Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony után boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony után boldog házasság?

Figyelt kérdés

Egy hete lett vége egy több, mint egy éves szeretői kapcsolatomnak egy házas férfival. Csak szexnek indult, de elég hamar több lett belőle. Persze nem mondtunk ki semmit, de éreztük, vagy lehet csak én éreztem.

Mindig kedves volt, figyelmes és bár külön programjaink nem voltak, mindig boldogok voltunk együtt.

Tudni kell, hogy neki van egy 7 éves kislánya, és ő a mindene.

Egy héttel ezelőtt megsejtette a felesége a kapcsolatunkat és bár nem derült ki mégis lezárta velem mondván nagyon sajnálja, de rettentően fél, hogy ha kitudódik elválik tőle a felesége és nem látja többet a lányát.


Én ezt el is fogadtam, bár rettenetesen fájt. De nem tartóztattam. Viszont látom közösségi oldalon mit csinál. Első napokban megosztott pár szomorú videot számokat és kaptam tőle egy sms-t, hogy sajnálja, válaszoltam rá, de ő már nem reagált, pedig reméltem, hogy okkal írt.


Most viszont pár napja folyamatosan a feleségével pózol, de mindenhol. Eddig sosem csinált ilyet csak kötelező alkalmakkor volt közös fotó, most viszont közös programok vannak, de kb. 4 nap alatt 4!!


Most ilyen van? Létezik, hogy egy évig velem volt és most hirtelen elfelejtett és visszaszeretett a feleségébe?


2021. márc. 19. 18:12
 11/95 A kérdező kommentje:

6. Már majdnem megköszöntem. Nem kellett volna leférgezned. Távolról sem az.


Teperős? Próbál visszaszeretni a nejébe? Én nem szerettem még soha senkibe vissza

2021. márc. 19. 18:35
 12/95 anonim ***** válasza:
92%

"még Budapestről is elköltözik, hogy ne láthassa a lányát."


Hát harcoljon, hogy nála legyen elhelyezve a gyerek.


Csak ezt az apukák nem nagyon szokták akarni.

2021. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 A kérdező kommentje:
Jav: arra értettem a köpködőst, aki használati tárgynak nevezett...
2021. márc. 19. 18:37
 14/95 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudod mit mondott a feleség? Mert a szeretőd azt mondta? Legyen már eszed, mindegyik mártír, mingyegyiket kicsinálja azasszony, nem láthatja soha a gyereket. Téged meg elfelejtett egy nap alatt. Majd visszkúszik, ha elcsendesedett minden, úgyhogy reménykedhetsz...
2021. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
92%

A feleségét valamilyen szinten szereti és nem akar elválni. Beléd sem szerelmes különösebben, és veled egy évet töltött szeretői viszonyban, a feleségével minimum 7 évet élt együtt, de inkább legalább 10-et. Szerinted hova billen a mérleg? + ott a szeretett gyerek.


Most mindent megtesz, hogy a neje megbocsájtson neki.

2021. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 A kérdező kommentje:

14. hány szeretői viszonyt ismersz, hogy ilyen szakavatott vagy?

De rendben, köszönöm, ez is egy vélemény.


15. Elhiszem, hogy szereti még, de hogy mint nőt, hát nem tudom. Persze, hogy feléjük billen, én ezt tudom, tudtam és látom is. Csak a hősszerelmes dolgokat nem értem.

2021. márc. 19. 18:44
 17/95 anonim ***** válasza:
77%
Szeretői viszony után boldog látszat házasság..azaz
2021. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
92%
Lesz ott még "békülési gyerek" is... persze szeplőtelen fogantatással, mert szex 500 millió éve nincs köztük.
2021. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a kommentelőkre haragudj, ők ha kissé nyersen is fogalmaznak, próbálják felnyitni a szemed. Te jelenleg érzelmileg érintve vagy ezért nehez tárgylagosan látnod a teljes szituációt.
2021. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 A kérdező kommentje:

18. Nem értem ezt. Ha kötekedni szeretnél, köszönöm.

Viszont nem értem azt sem, hogy ha valaki nem volt benne egy bizonyos kapcsolatban-jelen helyezteben az enyémben-miért gondolja, hogy ő biztosra tudja, hogy ki hazudkik és ki nem?


Elég érdekes. Egyébiránt nem mondtam, hogy otthon sosincs szex, ilyenről nem is beszéltünk. Bár nem sok, az biztos

2021. márc. 19. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!