Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megfenyegetne a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megfenyegetne a volt barátnőtök,hogy kitálal a mostaninak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, egy szar vagyok.

Többszöri kérése ellenére sem hagytam békén a volt barátnőmet és elmondtam neki, hogy még mindig izgat engem és szívesebben lennék vele.

De nem történt semmi, nem találkoztunk.

Felidegesítettem és azt mondta, hogy felejtsem el, de itt még nincs vége, ne legyek nyugodt azt illetően, hogy nem szól a barátnőmnek, mert elege van abból hogy nem hagyom békén.

Meg ígértem neki hogy többet nem keresem...

Szerintetek fog neki szólni? Mit csináljak? Elmondjam a barátnőmnek vagy bízzak benne hogy nem szól neki?


2021. márc. 13. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő nem szeretne tőled semmit. Nem, neki nem rossz, sőt, jó, hogy már nincs veled. Ostobaság a saját nyomorodat kivetítened rá. Veled ellentétben pedig nem egy életképtelen kapcsolatfüggő, hogy mindenképpen kelljen mellé valaki.
2021. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%
De továbblépett, örül, hogy megszabadult tőled. Csak ezt az egód nem engedi neked, hogy elfogadd. Még az ismerőseitek is letiltottak, mi kell még, hogy átmenjen? Szakember alatt nem pszichiátert értettem. Nem minden mentális betegség egyforma, attól, hogy kívülről jól funckionálsz, belül még lehet teljes katasztrófa. Menj el coachhoz vagy pszichológushoz, ilyen helyekre teljesen egészséges emberek is járnak, pont azért, hogy megőrizzék a mentális egészségüket. Vagy ha semmiképp nem vagy hajlandó erre, akkor ajánlom Barbara a nárcisz coach videóit youtube-on.
2021. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:
Ő mondta, hogy neki is nehéz ez. Oké, letiltott mindenhol, ennyiből erősebb,hogy ő nem keres. Most lehet, hogy túlléptem egy határt és teljesen láthatatlanná vált, de attól még tudom hogy neki is rossz.
2021. márc. 13. 12:18
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
"lehet". Nem, kérdező, te biztosan túlléptél egy határt, de emberileg kevés vagy, hogy ezt felfogd. Túl ostoba vagy ahhoz, hogy bármit is tudj.
2021. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:

De ő szerette hogy sosem hagytam menni és küzdöttem érte. Biztos örül neki hogy nem tudom elfelejteni. Nem sokszor kerestem, pár hetente. Legutóbb már nyugodt és kedves volt csak aztán... Ismét elb.sztam és letiltotta ezt a számom is. Meg már a profiljait sem látom. :(

Kár, hogy a munkaidőm nem engedi, de biztos örülne ha elé mennék valamikor és jól megölelném..

2021. márc. 13. 12:26
 46/61 anonim ***** válasza:
100%
Ennél egyszerűbben nem lehet: MÁR NEM KELLESZ NEKI.
2021. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
100%
Fel is pofoználak, ha megölelnél. Egy ilyen után garantálom, hogy feljelent a rendőrségen zaklatásért - jogosan.
2021. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
100%
Na menj csak elég nyugodtan és próbáld meg megölelni, aztán már kapsz is egy jó kis feljelentést zaklatásért. Nembaj hajrá, csináld csak, ez talán felnyitja a nőd szemét is.
2021. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi a családod, hogy utál. Csoda, hogy nem tagadtak ki.
2021. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
49%
Tegye, nyugodtan. Fel kell készülni mindenkinek, mindenre.
2021. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!