Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony után boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony után boldog házasság?

Figyelt kérdés

Egy hete lett vége egy több, mint egy éves szeretői kapcsolatomnak egy házas férfival. Csak szexnek indult, de elég hamar több lett belőle. Persze nem mondtunk ki semmit, de éreztük, vagy lehet csak én éreztem.

Mindig kedves volt, figyelmes és bár külön programjaink nem voltak, mindig boldogok voltunk együtt.

Tudni kell, hogy neki van egy 7 éves kislánya, és ő a mindene.

Egy héttel ezelőtt megsejtette a felesége a kapcsolatunkat és bár nem derült ki mégis lezárta velem mondván nagyon sajnálja, de rettentően fél, hogy ha kitudódik elválik tőle a felesége és nem látja többet a lányát.


Én ezt el is fogadtam, bár rettenetesen fájt. De nem tartóztattam. Viszont látom közösségi oldalon mit csinál. Első napokban megosztott pár szomorú videot számokat és kaptam tőle egy sms-t, hogy sajnálja, válaszoltam rá, de ő már nem reagált, pedig reméltem, hogy okkal írt.


Most viszont pár napja folyamatosan a feleségével pózol, de mindenhol. Eddig sosem csinált ilyet csak kötelező alkalmakkor volt közös fotó, most viszont közös programok vannak, de kb. 4 nap alatt 4!!


Most ilyen van? Létezik, hogy egy évig velem volt és most hirtelen elfelejtett és visszaszeretett a feleségébe?


2021. márc. 19. 18:12
 81/95 anonim ***** válasza:
63%
Azt azért hozzátenném, hogy szerintem egy rendes kapcsolat járna neked.
2021. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 A kérdező kommentje:
Ha tudom az elején, hogy bennehagyom a szívem, nem megyek bele.
2021. márc. 21. 23:42
 83/95 anonim ***** válasza:
38%
De már benne vagy! Csak te tudod a választ, hogy folytatod-e vele, mert ő úgyis keresni fog.
2021. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak mást mond az eszem, mint a szívem
2021. márc. 21. 23:52
 85/95 anonim ***** válasza:
71%

Azt hiszem bármilyen érzelmeim is lennének,nem akarnám ezt tovább folytatni vele.

Se szeretőként,se úgy ha otthagyja a családját.

Az csak egy dolog,hogy önként és dalolva legtöbb ember nem választ szeretői státuszt magának.

Lehet ezért köpködni másokat,de az az igazság,hogy legtöbben éreztük már azt egy kezdődő kapcsolat elején,hogy ez most más...

Persze, legtöbbször ki is derül ,hogy nem az.Addigra viszont már annyira belebonyolódik az ember,hogy nehéz elengedni a másikat.


Hiába mondják sokan,hogy józan ész, meg becsület, tisztesség...

Ja,néha jó lenne,ha csak ennyi lenne a válasz a problémákra,hogy hopp,előkapom a józan eszem, aztán meg is oldódott minden.

Nem vitatom,hogy vannak nagyon gerinces, becsületes és olyan tartással rendelkező emberek, akikhez legtöbben csak szeretnénk hasonlítani.De annyira kevesen,hogy ha jobban belegondolok,akkor az életem során egyetlen ilyen embert ismertem csak (és róla sem tudok mindent)


Ha ez a fickó elhagyná a családját miattad, sem lenne soha olyan értéke a szemedben, amilyen egy független emberrel lehetne.

Csak ezt most még nem látod.

Ezért írtam az elején,hogy nem tudnám /vagy inkább nem akarnám ezt tovább.

Próbáld meg lezárni ezt az egészet magadban, átgondolni a tanulságát és megadni a lehetőséget egy újnak,ami ettől több és jobb lehet.

Ott ahol még a gyerek is ennyire kicsi , hosszú ideig hatással lenne a kettőtök kapcsolatára,nem jó irányban.

Millió indokot lehetne sorolni,ami buktató lehet...

Nekem mégis leginkább az,hogy ha valaki önmagáért nem tud kilépni egy olyan kapcsolatból,amit rendbe hozni nem tudott,azzal nem látok hosszú boldog jövőt..


Hagyd, hátha rendbe tudja tenni a romos házasságát (ami nélküled is az volt) és ne te legyél az indok egy váláshoz.

2021. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 A kérdező kommentje:

85. Köszönöm, hogy leírtad. Sok igazság van benne.



További szép napot mindenkinek!

2021. márc. 22. 11:40
 87/95 anonim ***** válasza:
87%

"de rettentően fél, hogy ha kitudódik elválik tőle a felesége és nem látja többet a lányát."


EZ kizuárt, hogy nem látja tobbet a lányát. A megúnt szerető hanyagolásának egyik leggyakrabban bevett trükkje a gyerekre való hivatkozás. Érdekes, évekig nem zavarta?

2021. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
94%

Néhány gondolat megfogalmazódott bennem a történeted és a kommentek kapcsán.(Lehet, hogy újat már nem mondok vele)


Ami a facebookon van, az sok esetben kirakat, miközben a valóság teljesen más. Ezt példázza a szeretőd története is.


Amit, többiek is irtak, a gyereke miatt muszáj "teperni",mert őt viszont tényleg szereti, és nem szeretne hétvégi apuka lenni.


Amennyiben, igaz, hogy az asszony a gyerekkel zsarolja a pasit, az se egy jó dolog. A gyerek semilyen körülmények között nem lehet eszköz. Mégis mit vár a feleség? Attól, hogy kényszerből bent tartja a kapcsolatban a férfit, a kapcsolat minősége nem fog megváltozni, azért nem igy kell tenni.


Az életben semmi sincs ingyen, mindennek előbb-utóbb megfizetjük az árát. Te a pásztorórákért,és a gyönyörért, amit akkor átéltél, most az érzelmeiddel, a bizonytalansággal, szenvedéssel fizetsz. A házasságon kivüli kapcsolatoknak pont ez az egyik "rákfenéje". Csak könnyed időtöltésnek indul, meg megy a fogadkozás, hogy szex lesz érzelmek nélkül, de sok esetben az lesz a vége, ami a te esetedben.


Persze azt is tudom, hogy könnyen osztom az észt,úgy, hogy nem kerültem ilyen szituációba, nem "kisértettek meg", nem tudom, hogy reagálnék.

2021. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 A kérdező kommentje:

88.

"megy a fogadkozás, hogy szex lesz érzelmek nélkül"


Hát ahhoz képest, hogy nem voltál még ilyen helyzetben elég jól látod.

Köszönöm, hogy normális hangnemben szóltál hozzá

2021. márc. 22. 12:38
 90/95 anonim ***** válasza:
79%

Igyekszem normális lenni. Amit adsz, azt kapsz!


"Hát ahhoz képest, hogy nem voltál még ilyen helyzetben elég jól látod."


Kiváncsi tipus vagyok! Amúgy meg olvasok,beszélgetek,és nem szégyellek kérdezni sem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2021. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!