Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megfenyegetne a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megfenyegetne a volt barátnőtök,hogy kitálal a mostaninak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, egy szar vagyok.

Többszöri kérése ellenére sem hagytam békén a volt barátnőmet és elmondtam neki, hogy még mindig izgat engem és szívesebben lennék vele.

De nem történt semmi, nem találkoztunk.

Felidegesítettem és azt mondta, hogy felejtsem el, de itt még nincs vége, ne legyek nyugodt azt illetően, hogy nem szól a barátnőmnek, mert elege van abból hogy nem hagyom békén.

Meg ígértem neki hogy többet nem keresem...

Szerintetek fog neki szólni? Mit csináljak? Elmondjam a barátnőmnek vagy bízzak benne hogy nem szól neki?


2021. márc. 13. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell neked a mostani. Neked csak a nyamvatt tököd kell.


Megérdemelted volna hogy zaklatásért feljelentsen a volt barátnőd és a mostani meg megérdemelné hogy kimenekítsék tőled.


Neked tudod a távolságtartásira lenne szükséged.

2021. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%
Az exedet is sajnálom és a jelenlegi párodat is, aki ha van némi esze, a lehető leghamarabb elhagy téged. Az a te problémád, ha szingliként csak tengődni vagy képes.
2021. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
Ezentúl minden kérdésnél azt fogom tanácsolni az exnek, hogy avatkozzon közbe és szépen mesélje el az aljas húzásokat az új partnernek. Egy gerinctelen kapcsolatfüggő senki vagy, aki kihasznál más embereket. Egyszer az életben embereld meg magad és vallj színt a barátnődnek. De úgyse leszel rá képes, mert a hozzád hasonló mocskok csak lapítanak, mint szar a fűben. Őszintén remélem, hogy kitálal az exed és szabadul tőled a csajod, edd meg amit főztél és amíg ilyen köcsög vagy, ne nőzzél.
2021. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
És miért lenne neki jó ha elmondaná a barátnőmnek? Azt úgysem tudja elérni hogy örökre egyedül legyek. Vagy majd szól mindnek?
2021. márc. 13. 11:30
 25/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdezőnek lenne egy minimális gerince és tisztessége, szakítana a jelenlegi barátnőjével és elmenne egy pszichológushoz. Ezt azonban nem fogja megtenni, ezért tovább pazarolja más idejét, mialatt próbál nem összeroppani a saját értéktelensége miatt.
2021. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mindegy hogy szól-e neki, evvel a nővel sincs semmi bajom és jól elvagyok vele. Jól néz ki és sok programot csinálunk. Nekem egyedül halál unalmas lenne az életem."


Az ugye megvan, hogy a barátnőd egy ember, nem egy kutya? Másold be ezt a részt, biztos nagyon jól esne neki. Szánalmas gyenge szar vagy.

2021. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%

#24

Azt eléri, hogy eggyel kevesebb nő fecsérelje rád az életét. Ez már eredmény.

2021. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te szimplán egy gyáva senki vagy.
2021. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
100%
Már kezdelek sajnálni, mert neked valami pszichózisod lehet. Csak a saját elmebajod miatt nincs jogod más életét tönkretenni.
2021. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ennyire hülye vagy kérdező? Hidd el kitálalás nélkül is rá fognak jönni körülötted az emberek, hogy nárcisztikus vagy.
2021. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!