Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony után boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony után boldog házasság?

Figyelt kérdés

Egy hete lett vége egy több, mint egy éves szeretői kapcsolatomnak egy házas férfival. Csak szexnek indult, de elég hamar több lett belőle. Persze nem mondtunk ki semmit, de éreztük, vagy lehet csak én éreztem.

Mindig kedves volt, figyelmes és bár külön programjaink nem voltak, mindig boldogok voltunk együtt.

Tudni kell, hogy neki van egy 7 éves kislánya, és ő a mindene.

Egy héttel ezelőtt megsejtette a felesége a kapcsolatunkat és bár nem derült ki mégis lezárta velem mondván nagyon sajnálja, de rettentően fél, hogy ha kitudódik elválik tőle a felesége és nem látja többet a lányát.


Én ezt el is fogadtam, bár rettenetesen fájt. De nem tartóztattam. Viszont látom közösségi oldalon mit csinál. Első napokban megosztott pár szomorú videot számokat és kaptam tőle egy sms-t, hogy sajnálja, válaszoltam rá, de ő már nem reagált, pedig reméltem, hogy okkal írt.


Most viszont pár napja folyamatosan a feleségével pózol, de mindenhol. Eddig sosem csinált ilyet csak kötelező alkalmakkor volt közös fotó, most viszont közös programok vannak, de kb. 4 nap alatt 4!!


Most ilyen van? Létezik, hogy egy évig velem volt és most hirtelen elfelejtett és visszaszeretett a feleségébe?


2021. márc. 19. 18:12
 31/95 anonim ***** válasza:
78%
Én is azt mondom amit itt valaki, amint elcsendesedik otthon a gyanú, visszamegy még hozzád. Csak éppen az érdek most ezt diktálja hogy fenn kell tartani a látszatházasságot.
2021. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 A kérdező kommentje:

30. Bármilyet ami őszinte, és nem pocsokondiázós. Tapasztalatra is kíváncsi vagyok. Én személy szerint valóban nem hiszek az ilyen hirtelen szerelemben, de ez független az esetemtől. De ha most valaki leírja, hogy márpedig egy hosszabb külső kapcsolat után, mikor akarata ellenére vége lett, hirtelen pár nap múlva szerelemes lett a párjába és ez tényleg így van, akkor elhiszem, hogy működnek emberek így is, velem ellentétesen.


31. Köszönöm a válaszodat

2021. márc. 19. 21:31
 33/95 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem megbeszéltük, hogy a férj gesztusa csak vetítés a külvilágnak és nejének, hogy helyre áljon a házi béke. Sok esetben a megszokás áll mögötte, csak ezt kimondani nehéz, nem azért mert a gyerekkel zsarolják. Ennyi.
2021. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 A kérdező kommentje:

33. És most mit vársz? :) Törölni nem tudom a posztot, nem kell akkor írni.

Ha valaki hozzáír, megköszönöm. Illetve, ha nincs ellenedre néha kérdezek :)


Pl. ez is érdekes, amit írtál, hogy megszokás. Én nem éltem soha házasságban, nem tudom milyen visszatartó erő lehet.

2021. márc. 19. 21:41
 35/95 anonim ***** válasza:
91%

Az én volt szeretőm csinált gyorsan 1 harmadik gyereket is a boldogságukra. Közben meg nekem írogat, mennyire hiányzom,pedig lassan 1 éve nem is láttam. Szánalmas.

Ott is csak a feleség sejtette a helyzetet.

Én többet soha nem leszek szerető.

2021. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 A kérdező kommentje:

35. Ez elég durva...

Te szeretted, és emiatt ábrándultál ki?

Szerintem ebben a helyzetben a férfi a legnagyobb vesztes így.

2021. márc. 19. 22:22
 37/95 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy fentebb is írták, menti a menthetőt.Próbálja helyrehozni a házasságát.

Ahogy én látom elég hülye módon.

Én nem minősíteném a szeretői kapcsolatokat. Legtöbbször 3 ember hibája ez a helyzet.

Nekem inkább az a fura,hogy melyik nőnek ne tűnne fel egy majdnem lebukás után ez a demonstráció a boldogságról...

Az ilyen gyerekkel zsaroló házastársak nem épp szülőnek való emberek.

Pár év,kicsit nő a gyerek, aztán szétmennek.

Nem is volt,nem is lesz jó ez a házasság soha.

A félrelépés meg csak rontott rajta.

2021. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 A kérdező kommentje:

37. Köszönöm.

Nem tudom feltűnik-e a feleségének, de azt tudom száz százalékra, hogy a gyerekkel meg van fogva. Boldognak látszik.

2021. márc. 19. 22:32
 39/95 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el!Találsz másik pasit és kész...
2021. márc. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
38%

#38 ott a pont

De a többieknek is igazuk van,ez csak látszat,teperés,jó pofizás.

2021. márc. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!