb lenne, ha csak egy alkalom lett volna, de elmondása szerint nem tervezte egyik alkalmat sem, csak mindig úgy alakult.

Lehet inkább vele jobban ki tudott kapcsolódni és nem számolt vele mit veszthet.

2021. febr. 20. 19:45
 28/257 A kérdező kommentje:

26: azt mondta, hogy így alakult. Nem tervezte. Csak egy ideig vonzódott hozzá. Tudom, hogy voltak mostanában gondok (nem velünk), talán vele kikapcsolódott.

Nem társkeresőn találta! Állítólag sokáig kerülte is

2021. febr. 20. 19:47
 29/257 anonim ***** válasza:
91%

27: magát! Magát szereti csak, csak a saját javait nézi.

Az évek.. Mit számítanak? Mi 7,5 évet voltunk együtt.. És mégis hátbaszúrt. Ennyit az évekről..

25-ös voltam.

2021. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/257 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, nehéz döntés, már mindent leírtak előttem. De ezt te érzed.

Mindig úgy alakult, akkor kapcsolatban van a nővel? Hogy összefutnak?

2021. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!