Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerek. A ház amiben élünk az övé teljes mértékben. Nekem papíron semmi közöm nincs hozzá. A kocsiját is a cégtől kapja nem az övé. Bankszámláján mindig csak egy kevés pénzt hagy számlákat fizetni. Minden félretett pénze kpban van valahol, de nem tudom hol és mennyi. Tuti hogy a forintot nem látnék belőle. Ebben biztos vagyok.

Édesanyám él már csak, de egy kis 1 szobás panelban. Hozzá nem tudok menni.

Ápolónő vagyok. Hétvégi és esti műszakpótlékokkal is alig keresek valamit. Nem tudnék albérletet fizetni és eltartani 2 gyereket egyedül. Férjem olyan helyen dolgozik h a bejelentettje minimál bér. Alig kapnék valamit is gyerektartásnak is.

Kilátástalannak érzem magam. Semmit nem tudok felmutatni a férjem mellett.

Azon gondolkozom mostmár hogy inkább valahogy szemethunyok és folytatom, mert nem tudok mást tenni.


2021. júl. 10. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
100%
#25 Rosszul tudod. Örökölt vagyont nem kell megosztani, még akkor sem, ha házasság közben történt az öröklés.
2021. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt akarod hallani: maradj vele, ez a legjobb megoldás!

Csak megerősítésért jöttél.

Mivel minden választ lepontozol, ami valamilyen megoldást javasol. De hát azért tenni kell, és el kell viselned a kellemetlenségeket.


Maradj vele! Megérdemlitek egymást.

2021. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyszerű történet. Válás esetén nem tudsz semmit felmutatni, hogy hol és hogyan fogod eltartani a gyerekeid. A bírónak az számít, hogy hol lesz jobb helye a gyereknek. Itt kivételesen a pasinak fogja ítélni a bíróság és te mehetsz anyádhoz egyedül.

Fizetnie kell majd pár százezret a "közösen" szerzett ingóságok miatt és még te fogsz gyerektartást utalni neki havonta.

2021. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az olyan embereket, akik úgy vállalnak gyereket, hogy nem gondolnak bele, ha esetleg valami rossz fordulatot vesz, akkor képesek-e egyedül is helyt állni.
2021. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
63%

Üdv a klubban. Egyrészt ez Magyarország, itt ez a sorsa a családos embereknek, akár nő, akár férfi. Nálunk a férjem menne albérletbe, ha válnánk, de nem válunk, mert a közel 300 ezres nettójából állítólag nem tudja fizetni. Én nem firtatom, mert nekem is könnyebb a házamat fenntartani 2 fizetésből. Viszont ha válnánk, neki se jutna sokkal több a bőröndnél, ugyanis azzal jött és semmi köze nincs a házamhoz, amit örököltem. Felújítást se nagyon sokat csináltunk amióta együtt vagyunk, mert mindig csórók voltunk. Ha nagyon ki akarná perelni belőlem, ki tudnám neki fizetni, bár sok kp-t nem tudna tőlem elperelni, mert a kocsi is közös, azt tőlem viheti, én úgyse tudok vezetni.

Ez van, baromira függsz a férjedtől, ha nem akarsz anyagi nyomorban élni és biztosan meg akarod tartani a gyerekeidet, szépen lenyeled a békát, eladod a lelkedet és nem válsz el.

Mi már egy szobába se alszunk, én nem tudnék szexelni a férjemmel, akkor azonnal elválnék, de ő is tud számolni, mi maradna neki, ha elválnánk, szóval nem akar válni, csak a szája volt nagy néhány éve. Azóta gondolom átgondolta, hogy anyagilag hova jutna. Ha nyíltan máshoz járna szexelni, akkor is maradna, ismerem már ezt az élősködő típust.

2021. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 A kérdező kommentje:
Ez ugye nem komoly? Ebből a kevésből még fizetnem is kéne neki??? Úgy hogy ő csalt meg?
2021. júl. 10. 15:35
 37/85 anonim ***** válasza:
76%
azt akartam írni, ha én járnék nyíltan máshoz szexelni, a férjem akkor se akarna elválni
2021. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
100%
#35 37 Azt értem, hogy a férjed miért nem akar válni, de te miért nem akarsz? Minden nyerő lap nálad van. A gyerektartás nettó 300ezer után fedezné körülbelül ami kiesik tőle. Ha nem, akkor is kereshetsz valaki mást, akivel esetleg még jól is érzed magad.
2021. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
15%
Keress egy másik gazdatestet.
2021. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
87%

36


Hát ha a gyerekeket neki ítélik, márpedig ha nincs hova menned és nagyon kevés a fizetésed is, neki meg ott a ház és jól keres, akkor miért ne? Ilyenkor neked kell fizetned a gyt-t is, aztán hogy miből fogsz megélni az már a kutyát se érdekli. Én a helyedben sos jobban fizető állás után néznék, átképezném magam vagy akármi, ma Magyarországon nagyon kevesen engedhetik meg azt a luxust maguknak, hogy az egészségügyben dolgozzanak. Sajnálatos, de ez van. Az se rossz ötlet, hogy anyukáddal összebútoroztok, kiadja a lakását és kivesztek valamit együtt, de kezdj el tervezni. A férjed előbb-utóbb úgyis kirak és ha nem vagy felkészülve nézhetsz, mint hal a szatyorban.

2021. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!