Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megfenyegetne a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megfenyegetne a volt barátnőtök,hogy kitálal a mostaninak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, egy szar vagyok.

Többszöri kérése ellenére sem hagytam békén a volt barátnőmet és elmondtam neki, hogy még mindig izgat engem és szívesebben lennék vele.

De nem történt semmi, nem találkoztunk.

Felidegesítettem és azt mondta, hogy felejtsem el, de itt még nincs vége, ne legyek nyugodt azt illetően, hogy nem szól a barátnőmnek, mert elege van abból hogy nem hagyom békén.

Meg ígértem neki hogy többet nem keresem...

Szerintetek fog neki szólni? Mit csináljak? Elmondjam a barátnőmnek vagy bízzak benne hogy nem szól neki?


2021. márc. 13. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
67%

#9

Nem látom a problémát.

2021. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%

#11

Undorító. Szegény lány csak pótlékként van, mert egy értéktelen kapcsolatfüggő vagy. Remélem elhagy, jelenleg csak az idejét pazarolja.

2021. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Eddig is le voltam tiltva, de mostmár olyan szinten priváttá tett mindent hogy még csak a profiljait sem találom meg sehogy. Mintha megszűnt volna létezni. Az összes számot is tiltotta amikről eddig kerestem. Még a közös ismerőseink is tiltottak engem. Hogy szólhatnék neki hogy légyszi ne tegye? Így megőrülök.
2021. márc. 13. 11:04
 14/61 anonim ***** válasza:
100%

#13

Sehogy, nagyon helyesen cselekszik. Magadnak köszönheted.

2021. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
De semmi rosszat nem tettem. A volt barátnőm. Nyilván hiányzik meg izgat, jobb lenne ha nem? Inkább örülne neki hogy még mindig ő nekem A Nő.
2021. márc. 13. 11:11
 16/61 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj neki, hagyjad végre békén.

Képzelem mennyire elege lehet belőled ha már kénytelen volt ennyire titkosítania magát az interneten meg a közös ismerősök is inkább tiltottak téged. Őket amúgy is hagyd ki ebből, mert így tényleg csak azt éred el hogy mérgében mindent kitálal. Ha most leakadnál róla örülne hogy megszabadult tőled és nem szólna a másik csajnak.

2021. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő neked a nő, meg ő izgat és csak rá gondolsz, akkor nem mindegy, hogy szól a mostani barátnődnek vagy nem?


Hiszen a jelenlegi barátnőd egyáltalán nem érdekel.

Mond el a jelenleginek, hogy mi a helyzet azzal jársz a legjobban.

Ha megérti (amire kevés esélyt látok és nincs is értelme), akkor megmarad a "barátnőd"(sajnos a párkapcsolati pótlékod, szegény lány). Ha meg nem akkor otthagy és nincs miért aggódnod.

2021. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

"15/16 A kérdező kommentje:

De semmi rosszat nem tettem. A volt barátnőm. Nyilván hiányzik meg izgat, jobb lenne ha nem? Inkább örülne neki hogy még mindig ő nekem A Nő" - Zaklatod, mi az hogy semmi rosszat nem tettél? Te magad tettél róla hogy ő nem hiányol téged hanem azon van hogy megszabaduljon tőled végleg. Tényleg kezdem remélni hogy csak trollkodsz...

2021. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

Nem beszéltem egy közös ismerőssel sem.... Az ő barátai és barátnői mind. Néha rájuk néztem, hátha van közös képük vagy valami, hogy tudjak róla valamit, ennyi. Nem zaklattam egyiketse.

Nem mindegy hogy szól-e neki, evvel a nővel sincs semmi bajom és jól elvagyok vele. Jól néz ki és sok programot csinálunk. Nekem egyedül halál unalmas lenne az életem. Lehet hogy g.ci vagyok de amúgy jól bánok vele. Semmi hátránya nincs abból hogy velem van. Arról meg nem tehetek hogy a volt barátnőm jár a fejemben. Azt elb.sztam,hozzá nem mehetek vissza, egyáltalán nem kíváncsi már a sok f.szságomra.

Tudom hogy én b.sztam el és össze tehettem volna a két kezem hogy találtam ilyen nőt, több ilyen nem lesz. Egyedül meg meghalni nem fogok emiatt mert ő nem kíváncsi rám én meg nyomorult vagyok és nem tudom elfelejteni. Az élet megy tovább.

2021. márc. 13. 11:22
 20/61 A kérdező kommentje:
Bár trollkodnék. Nekem sem jó ez a helyzet elhihetitek.
2021. márc. 13. 11:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!