Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megfenyegetne a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megfenyegetne a volt barátnőtök,hogy kitálal a mostaninak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, egy szar vagyok.

Többszöri kérése ellenére sem hagytam békén a volt barátnőmet és elmondtam neki, hogy még mindig izgat engem és szívesebben lennék vele.

De nem történt semmi, nem találkoztunk.

Felidegesítettem és azt mondta, hogy felejtsem el, de itt még nincs vége, ne legyek nyugodt azt illetően, hogy nem szól a barátnőmnek, mert elege van abból hogy nem hagyom békén.

Meg ígértem neki hogy többet nem keresem...

Szerintetek fog neki szólni? Mit csináljak? Elmondjam a barátnőmnek vagy bízzak benne hogy nem szól neki?


2021. márc. 13. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%

Tudod miért rossz neki? Tudod miért mondta azt, hogy nehéz?


Mert nárcisztikus vagy. A katasztrófa sújtotta terepet amit te okoztál neki, így is nehéz cipelnie, de ugyanakkor ő neki, veled ellentétbe vannak érzései, és kellemetlennek érzi, hogy annak ellenére, hogy szeretne túl lenni azokon a károkon, amiket te okoztál neki, még most is mész mint egy földrengés vagy mint egy orkán, hogy még jobban és jobban újra és újra belerúghass, és kérdőre vonod még itt is miközben ő épp próbál talpon maradni lelkileg betegen abból amit magad után hagytál.


Tudod azt írod hogy meg akarsz változni, és úgy őszintén ha most bevarázsolnánk a hazudj ha tudsz című filmbe,és olvasnák amiket itt írsz, azt mondanák tőled idézve, hogy dehogy akarsz megváltozni.


Tudod te az a típus vagy aki ha elkövetne valami bűntettet, te még megbánás nélkül számolnál be szolgáltató helyiségbe az emberek előtt a tettedről, és mondanád büszkén, hogy: Bűntett volt. És?


Ijesztő vagy! Félsz magadtól is? Akkor menj pszihológushoz, vagy pszichiáterhez és önként ad fel magadat a rendőrségen zaklatás miatt!


Tudod mi a véleményem! AZ ilyen emberek miatt nem tudnak a normális emberek önfeledten önmaguk lenni,naivan belecsöppennek a nyamvadt manipulációtokba, és utána évek kellenek míg sikerül lelkileg meggyógyulniuk, helyette mit látnak az emberek?


Milyen mélységesen szomorú és mennyire le van törve, pedig amúgy milyen szép, és milyen kedves és milyen őszinte.


Változni akarsz?


Akkor kezd azzal hogy befejezed az itteni picsogásod, és tedd rendbe saját magad!


Tiszta lappal csak annál indulhatsz ha saját magad is rendbe vagy.

Máskülönben csak egy katasztrófa jelenség leszel minden ember számára akikkel együtt voltál.

2021. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg fontos még neked az exed, akkor tartsd tiszteletben, hogy ő nem akar se látni, se beszélni veled és hagyd békén. Ha bármit is akarna még tőled, akkor nem tiltott volna le mindenhonnan. Teljesen biztos, hogy nagyon nem örülne neked, ha odamennél hozzá, hogy megöleld. Ne zaklasd, ő már továbblépett és nem kíváncsi rád.

A szakítás ilyen, hiába voltatok együtt évekig, akkor sem kell neki néha beszélnie veled. Talán ha jó viszonyban váltatok volna el és nem zaklattad volna, akkor nem így állna hozzád.

2021. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:

Én nem akarom bántani. Tudom, hogy sok fájdalmat okoztam már neki. :(

De hiányzik nekem. :(

2021. márc. 13. 13:44
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
Te viszont nem hiányzol neki. Engedd el.
2021. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%

"Kár, hogy a munkaidőm nem engedi, de biztos örülne ha elé mennék valamikor és jól megölelném.."


Biztos lehetsz benne, hogy NEM!

2021. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%
Mint az exem halljatok.. O is egy narci barom minden not tonkrevagott volt aki idejeben elmenekult tole.. Engem is kicsinalt az evek alatt, nem tudom mennyi ido mire helyre teszem magam.. Neki egy no sosem eleg.. Allandoan megerositest var mert igazabol egy hazug nulla, utal mindenkit de kozben sajat nagat utalja. Kerdezo tenyleg keress fel egy szakembert mert sajnks ez szemelyiseg zavar amivel te kuzdesz de nagyon kemenyen.. Nem kell holt emberek koze menned bezarni teged de ez nem normalis! Engedd el az exedet es a mostani bnodet is es tnaulj meg egyedul lenni kicsit!
2021. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
Jó oké, békén hagyom. Nem akarom bántani. De a jövőben még jó lenne legalább minimálisan tartani vele a kapcsolatot.. Tényleg a legfontosabb ember volt az életemben. Mit tegyek? Nem akarom zaklatni. Most végképp nem, mert biztos nagyon feldúlt most... De később? Tényleg csak annyit, hogy legalább néha megkérdezhessem, hogy jól van-e és hogy telnek a napjai... Csak ennyit.. Ehhez mit kell tennem? :(
2021. márc. 13. 19:30
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sem volt szép szakítás, de te itt a végén teljesen eldurvítottad a dolgot ezzel a zaklatással. Ha azt akarod, hogy valaha szóba álljon veled, akkor ne írj neki többet legalább 1-2 évig. Utána - ha még mindig érdekel, ez a hosszú idő egy jó próba erre - megkockáztathatsz egy diszkrét üzenetet. Ha arra nem reagál, vagy letilt, vagy elküld a fenébe többet nem írsz neki, tiszteletben tartod és békén hagyod.
2021. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%

Nezd.. Sok embert el kell engednunk az eletunkbol, hiaba gondoltuk ugy hogy ok azok akik.. Nem tudom hany eves vagy amugy de biztos jon meg az eletedbe nagy szerelem stb! Ezen magadnak kell atmenned lezarni lerendezni es talalnj valami elfoglaltsagot stb.. Idovel elfogod engedni ezt es nem fog erdekelni.

Nekem. Volt egy hatalmas szerelmem, kepzeld el hogy nem reg elhunyt... Megszakadt a szivem h tobbe nem beszélhetek vele stb de az ido segitett... Hagyd ot, eld az eleted es neha kell hogy egyedul legyen az ember, akkor ismered meg onmagad:)

2021. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
50%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Talán ő az exed? Esetleg az ő kérdése ihlette a te kamu kérdésed...

2021. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!