Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy egy házas emberrel kezdjen, holott rengeteg a szingli pasi?

Figyelt kérdés

Szerető státuszban lévő nők, hogyan kezdődött nálatok ez az egész? Mióta vagytok szeretők? Vártok-e a későbbiekben valamit ettől a kapcsolattól? Nem zavar titeket, hogy a férfi előttetek, azaz mellettetek párhuzamosan a feleségében is jár, plusz ő megkap több mindent is ennél (azt most felejtsük el, amikor a férfi azt hazudja, hogy nincs szex a feleséggel, nyilván tisztában vagytok vele, hogy otthon is van szex, de ha mégsem, biztos megfordult a fejetekben)? Nem sajnáljátok ilyenkor a feleséget, aki semmiről nem tud és mennyire átvernek egy embert, amiben te is részes vagy? Miért nem keresitek meg a feleséget és mondjátok el neki, hogy mi is a helyzet? Így összeségében mik az érzéseitek ezzel kapcsolatban.


Én már egy megcsalt feleség vagyok, már elváltam. Kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt évek óta. Nagyon örültem volna neki, ha a szerető felkeres engem időben és hamarabb elváltam volna. Sajnos azóta született egy kisfiunk, természetesen szeretem a fiamat, de ha előbb tudom meg, akkor egy másik férfinak szülök és családban nevelhetem fel a gyermekemet, plusz így a fiatal éveim is a kukába landoltak, de szeretném megérteni azt, hogy egy embert mi visz arra rá, hogy részt vegyen ebben, a másik nő. Kiváncsi vagyok mit gondol és mit érez az a nő, aki képes házas férfival kezdeni. Sajnos nem tudom megérteni.

Házas férfiak, akik csalják vagy csalták a feleségüket, őket is szívesen meghallgatnám. Nem haragszom senkire félreértés ne essék, csak egy kicsit szeretnék belelátni mindezekbe. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 5. 17:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/127 anonim ***** válasza:
88%

"ma 19:09"

Hogy lehet szeretni egy olyan """férfit""", aki eltűri, hogy a felesége is másfelé nézeget, de neki sem jut több, mint egy kitaposott nő? Mi ez, ha nem a lúzerség tetőfoka?

2021. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/127 anonim ***** válasza:
28%
Nem egy tárgy vagyok,hogy értéktelen legyek.Attól senki sem lesz jó ember,hogy nem csalja meg a násikat,vagy nem kezd szexkapcsolatot.Jó embernek tartom magam.Nős emberrel kezdeni nem szép dolog,de nem bántam meg.A feleségét se tartom értéktelennek,mert talált magánsk szexet.Inkább bosszantó,hogy előadja a szent asszonyt,de az sem érdejel.
2021. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/127 anonim ***** válasza:
67%
Az fel sem merült benned, hogy eleve nem akar a szerető többet? A mindennapokban a háta közepére sem kéne az adott férfi? Esetleg a nő is kapcsolatban él valakivel.
2021. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/127 anonim ***** válasza:
40%

Én is egyetértek azokkal, akik írták, hogy a szeretők általában csak a filmekben/bulvár cikkek illusztrációiban szexi, dögös bombázók. A valóságban külsőre az átlag körül ingadoznak, de belsőre kifejezetten defektesek. Nem véletlenül nem kellenek egy férfinek sem normális kapcsolatra!

Jellemzően ők is félnek attól, hogy egy normális kapcsolathoz kevesek, épp ezért kényelmes nekik a szeretői státusz, mert ott sokkal kevesebbet kell letenni az asztalra...

2021. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/127 anonim ***** válasza:
62%
Nem lúzer,bár ugysem hiszed el.Nem érdekli mit csinál a felesege,ő meg azt hiszi nem tudja.A kitaposott nő kifejezést nem értem,se én se a masik nem az.Azt se értem miért gondoljátok,hogy a szerető csak csúnya lehet?Mások szerint szep vagyok,fiatalos,szép ruháim vannak.Ez utóbbit nem szeretik az értékes férjes asszonyok.Belülről se vagyok defektes.Legalábbis nem jobban,mint mint a lestapált,idegbeteg feleségek,akik arra verik magukat,hogy férjük van.
2021. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/127 anonim ***** válasza:
36%

Hűha...tehát egynéhány itteni válaszoló szerint, egy diáklány, aki egy nős férfi szeretője, rosszabb minőség, mint a lelakott neje.


Persze...anyám meg szűz.

2021. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/127 anonim ***** válasza:
72%

Egy diáklány pénz miatt lesz nős férfi szeretője, a férfiak elmondhatatlanul nagy százaléka viszont csóró, a kis % választhat fullos diáklányok közül.

Ezek ingyenes nők.

2021. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/127 anonim ***** válasza:
62%
Legalább nem kell rájuk költeni,mint a feleségekre.Azért az elég nagy önámítás,hogy minden szerető csúnya és igénytelen.
2021. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/127 anonim ***** válasza:
56%
Jójó, értjük, értjük. Minden szerető egy sikeres karriert befutott, csodás körülmények között élő, odaadó, extra tanult, intelligens, jólelkű szépségkirálynő várományos, akikhez Palvin Barbi a kanyarban sincs.
2021. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/127 anonim ***** válasza:
29%

29.-re.


Ne sarkíts!


Nem minden esetben jobb nő a szerető, mint a felség. De ugye...kinek mi a jó nő?

Ő pl az? JADE ATKINSON Mert sok ember szerint nem. Más meg a fél életét adná 1 dugásért vele.

2021. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!