Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerek. A ház amiben élünk az övé teljes mértékben. Nekem papíron semmi közöm nincs hozzá. A kocsiját is a cégtől kapja nem az övé. Bankszámláján mindig csak egy kevés pénzt hagy számlákat fizetni. Minden félretett pénze kpban van valahol, de nem tudom hol és mennyi. Tuti hogy a forintot nem látnék belőle. Ebben biztos vagyok.

Édesanyám él már csak, de egy kis 1 szobás panelban. Hozzá nem tudok menni.

Ápolónő vagyok. Hétvégi és esti műszakpótlékokkal is alig keresek valamit. Nem tudnék albérletet fizetni és eltartani 2 gyereket egyedül. Férjem olyan helyen dolgozik h a bejelentettje minimál bér. Alig kapnék valamit is gyerektartásnak is.

Kilátástalannak érzem magam. Semmit nem tudok felmutatni a férjem mellett.

Azon gondolkozom mostmár hogy inkább valahogy szemethunyok és folytatom, mert nem tudok mást tenni.


2021. júl. 10. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 A kérdező kommentje:

10 Én nem értek hozzá, de gondolom a bíróság abból indul ki hogy mennyit keres bejelentve.

Minimál béres ez tuti. Hogyan bizonyítsam hogy tutira van dugi pénze, ha nem tudom hol és mennyi?

Lehet ilyet?

Építőiparban dolgozik. 400-450et biztosra megkeresi csak kézbe adják neki.

Ő fizeti a számlákat, autót céges kártyáról tankolja és sokszor ő fizet, ha elmegyünk valahova néha én.

Én bevallom eddig általaban ruhákra, sminkre, programokra költöttem barátnőkkel. Vagy volt h vettem egy drágább telefont meg laptopot magamnak.

Tudom h hülyeség volt.... de én bele se gondoltam h ez lesz. Azt hittem így leszünk még sokáig.

2021. júl. 10. 14:10
 12/85 A kérdező kommentje:
20-30at szoktam adni a rezsibe. Attól függ h tél vagy nyár van.
2021. júl. 10. 14:13
 13/85 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedig ilyen-olyan progikra, drága holmikra van igènyed, miért nincs egy normálisan fizető állásod?

Nem is értem ezt. Nem zavart, hogy totál függsz?

Engem ez kiborítana. Olyan, mintha egy rab lennél.

2021. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
100%
A valas nem csak a te dontesed, akar mar holnap eledallhat, hogy csomagolj anyukam, mert beujitottam egy 20 eves cicababat. Tehat hiaba akarsz te szemet hunyni, mert ugy erzed nincs mas lehetoseged, ez is csak atmeneti lehet. Keress fel egy valaperes ugyvedet, az elmondja, hogy mire szamithatsz realisan. Munkahelyet is valthatsz, komplett apolonocsoportok mentek at az ikeaba eladonak. Mindenkeppen kezdj el jobban fizeto allas utan nezni, vedd fel a kapcsolatot egy ugyveddel es tervezd meg, hogyan hagyod el viszonylag rovid idon belul. Te legyel a cselekvo fel, ne vard meg, amig kidobnak, mert az lesz a kovetkezo huzasa, ebben biztos lehetsz.
2021. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
98%
Ami meg eszembe jutott, hogy nemcsak az szamit, hogy apapiron mennyit keres, mert a NAV barmikor szivesen csinal egy vagyonosodasi vizsgalatot bejelentes alapjan es megallapitjak, hogy milyen bevetele volt ahhoz az eletszinvonalhoz. Kap egy rakat buntetest meg a gyerektartasnal is jobban fog a birosag ceruzaja. Masok is nevelnek egyedul gyereket, ne az legyen a kifogas, hogy keves a penz. Van ami a penznel tobbet er.
2021. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
63%

Ápolónő vagy, eszembe jutott a nővérszállás, bár oda szerintem nem lehet gyereket vinni. Anyaotthon még esélyes lehet azbélethelyzetre vonatkozóan, bár oda kicsi gyerekeseket fogadnak. Lehet még a helyi családsegítővel felvenni a kapcsolatot, és családok átmeneti otthonába menni. Ezek mind időkorlátosak, de közben félretenni folyamatosan valamennyi pénzt, hogy utána albiba menni.

Sajnálom, hogy így alakult, nehéz így, de ezek talán járható utak lennének.

2021. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem neki kényelmes hogy itt vagyok és rendben tartom a házat meg a gyerekek miatt is. Sokszor nagyon jó család vagyunk. Közös programokat kirándulásokat mindenki élvezi. Nem hiszem hogy ezt el akarja dobni. Nem akarok egy picsányi kis albérletben tengődni egyedül. :((
2021. júl. 10. 14:17
 18/85 anonim ***** válasza:
100%
#15 Szarik rá a nav. Szerinted hányan dolgoznak így Magyarországon?
2021. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
100%
Azt értjük, hogy nem akarsz, de ő meg ezekszerint nem akar veled.
2021. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
100%
17#: akkor lehet azt csinálni, hogy továbbra is együtt éltek, együtt kirándultok, stb., egy látszat családi idilt mutattok kifelé, de alig beszéltek egymással.
2021. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!