Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy egy házas emberrel kezdjen, holott rengeteg a szingli pasi?

Figyelt kérdés

Szerető státuszban lévő nők, hogyan kezdődött nálatok ez az egész? Mióta vagytok szeretők? Vártok-e a későbbiekben valamit ettől a kapcsolattól? Nem zavar titeket, hogy a férfi előttetek, azaz mellettetek párhuzamosan a feleségében is jár, plusz ő megkap több mindent is ennél (azt most felejtsük el, amikor a férfi azt hazudja, hogy nincs szex a feleséggel, nyilván tisztában vagytok vele, hogy otthon is van szex, de ha mégsem, biztos megfordult a fejetekben)? Nem sajnáljátok ilyenkor a feleséget, aki semmiről nem tud és mennyire átvernek egy embert, amiben te is részes vagy? Miért nem keresitek meg a feleséget és mondjátok el neki, hogy mi is a helyzet? Így összeségében mik az érzéseitek ezzel kapcsolatban.


Én már egy megcsalt feleség vagyok, már elváltam. Kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt évek óta. Nagyon örültem volna neki, ha a szerető felkeres engem időben és hamarabb elváltam volna. Sajnos azóta született egy kisfiunk, természetesen szeretem a fiamat, de ha előbb tudom meg, akkor egy másik férfinak szülök és családban nevelhetem fel a gyermekemet, plusz így a fiatal éveim is a kukába landoltak, de szeretném megérteni azt, hogy egy embert mi visz arra rá, hogy részt vegyen ebben, a másik nő. Kiváncsi vagyok mit gondol és mit érez az a nő, aki képes házas férfival kezdeni. Sajnos nem tudom megérteni.

Házas férfiak, akik csalják vagy csalták a feleségüket, őket is szívesen meghallgatnám. Nem haragszom senkire félreértés ne essék, csak egy kicsit szeretnék belelátni mindezekbe. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 5. 17:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 A kérdező kommentje:

#7


Elég vicces, mert engem is meg a kolléganőmet is egy elhízott, magára igénytelen nővel csaltak meg. És nem az elhízás miatt volt igénytelen, hanem így összességében magára, a haja, a körmei, az öltözködése, a bőre, stb. Szerintem nem kell leírnod milyen egy igénytelen nő. Mindezek mellett nem is valami szépség. Ezzel ellentétben a kolléganőm modellkedett régebben és még mindig olyan szexi és magamat is egy magára igényes nőnek tartom, szóval ennek sincs sok értelme, amit itt írtál.

2021. nov. 5. 18:29
 12/127 anonim ***** válasza:
59%

"Fenét nem! SOK, finom, minőségi punci lesz szerető, mert ott a 2. válasz, olvasd!"


Hát ugye kinek mi a finom és a minőségi. Én még egy 10/10-es nőt sem láttam másodhegedűsként, csak a maradékot.

2021. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/127 anonim ***** válasza:
40%

" 11/12 A kérdező kommentje"


Szerintem félreértettél, vagy rosszul fogalmaztam, mert pont ezt akartam én is kifejezni. Aki szeretőnek áll, ott már hatalmas gondok vannak. A szeretőkre írtam, hogy nem éppen igényes és szép nők.

2021. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/127 anonim ***** válasza:
48%
Az én tapasztalataim szerint is a feleségek általában szebbek és emberileg is jobbak mint a szerető. Ennek valószínűleg az az oka hogy egy erkölcsös jószívű nő nem lesz szerető plussz egy szép vagy gyönyörű nő szinten nem lesz az mivel tisztában van az értékeivel és sosem alázná meg magát annyira hogy ebben a státuszban legyen. Szexkapcsolatba is egyedülálló ferfiakkal vannak csak. Bár egy jóravaló nő amúgy sem megy bele szexkapcsolatba, inkább “együtt jár” egy férfival hónapokig nem annyira komoly kapcsolat de nem is szexkapcsolat ugyebár csak jól érzik magukat együtt és így mégis megmarad az un. szabadság is és a tartásuk is. Egy nőről azért sok mindent elmond az hogy szerető és ne várj itt olyan választ hogy megtudják ezt magyarázni érzelmileg mert ezek a nők érzelmi téren sokkal fejletlenebbek. Ezek a saját tapasztalataim és amit látok és hallok másoknál is. A normális nőkkel sosem lehetett még csak szexkapcsolatot sem fenntartani nemhogy házas emberrel szexkapcsolat és ezt minden férfi tudja. Nem hiába nem lesz ezekből a nőkből általában sosem feleség mert csak az a férfi vesz feleségül ilyet aki örül neki hogy végre akad neki valaki általában ezek mind papucsok és ha megnézitek egy valamirevaló férfi felesége mindig tisztességes és csak a nyámnyila férfi felesége k*rválkodik meg megy félre. Tisztelet annak a kevés kivételnek akinek a felesége a kapuzarasi pánikban bekattant de ez nagyon ritka
2021. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/127 anonim ***** válasza:
47%

"egy erkölcsös jószívű nő nem lesz szerető plussz egy szép vagy gyönyörű nő szinten nem lesz az mivel tisztában van az értékeivel és sosem alázná meg magát annyira hogy ebben a státuszban legyen"

Ennyi, ennél jobban kifejezni nem lehet. Csak azok vállalják be ezt a szerepet, akik tudják, hogy másra alkalmatlanok.

