Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megfenyegetne a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megfenyegetne a volt barátnőtök,hogy kitálal a mostaninak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, egy szar vagyok.

Többszöri kérése ellenére sem hagytam békén a volt barátnőmet és elmondtam neki, hogy még mindig izgat engem és szívesebben lennék vele.

De nem történt semmi, nem találkoztunk.

Felidegesítettem és azt mondta, hogy felejtsem el, de itt még nincs vége, ne legyek nyugodt azt illetően, hogy nem szól a barátnőmnek, mert elege van abból hogy nem hagyom békén.

Meg ígértem neki hogy többet nem keresem...

Szerintetek fog neki szólni? Mit csináljak? Elmondjam a barátnőmnek vagy bízzak benne hogy nem szól neki?


2021. márc. 13. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Meg akarok változni, megpróbálom nem keresni többet. De idegesít, ha nem tudok róla semmit. Tudom hogy megvan a véleményemetek rólam. De aki a barátnőm, azt a tenyeremen hordozom, jól bánok vele. Valami nem oké nálam, erre már rájöttem. Ez vezetett ahhoz, hogy a volt barátnőm végül kirakott. Néha én is félek magamtól. De ettől függetlenül jó partner vagyok. Mindent megteszek az adott nőért. Meg akarok változni, de azzal hogy végképp minden lehetőséges módon kizárt ő az életéből, nem tudok nem rajta kattogni. Életem párja volt és elb.sztam,nem olyan könnyű ezt feldolgozni. És sz.rul esik hogy idegenként tekint rám. 8 évig voltunk együtt, hogy teheti ezt? Miért nem lehet néha beszélni legalább hogy tudjam hogy jól van? Mintha nem is léteztem volna...
2021. márc. 13. 11:36
 32/61 anonim ***** válasza:
100%
A nárcisztikus iskolapéldája. Senki és semmi nem érdekli, csak forráshoz jusson. Egyszerre szipolyozná az exét és a mostani barátnőjét is. Közben retteg a magánytól és gyűlöli magát. Mérgez mindent magakörül, megrögzött hazudozó. Ahogy a barátnőjéről nyilatkozik, abból világosan látszik, hogy egy szórakoztató automatának tekinti, nem emberi lénynek. Képtelen a szeretetre, a végtelenségig önző. Kérdező, kérj segítséget, mert mindent elpusztítasz magad körül. Egy idő után az emberek a környezetedben rájönnek milyen vagy, lehull a maszk és te ott maradsz egyedül. El kell majd viselned magad a magányban, hiába üvöltesz és tombolsz.
2021. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy te jó partner. Még magaddal se vagy őszinte?


Jól teszi, hogy feléd se néz. Nem szeretne beszélni veled (jó okkal), így nem is fog.

2021. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
Igazad lehet 32,mert tényleg nincs senkim. A családom is utál. Épp ezért kellett új barátnő, akinél lehet tiszta lappal nyitni és nem a múlttal foglalkozik, mint a volt barátnőm.
2021. márc. 13. 11:43
 35/61 A kérdező kommentje:
Ha megváltozom és eltelik pár hónap hogy békén hagyom, szerintetek lenyugszik? Utána már kereshetem?
2021. márc. 13. 11:46
 36/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha "megváltozol", az évek kőkemény munkája egy tapasztalt szakember mellett. Mivel valamennyire belátod, hogy nincs minden rendben veled, ezért talán elmész segítséget kérni. Erre nagyon kevés nárcisz képes, úgyhogy ez egy jó kiindulópont. A volt barátnődet hagyd békén ÖRÖKRE mert nem kíváncsi rád. A mostanival szakítani kéne, de ehhez úgyse vagy elég erős.
2021. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:
Szakemberhez nem megyek. Anyám már elráncigált engem 2 helyre is. Remegő zombik voltak a folyosón. Én azért nem vagyok olyan. Nem bántottam senkit, nem vagyok egy pszichopata. Nem vagyok oda való. Egyedül akarok megváltozni.
2021. márc. 13. 11:55
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

Te már soha nem keresheted. Ő lezárt veled mindent, ezen mit vagy képtelen felfogni? Melyik részét nem tudod megérteni? Ennyire nem érted?


Valóban nem vagy olyan, mint a "remegő zombik". Te sokkal rosszabb és ártalmasabb vagy. Egyedül pedig láthatóan nem tudsz és nem is nagyon szeretnél változni.

2021. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te örök magányt érdemelsz. Egy gyáva senki vagy, aki egyszerre koslatna az exe után, mialatt semmibe veszi és kihasználja a jelenlegi párját. Köpj egyet és állj alá.
2021. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

Miért nem kereshetem? A legmeghatározóbb személy volt az életemben. Nem tudom csak úgy hallottnak tekinteni.

Tudom, hogy neki is rossz ez és még nem lépett tovább.

2021. márc. 13. 12:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!