Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/225 anonim ***** válasza:
61%
Próbáld ki azt hogy nemet mondasz a "találkára" először biztos nehéz lesz olyan mintha elvennék az ember kedvenc játékszerét, de utána már egyre könnyebb és könnyebb lesz,lehet hogy még párszor visszaesnél de ha látná rajtad hogy már nem vagy rá hatással akkor odébb állna.Az exed iránti vonzalmat mással kellene pótolni, találnod kellene egy olyas fajta (nem feltétlenül szexuális)izgalmat ami ennek a helyébe lépne.
2015. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/225 A kérdező kommentje:

18:38

Te azt mondod hogy ez ilyen egyszerűen működik !!! Hogy a te férjecskéd odaállt eléd és te hip-hop egy " dög " lettél és éltek míg meg nem haltok?? Mi ez mese ? A férjednek nem egy Tündi- bündi mosolyországra van szüksége hanem egy olyan nőre aki szexi csipkében este rátör és 3 órát keményen szexel vele!! Ha ez megy egy picurral le a kalappal előtted !!

Először is én nem tudtam lemondani a gyerekemről, bármennyire is kellett volna , én az anyaságot 24 évesen szívvel lélekkel éltem át , nem tudtam volna lemondani róla senkiért!! Egy remek odaadó okos csupaszív önzetlen kitűnő tanuló gyereket neveltem !!!

2015. júl. 27. 21:53
 153/225 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne tündérmese? Olyan furcsa, hogy kitartott mellettem és nem a szex volt a legfontosabb az életében, hanem hagyta, hogy szépen helyre álljak? 13 hónapig "tűrte" el, hogy a kislányunk az első. Utána sem lázadt fel, hanem közösen megbeszéltük, hogy ez így nem mehet tovább mert tönkre megy a házasságunk. Meg kellett találnom a középutat kettejük között, hogy egyiket se hanyagoljam el és mindenkinek jó legyen. Kezdek helyre állni végre. Ez miért jelenti azt, hogy a gyerekemet hanyagolom? 10 éve vagyunk együtt és megbeszéljük a problémákat, nem pedig félre járunk. Lehet, hogy neked furcsa, hogy van olyan férj, akinek nem a szex a legfontosabb és nem fog félrek...ni, mint a te exed. Szülés előtt elég intenzív volt a szexuális életünk, szinte minden nap és mégse volt egy rossz szava sem, hogy hetekig nem kapott semmit aztán. Tudom lehet, hogy neked is meg kéne próbálni kommunikálni a jelenlegi pároddal és nem egy álomvilágban élni.
2015. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/225 A kérdező kommentje:
Persze a második gyermekemmel már máshogy éltem meg ezt, és rengeteg energiát fektettem a második házasságomba, most dobjam el... Bébiszitter vigyázott a kisfiamra mert én dolgoztam! Nem pedig vártam otthon a férjem fizuját!! Miből gondolod hogy nincsennek érzéseim a férjem iránt??? Anyagilag mindig is független voltam, egyedül sem maradnék.. Izgalmas életem van!! Soha nem fűztem senkitől!! Érdekek nem fűznek a férjemhez!! Szerinted én amit felépitettem családot azt itt hagyom!?! Az érzéseim mélyek és fájdalmasak... Mind a két férfi iránt!!
2015. júl. 27. 22:06
 155/225 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyi, hogy egy szóval nem mondtam, hogy te sz...r anya lennél, tehát nem kell bizonygatni. Bár azt nem tudom, hogy mit gondolsz, attól mert a férjemre is figyelek az azt jelenti, hogy a gyerekemmel nem törődök? Nem hiszem, hogy kevesebb lennék, vagy kevésbé szeretném attól a gyerekemet, mert éjszaka, amikor alszik, akkor az apjával foglalkozok. És igen hullafáradt vagyok, mert egész nap rajtam csüng, mert ő anya mindene, az éjszaka meg azzal megy, hogy az apjával törődök.
2015. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/225 anonim ***** válasza:
61%
Éppen most dobod el! Ha rengeteg energiát fektettél bele, akkor miért rontassz el mindent? Az egyiket szánod, a másikat szereted. Te leszel végül a vesztes.
2015. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/225 A kérdező kommentje:
Ja nem a szex a legfontosabb ( de régen nap mint nap szexeltünk) ugy látszik elmult ez az érzés a férjednél😁😁😂😂
2015. júl. 27. 22:11
 158/225 anonim ***** válasza:
77%
Igen minden nap szexeltünk. Amikor megszületett a kislányunk, akkor pedig türelemmel várt, míg beletanulok az anyaságba, és kivárta, amíg össze tudom egyeztetni a dolgokat. Tehát nem a szex volt a számára a legfontosabb, hanem én. Nem tudom ebben mi az a furcsa, hogy valaki tud uralkodni a vágyain. Nagy harc volt ez neki, de hagyott időt. Amikor sírtam neki, hogy nem tudom mi történt velem és sosem leszek az, aki voltam, akkor ő vigasztalt, hogy legyek türelmes magammal szemben.
2015. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/225 anonim ***** válasza:
77%
Na mindegy én itt befejeztem. Kívánom neked, hogy találd meg a boldogságot. Játszd tovább az értelmetlen kis játékodat. Az a baj, hogy nem látod, hogy a legnagyobb vesztes te leszel, mert minden titok kiderül egyszer. A férjed majd otthagy, az exed röhögve visszakönyörgi magát az asszonyhoz, a gyerekeid csalódnak benned (lehet még meg is utálják egymást, hogy az egyikük apjával csaltad a másikat, ezért egymásra fognak haragudni) Te meg ott leszel egyedül, mindenki utálni fog. Nagyon szép kilátások. Bár az ilyen ostoba ember, aki ennyiszer hagyja magát megvezetni, meg is érdemli. Nem tanultál elsőre, majd másodszorra remélem fogsz. Egyik oldalról játszod a nagyasszonyt, akinek a férjét irányítani kell, mert tutyi-mutyi, a másik oldalról, meg hagyod, hogy valaki a k...jának tekintsen.
2015. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/225 A kérdező kommentje:
Tegnap a tesom mesélte , hogy egy " pasi" a múltjából felhívta , nem volt köztük semmi párszor találkoztak, a lényeg az hogy a most született nem rég gyerekük és egyébként a világ legboldogabb emberének gondolja magát! De amugy nehezen éli meg a felesége elvesztését! Például eddig az autóban mellette ült a felesége ez jó érzés volt neki , most pedig hátul ül picivel... Ezek apróságok de a nők soha de soha nem fogják ezt megérteni!! Gondolom a feleség ott sem tudja azt hogy a férj félre telefonálgat, a fene nagy boldogságban... Megdöbbentő ez egy anya számára!!! Őszintén azt kívánom hogy neked sikerüljön, nekem nem jött össze,de vigyázz az ördög nem alszik. Légy óvatos körültekintő, a családi fészek melegét őrizd meg, és ne itt a megcsalás témában olvasgass és oszd az észt, hanem a life.hu-!! Sok boldogságot!!
2015. júl. 28. 06:02
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!