Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony után boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony után boldog házasság?

Figyelt kérdés

Egy hete lett vége egy több, mint egy éves szeretői kapcsolatomnak egy házas férfival. Csak szexnek indult, de elég hamar több lett belőle. Persze nem mondtunk ki semmit, de éreztük, vagy lehet csak én éreztem.

Mindig kedves volt, figyelmes és bár külön programjaink nem voltak, mindig boldogok voltunk együtt.

Tudni kell, hogy neki van egy 7 éves kislánya, és ő a mindene.

Egy héttel ezelőtt megsejtette a felesége a kapcsolatunkat és bár nem derült ki mégis lezárta velem mondván nagyon sajnálja, de rettentően fél, hogy ha kitudódik elválik tőle a felesége és nem látja többet a lányát.


Én ezt el is fogadtam, bár rettenetesen fájt. De nem tartóztattam. Viszont látom közösségi oldalon mit csinál. Első napokban megosztott pár szomorú videot számokat és kaptam tőle egy sms-t, hogy sajnálja, válaszoltam rá, de ő már nem reagált, pedig reméltem, hogy okkal írt.


Most viszont pár napja folyamatosan a feleségével pózol, de mindenhol. Eddig sosem csinált ilyet csak kötelező alkalmakkor volt közös fotó, most viszont közös programok vannak, de kb. 4 nap alatt 4!!


Most ilyen van? Létezik, hogy egy évig velem volt és most hirtelen elfelejtett és visszaszeretett a feleségébe?


2021. márc. 19. 18:12
 51/95 A kérdező kommentje:

Hát, már elég hamar, viszont - bár tudom, hogy itt fogok ezért beszólást kapni- tényleg az jobban zavar, hogy beleláttam az életükbe hosszú ideig, és tudom, hogy a neje tudja, hogy köztük nincs úgy rendben minden, most meg nem tudom, hogy elhiszi-e ezt. Érted? Becsületesebbnek hittem annál, hogy most szerelmet mutasson olyan ember felé, aki felé már jóval a kapcsolatunk előtt nem volt. Ha meg mégis így váltakoznak az érzései, hát az azért....


Mindegy, tanulságos volt, egyszer talán megírja, hogy mi is zajlott a fejében.

2021. márc. 20. 20:35
 52/95 anonim ***** válasza:
89%
Becsületesebbnek hittem - egyetlen titokban félrelépő sem becsületes!
2021. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 A kérdező kommentje:
52. Picit bonyolultabb az élet, mint ahogy sokszor szeretnénk.
2021. márc. 20. 20:55
 54/95 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig kedves volt, figyelmes és bár külön programjaink nem voltak..."


Lépj tovább!

2021. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 A kérdező kommentje:

54. Úgy teszek. Csak kíváncsi voltam mások tapasztalatára.


De köszönöm

2021. márc. 20. 21:09
 56/95 anonim ***** válasza:
81%

""Mindig kedves volt, figyelmes és bár külön programjaink nem voltak..."


Többet látsz te ebbe az egészbe, mint ami volt.

2021. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
88%
46-os vagyok, szerintem te elmebeteg vagy 🙄 kevered a válaszolókat. Attól mert senki se ért veled egyet nem jelenti, hogy 1 vagy 2 ember írja a válaszokat. Szabadidőmben feljárok az oldalra, a felnőtt párkapcsolatok, családi kapcsolatok ahol nézelődöm minden friss kérdésben, ennyire érint a téma. De ha úgy gondolod hogy megcsalt feleség vagyok, netán egy szerető akkor tévedsz. Feleség vagyok de nem felszarvazott, boldog házasságban élek, hamarosan érkezik az első babánk is. Az volt az első válaszom amit oda írtam a 46-os válaszban, felettem egy kérdést és te pattogásnak veszed? Kicsit vicces. Te vagy az aki mindenkit támad idegbajos módon. Ha nem érdekel mások véleménye ne írj ki kérdést ez ilyen egyszerű. Mint ahogy az is, hogy én is és mindenki más is oda ír választ ahova akar. Ha neked ez nem tetszik, a te bajod mint ahogy az is a te bajod, hogy egy családos apa után epekedsz és azt lesed, mit miért rak ki és egy nap hányszor. 🤷‍♀️ És attól függetlenül, mert téged az sem érdekel, hogy van feleség és gyerek, ugyan úgy belerúgás a másikba. Nyilván nem érdekel, mert neked nem fáj. De ha én valakit megölök, mert olyan a kedvem, de továbbra se érdekel, attól még a tettemen nem fog változtatni, hogy közönyösen állok hozzá. 🤷‍♀️
2021. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 A kérdező kommentje:
57. Fáradt vagyok hozzád. Ezredjére jössz vissza. Nem olvastam végig. Eddig 95%-ban veled ellentétesek mondtak.Szia, mint írtam feleslegesen írsz
2021. márc. 21. 11:00
 59/95 anonim ***** válasza:
91%

#41 vagyok. Gondoltam leírom, hogy ne keveredj bele.

Pont erről lehet felismerni, hogy te vagy az, aki azt hiszi, hogy csak egy ember válaszol neki. Aki természetesen egy megcsalt feleség.

Igen, bevallom, én vagyok mind a 3 millió felhasználó. Aki amúgy a szeretőd felesége. A nyomodban vagyok mindenhol. 😂😈🥶😱

2021. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 A kérdező kommentje:

59. Egyre összefüggéstelenebbül beszélsz.

"Pont erről lehet felismerni, hogy te vagy az, aki azt hiszi, hogy csak egy ember válaszol neki. Aki természetesen egy megcsalt feleség."


Ezek szerint már sokan mondták neked :) Talán el kéne gondolkodni, miért, ha olyan csodás életed van, miért vádolnak itt mások, hogy folyamatosan kötekszel. Már rég eltértél a tárgytól, folyamatosan személyeskedsz, mert kivetíted a saját bajaidat.


Egyébiránt, ha nagyon kíváncsi vagy, hajnal kettőkor kaptam egy üzenetet.


:)


További szép napot, és szerintem itt az ideje, hogy legyen gerinced és megtanulj egyedül élni, mert bosszantó, hogy mások életébe rondítasz, mert kisiklott a tiéd.

2021. márc. 21. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!