2021. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/127 anonim ***** válasza:
67%

"A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen, hogy melyik fél kezdte ezt, mivel a másik belement"


Egyáltalán nem lényegtelen, mert ha a nő nem ment volna bele, a pasi 1) más nőt keresett volna, 2) meg van benne a hajlandóság.


A társad megígérte neked, hogy hű lesz. Az ő bűne ezerszer nagyobb.

2021. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/127 A kérdező kommentje:

#16


Ne haragudj, de szerintem kicsit félreértettük egymást. Nyilván az én szemszögemből a társ bűne nagyobb, de a kérdésem nem is az volt, hogy kinek a bűne nagyobb, vagy ujjal mutogatok, hogy ki kezdte. Itt a szeretői státuszban levő nő érzelmeire illetve gondolataira voltam kiváncsi. Velem is kezdett már ki házas ember, de engem elfogott az undor ettől és a sajnálat a feleség iránt. Szóval én arra lennék kiváncsi, hogy egy nő hogyan éli ezt meg másképp, ő mit gondol vagy mit érez, mivel a tettei a szöges ellentétei az enyémnek és bárhol kérdezek egy szeretőt, sosem tud mondani semmit, mintha kb. nem lennének gondolatai vagy érzései, egyszerűen nem gondol bele semmibe, csak annyit mond, hogy hát ő egy jót akart d*gni, mintha valamilyen állatias lény lenne érzelmek és gondolatok nélkül egyszerűen megfogalmazni nem tudja a saját érzéseit vagy gondolatait és számomra ez a furcsa. Meg mindig ilyenekkel jönnek, hogy hát a férfi kezdett ki vele. Nem a kérdésemre válaszolnak, mint te is most, teljesen mellé beszélsz, mintha nem értenéd a fent feltett kérdésemet. És számomra hihetetlen, hogy egy gondolkodni tudó lény el sem gondolkodik azon az élethelyzeten, amiben ő benne van, mintha soha nem gondolkodna. Remélem így azért érthetőbb, hogy mire is irányult a kérdésem. És igen mindezek mellett még mindig lényegtelen, hogy ki kezdett ki kivel. Az alábbi dolgoknak, amiket kérdeztem ugyebár ugyanúgy meg kellene fogalmazódni annak a nőnek is a fejében, aki kezdeményezett és annak is akivel szemben kezdeményeztek, mivel a kérdés már arra irányul, amikor benne vannak a szeretői viszonyban, ilyenkor lényegtelen, hogy ki kezdeményezett.

2021. nov. 5. 19:02
 18/127 anonim ***** válasza:
47%

Több,mint tíz éve vagyok a szeretője.Először nem tudtam,hogy van felesége,amikor megmondta,akkor meg már nem érdekelt.Szex,csak ezután lett belőle.Szeretem,ő is szeret.Soha nem kértem,hogy hagyja ott a családját.Néha viharos a kapcsolatunk,de alapvetően megvagyunk.

A felesege nem érdekel,az elején volt kicsi bűntudatom.

Amúgy érdejes,hogy a feleségeket tisztességes,jólelkű nőknek tartjátok,mert ott is van aki fasz.ról fa.szra ugrál,csak előadja a jót.Az én szeretőm felesége is rákapott az ízére,aztán amikor szembesítik egy két dologgal,akkor felháborodik,hogy nem ku.rva.

2021. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/127 anonim ***** válasza:
68%
#18 ha a felesége is értéktelen, attól még te is az vagy
2021. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/127 anonim ***** válasza:
56%

Ha végigkérdezel szeretőket, hogy miért tették, amit tettek, nem fognak válaszolni, hisz tele vagy keserűséggel, és támadni akarod őket. De bármibe lefogadom, hogy redditen név nélkül találsz rengeteg "magyarázatot".


És hiába szólsz be nekem, továbbra is tartom, hogy az én feladatom az volt, hogy megismerjem a férjemet. Hogy biztosra vegyem azt, hogy nem csalna meg. Ha ő nemet mond, nincd megcsalás, tehát őt kell ismernem, nem random ribiket.

2021. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!