Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
 171/225 A kérdező kommentje:

Annyi privát üzenetet kapok, alig tudok válaszolni!! Lassan benne lesz a fókuszban már látom a főcímet - Lázban tartja a gyakorikérdések.hu komentelőit "Gregor Bernadett" és "Rocco Steele " titkos viszonya! Várjuk a fejleményeket!!

😀😀😀

2015. júl. 29. 09:28
 172/225 omba ***** válasza:

ja, hát az hosszú...

de elsárkányosodott a karrierje miatt, válni meg hülyeség lett volna a gyereke miatt.

most meg mert eszembe se jut, hogy más nő is van a világon.

2015. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/225 A kérdező kommentje:

Igy megtud változni egy ember Omba? Ez jó!!

Szélsőségeseké tudunk válni az érzéseink miatt amit a párunk vált ki belőlük, vagy csak saját magunk miatt változunk meg? A párod változtatott meg vagy így döntöttél?

2015. júl. 29. 10:33
 174/225 A kérdező kommentje:

00:05-re válasz

Nem fog vele beszélni mert nincs mit, mit kérdezne tőle , hogy mitért...?

Azért írtam hogy nem tart ku@vának mert ( hétfő 22:24) azt írta hogy a ku@vája lettem!! De az meg sem fordul a kedves kommentelőnek a fejében hogy én is benne voltam ebben az egész viszonyban, sőt volt amikor én akartam... Akkor miért vagyok prosti? Nem kihasznált! Egymást használtuk! Na mindegy... Ez az én véleményem , az meg az övé!

2015. júl. 29. 11:11
 175/225 omba ***** válasza:
100%

Nagyon meg tud változni, ő is visszaalakult, aztán éltünk még bő 10 évet egy nagyon klassz családként.

Más okokból vége lett.

Most más a helyzet, más a nő.

Az egy hülyeség, hogy minden pasi folyton meg akar dugni minden nőt... 16-18 éves korban talán, ha nincs valami normális kapcsolata.

2015. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/225 A kérdező kommentje:
Omba,az nem lehet hogy amiatt változnak meg az emberek hogy öregszenek és megnyugszanak a kedélyek? Vagy ez egy konkrét személytől függ?? Meg tud változtatni minket valaki?
2015. júl. 29. 19:16
 177/225 A kérdező kommentje:

Szájon, mellen, karban, kézben,

Csókban tapadva, átkosan

Elfogyni az ölelésben:

Ezt akarom..

Ady Endre

2015. júl. 30. 14:57
 178/225 omba ***** válasza:
61%

50 felett szerintem tán a kornak is van jelentősége.

Unalmassá vélik az újdonság.

2015. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/225 A kérdező kommentje:

Szenvedek... Nem jelentkezik, nem keres.

Én pedig nem merek írni neki..

2015. aug. 3. 21:37
 180/225 anonim ***** válasza:
Ennek így sosem lesz vége ezt te is tudod örökre befészkelte magát a fejedbe.Válj el a férjedtől mert így mindenkinek hazudsz de legfőképpen magadnak.Még fiatalok vagytok nem maradnátok egyedül, te inkább attól félsz hogy megbántod a férjed,gyereked hogy a családod mit szól hozzá.rettegsz tőle hogy megváltozik a rólad kialakult képük hogy a fiad,lányod meggyűlöl okkal.Te nem vagy boldog a férjedet pedig hamis boldogságba ringatod csoda hogy még tudsz tükörbe nézni.Ennek csak akkor lesz vége ha eltűnsz az életéből ami ugye lehetetlen vagy kiderül.Csak a vele való szex hiányzik vagy ő maga is.Sajnos úgy látom ha rajtad múlik sose lesz vége nincs elég erőd hozzá.
2015. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!