Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerek. A ház amiben élünk az övé teljes mértékben. Nekem papíron semmi közöm nincs hozzá. A kocsiját is a cégtől kapja nem az övé. Bankszámláján mindig csak egy kevés pénzt hagy számlákat fizetni. Minden félretett pénze kpban van valahol, de nem tudom hol és mennyi. Tuti hogy a forintot nem látnék belőle. Ebben biztos vagyok.

Édesanyám él már csak, de egy kis 1 szobás panelban. Hozzá nem tudok menni.

Ápolónő vagyok. Hétvégi és esti műszakpótlékokkal is alig keresek valamit. Nem tudnék albérletet fizetni és eltartani 2 gyereket egyedül. Férjem olyan helyen dolgozik h a bejelentettje minimál bér. Alig kapnék valamit is gyerektartásnak is.

Kilátástalannak érzem magam. Semmit nem tudok felmutatni a férjem mellett.

Azon gondolkozom mostmár hogy inkább valahogy szemethunyok és folytatom, mert nem tudok mást tenni.


2021. júl. 10. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichologus erre azt mondana, hogy a megalkuvas mindig megbosszulja magat. Mert szerenyebben lehet elni, de a megalkuvas az nem elet. A gyerekek is fel fognak noni, te is kereshetsz uj part magadnak. Ha magadba fojtod az indulataid az betegsegben fog manifesztalodni. Masreszt most mar a ferjed is tudja, hogy gyenge vagy, folytathatja a megcsalast, ha latja, hogy nem mersz kilepni. A pofatlansaganak csak onmaga szabhat gatat. Ne felj, alacsonyan lesz az a gat. Ha holnap szol, hogy jon egy no es harmasozni fogtok, mert kulonben kivag teged a lakasbol, akkor mar neki is allsz vetkozni? Mennyivel fogod akkor kulonbnek erezni magad egy utszelinel? Sajnalom, de te egy olyan emberhez mentel ferjhez, aki most kimutatta a foga feherjet. Megcsalt, megfenyegetett es visszael a folenyevel minden teren, ugy zsarol, fenyeget, hasznal ki, ahogy nem szegyenli, mert te inkabb szemet hunysz. Biztos vagy benne, hogy a gyereknek ez jobb kornyezet, mint egy szegenyes alberlet valahol a kulvarosban? En nem hiszem. Legalabb a gyerek miatt tedd mar meg, hogy nem csinalsz labtorlot az anyjabol.
2021. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
100%

Eddig se volt valami jó kapcsolat ez, ha azt se tudod hol a pénz. Ő meg tisztába van vele, hogy maradsz, így vígan éli világát melletted mert tudja hogy életképtelen vagy, lesz is neki mindig más.

Sok boldogságot.

2021. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
90%

2 megoldás van.


Anyádé a lakása? Ha igen, kiadni, és a befolyt pénz + te fizudból bérelni egy olyat, ahol mind elfértek.


Sereg. Nem, nem kell lepontozni! Nem kommandósnak kell menni, hanem a HM egészségügyi részlegéhez.


Szívesen!

2021. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
10%
A ház mikor lett véve? Csak mert a hazassag alatt szerzett vagyon az kozos
2021. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy én úgy tudom hogy ha ő örökölte,ha vette,az ő nevén van,és ha te oda vagy bejelentve lakcímre,és minimum 5 éve házasok vagytok akkor is feleződik minden,sőt ha te elmész albérletbe akkor még asszony tartást is kell fizetnie,pl a lakhatásra hivatkozva,de ezt szerintem egy ügyvéd sokkal jobban elfogja magyarázni,a lényeg hogy nincs olyan magas nyeregben mint gondolja..
2021. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
75%
Basszus, ez nem neki kényelmes, hanem neked. Havi 20-30, az egy semmi. Havi 140 körül szórtál el baromságokra, és csodálkozol, hogy eldugja a pénzt? Hogy lehet az, hogy egyetlen árva forintod sincs elrakva 2 gyerekes anyaként? Megérdemled a sorsod, mostmár tűrjél, amíg ki nem vág. De szerintem ki fog.
2021. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 A kérdező kommentje:

24 Örökölte a házat. Az apukájáé volt és a nevére került amikor meghalt.

Fel lett újítva 3 éve. Most minden tiptop benne, de szinte mindent maga csinált. Nagyon ügyes ember egyébként.

Új háztartási gépeket meg bútorokat vett akkor, de szerintem mindről megvan a számlája mert el szokta rakni a számlákat garancia leveleket.

2021. júl. 10. 15:02
 28/85 A kérdező kommentje:
26, Hát azért ez nagyon nincs így. Kaját is veszek sokszor. Gyerekeknek is, ha kell valami, havi bérlet, kozmetikus esetleg. Azért nagyon nem marad 140em. Bocs h élni is akartam kicsit.
2021. júl. 10. 15:05
 29/85 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sincs annyira nyeregben, mint hiszi. Lehet ugyes ember, de nem tul okos. Ugyved tud valaszokat adni a kerdesedre, hogy mennyi az annyi.
2021. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
72%
Most már kezdem azt gondolni, nem véletlen csalt meg…
2021. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!