Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony után boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony után boldog házasság?

Figyelt kérdés

Egy hete lett vége egy több, mint egy éves szeretői kapcsolatomnak egy házas férfival. Csak szexnek indult, de elég hamar több lett belőle. Persze nem mondtunk ki semmit, de éreztük, vagy lehet csak én éreztem.

Mindig kedves volt, figyelmes és bár külön programjaink nem voltak, mindig boldogok voltunk együtt.

Tudni kell, hogy neki van egy 7 éves kislánya, és ő a mindene.

Egy héttel ezelőtt megsejtette a felesége a kapcsolatunkat és bár nem derült ki mégis lezárta velem mondván nagyon sajnálja, de rettentően fél, hogy ha kitudódik elválik tőle a felesége és nem látja többet a lányát.


Én ezt el is fogadtam, bár rettenetesen fájt. De nem tartóztattam. Viszont látom közösségi oldalon mit csinál. Első napokban megosztott pár szomorú videot számokat és kaptam tőle egy sms-t, hogy sajnálja, válaszoltam rá, de ő már nem reagált, pedig reméltem, hogy okkal írt.


Most viszont pár napja folyamatosan a feleségével pózol, de mindenhol. Eddig sosem csinált ilyet csak kötelező alkalmakkor volt közös fotó, most viszont közös programok vannak, de kb. 4 nap alatt 4!!


Most ilyen van? Létezik, hogy egy évig velem volt és most hirtelen elfelejtett és visszaszeretett a feleségébe?


2021. márc. 19. 18:12
 41/95 anonim ***** válasza:
87%

Minden. Egyes. Hétvégén. Minden rohadt hétvégén ugyanez a kerdés, hogy mennyire igazi a szerelem, ha a fb-on nyomják a boldog családi fotókat.

Bezzeg te, hát veled biztos őszinte a szerelme, neked nem hazudott. Á, dehogy...

Nem unod még?

Akkor is ugyanaz lesz a válasz, ha ezerszer kiírod.

Valójában egy cipőben jársz a feleséggel, és ugyanúgy beveszed, hogy szerelmes, és csak te jelentesz neki valamit, mint a felesége. Te is tudod, hogy van neki más, mégis utána epekedsz és első füttyre békülnél vele. Pont ugyanúgy, mint a felesége.

Az a különbség, hogy nekik ott egy közös élet, közös gyerek, közös otthon, és egy felvállalt kapcsolat, nevezetesen a házasságuk.

Ne aggódj, a szomorú üzik se neked szóltak, hanem a feleségnek, aki megfenyegette, hogy elhagyja.

Ő a biztos pont. Ők a casa grande.

Te meg a cserélhető. Jön helyetted másik naiv liba, akivel csalni fogja.

Ennyike.

De ennek a házasságnak akkor lesz vége, ha a feleség válik. A férj soha nem fog.

2021. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 A kérdező kommentje:

Kedves 41

Először is tegnap írtam a kérdést, másodjára meg, nem tudom kivel mosol össze, nekem első történetem, nem szokásom minden héten másokkal lenni.


De ezek szerint te minden hétvégén itt ülsz és megcsalós kategóriákban olvasgatsz. Áruld már, miért vagy itt? Miért írsz? Miért olvasod?

Én egyáltalán nem mászkálok más , számomra érdektelen vagy idegesítő témáknál. Sajnállak hogy ilyen heves érzéseket vált ki belőle ez a téma.


Egyébiránt gőzöd sincs, hogy első füttyre békülnék -e vele, de jó, hogy ezt is tudod. Neked mennyire fájdalmas az életed, hogy idegenek magánéletén pattogsz? Nem veszed kicsit túl személyesre?


És ha én lennék a feleség , sosem bocsájtanék meg, szóval ezt is hagyjuk.


Most hogy olvasom végig a soraidat, most jövök rá, hogy te ugyanaz vagy, aki az elején is írt,

jó lenne, ha a saját életed feszültségeit nem másra terhelnéd. Itt mindenki normálisan válaszolt, kivéve téged, senki sem személyeskedik, csak te.

kezeltesd magad

2021. márc. 20. 11:22
 43/95 anonim ***** válasza:
92%
Pedig van igazság a 41-es válaszában.
2021. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 A kérdező kommentje:

43. Elfogadom, hogy van igazság, de nem ilyen stílusban kéne tán. És nem szokásom hetente írogatni. Gondolom nem vagyok egyedül ezzel a helyzettel. Nem hiszem, hogy szeretőnek lenni ritkaságnak számít, és az sem, hogy látjuk a másikat, hiszen mióta internet van, és közösségi oldalak, mindenki lát mindenkit, és még azt is amit nem akar.


És érezhető a keserűség abban amit írt. Intelligens ember nem rúg a másikba.

Pl. naiv liba. Ez egyértelmű, hogy ugyanattól a személytől jött.


És többet ilyen hozzászólásokra nem reagálok, nem szeretnék ilyen szintre süllyedni. Krvázni, pocskondiázni, köszönöm, nem.

2021. márc. 20. 12:48
 45/95 anonim ***** válasza:
20%
41. Mintha a feleség nem lenne lecserélhető :) Bizonyára azért nem válik, mert szereti a feleségét, de még jobban megcsalva...
2021. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
91%

Intelligens ember nem rúg a másikba.


Hát de te vagy a harmadik fél egy olyan kapcsolatban, ahol van feleség, és gyerek. Az nem belerúgás a másikba? Hiába nem tudnak róla, legalábbis a gyerek biztos nem. Azért ne szenteskedj már, és képzelj glóriát a fejed felé, mert ez így nagyon vicces.

2021. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 A kérdező kommentje:

46. Igazából engem nem érdekel a véleményed. Egy kérdést feltettem, és itt pattogsz totál feleslegesen.

Hiába erőlködsz, nekem nem lesz lelkiismeret furdalásom. Semmi közöm a családjához, ő döntött így. Okkal.


Szép napot ne írj többet, mert minden egyes válaszoddal csak azt bizonygatod, milyen mélyen érintett vagy benne.

2021. márc. 20. 15:54
 48/95 anonim ***** válasza:
88%

Ha rövid időn belül nem áll elő, hogy feladja a házasságát, hanem helyette kamuzik a gyerekre hivatkozva, akkor ez csak szexet keres.

Ne bánkódj, gerinctelen, aki most meghúzza magát és rövid időn belül mással kezdi ugyanazt a játékot.

Felejtsd el!

2021. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 A kérdező kommentje:

48. Szia! Köszönöm.

Tömör velős, és igazad van


Nem sírok miatta, bár nem volt érzelemmentes ez tény. Fura mód inkább zavar, hogy mit látok, és inkább a nő miatt. Erre nem számítottam.


Elfelejtem :)

2021. márc. 20. 20:11
 50/95 anonim ***** válasza:
22%
Mert belekeveredtél érzelmileg. Ez a legrosszabb.
2021. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!