Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony után boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony után boldog házasság?

Figyelt kérdés

Egy hete lett vége egy több, mint egy éves szeretői kapcsolatomnak egy házas férfival. Csak szexnek indult, de elég hamar több lett belőle. Persze nem mondtunk ki semmit, de éreztük, vagy lehet csak én éreztem.

Mindig kedves volt, figyelmes és bár külön programjaink nem voltak, mindig boldogok voltunk együtt.

Tudni kell, hogy neki van egy 7 éves kislánya, és ő a mindene.

Egy héttel ezelőtt megsejtette a felesége a kapcsolatunkat és bár nem derült ki mégis lezárta velem mondván nagyon sajnálja, de rettentően fél, hogy ha kitudódik elválik tőle a felesége és nem látja többet a lányát.


Én ezt el is fogadtam, bár rettenetesen fájt. De nem tartóztattam. Viszont látom közösségi oldalon mit csinál. Első napokban megosztott pár szomorú videot számokat és kaptam tőle egy sms-t, hogy sajnálja, válaszoltam rá, de ő már nem reagált, pedig reméltem, hogy okkal írt.


Most viszont pár napja folyamatosan a feleségével pózol, de mindenhol. Eddig sosem csinált ilyet csak kötelező alkalmakkor volt közös fotó, most viszont közös programok vannak, de kb. 4 nap alatt 4!!


Most ilyen van? Létezik, hogy egy évig velem volt és most hirtelen elfelejtett és visszaszeretett a feleségébe?


2021. márc. 19. 18:12
 21/95 A kérdező kommentje:

19. Nem haragszom senkire, míg tárgyilagosan ír, de az ilyen hahaha egy használati tárgy voltál, meg belehazudott a szemedbe. ez szégyen. Főleg nőktől, mert gondolom főleg nők válaszolnak, és akiknek ennyire fáj, írja, hogy fúj ri.banc és kész, menjen tovább.


Kérdésemre kéne válaszolni.

És az pedig az, hogy egy év külső és nem érzelemmentes kapcsolat után hirtelen lehetséges az igaz szerelem otthon újra?

2021. márc. 19. 19:02
 22/95 anonim ***** válasza:
100%

A "békülési gyerek" ilyen esetek után szokott megfoganni, bebetonozandó az apát a családba. Általában az asszony erőlteti az új jövevényt.


Általában a testvérek kötti nagyobb korkülönbségről ismerhetők meg.

2021. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:
22. Életemben nem hallottam még ilyenről. Köszönöm
2021. márc. 19. 19:05
 24/95 anonim ***** válasza:
91%

"...után hirtelen lehetséges az igaz szerelem otthon újra?"


Nem szerelmes itt senki drága kérdező. Az meg, hogy ki hazudik ki nem, igazolja az élet. Tízenöt év múlva visszatérünk rá, amikor már te is vágod kívülről az üres frázisokat.

2021. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
37%
Beállsz qrvának, annak is használnak, majd meglepődsz rajta, hát oké.
2021. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
26%
Mi nem 1 évet voltunk együtt a szeretőmmel hanem sokkal többet. Engem sosem hitegetett, hogy rossz a házassága, meg nem szereti a feleségét. Azt mondta őt is engem is szeret, másként. Én is házas vagyok. 3 hónapja lett vége a kapcsolatunknak, de a tavalyi év már nem volt az igazi. Elmúlt, lecsengett.Próbálok visszatalálni a férjemhez. Többet beszélgetek vele, szex is van. Néha hiányzik. Bár semennyi pénzért nem békülnék ki vele. Meg szerető sem leszek többet. Megalázó. Nála biztos nem változott semmi, hiszen szerette a feleségét, csak más minőségben ott voltam én is. Gondolom, most még jobban teper nála (eddig is tepert, a papucsságát kompenzálta velem.) Gondolom jobban együtt vannak mint eddig.
2021. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Annyian válaszoltak már a kérdésedre. Nem lett hirtelen szerelmes a feleségébe, csak teper, hogy ne legyen válás, hogy rendbe legyen a házassága.

És igen, idővel vissza is fog találni a feleségéhez.

2021. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:

24. Köszönöm. Nekem semmilyen üres frázisokat nem mondott, de értelek. Nyilván van itt hazugság bőven.


25. Szép estét, remélem ez kielégítő volt


26. Szerinted te vagy az ex-szeretőd szeretik , de tényleg, őszintén a párjukat? Nem mint egy barátot, hanem mint egy társat, szerelmet?


27. Értem, hát őszintén, ha ilyen van, áldásom rá :) Nem lennék a felesége helyében.

2021. márc. 19. 20:53
 29/95 anonim ***** válasza:
70%

"És igen, idővel vissza is fog találni a feleségéhez."

Vagy rákap a szabadság ízére és továbbra is meg fogja csalni a feleséget. Ha nem a kérdezővel akkor mással.

2021. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
100%
Te most milyen válaszokat vársz egyébként?
2021. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!