Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/225 A kérdező kommentje:

20:50

Okos gondolat!! Ez tegnap nekem is megfordult a fejemben, sőt igy lesz , igazából csak azért mert kiváncsi vagyok a reakciójára!! Igy is elvagyok, nem szenvedek hiányt semmiben. Csak azt vettem magamon észre hogy türelmetlenebb lettem!!

Elmesélem a Tesómnak a kis szappan operámat... őszintén ,mindent...!! Meg volt döbbenve, még emészti... De ő megértette, mivel minden egyes mozdulatot megélt velem! Nem ítél el, ha ez a viszony karba tartja a lelkem és tudom kezelni az érzelmeket, akkor diszkréten egy darabig fenttartható, de mivel érzelmeket vittem bele, sürgősen hadjam abba...

2015. júl. 28. 06:52
 162/225 A kérdező kommentje:

Nem élek álomvilágába , csak néha kalandoznak a gondolataim 😊

Emberekkel foglalkozom a munkám olyan hogy több száz nővel és férfivel beszélegetek, van olyan telephely ahol csak férfiak vannak! Akinek rendben vannak az anyagi dolgai és a kapcsolata is annak gyerek nevelési problémái vannak! Van ahol fordítva van, olyannal nem találkoztam még ahol minden tökéletes !! A családomnál ugyan ez a helyzet , mindenki küzd valamivel! De a bizalmas környezetem mind a párkapcsolatától szenved..

2015. júl. 28. 07:16
 163/225 A kérdező kommentje:
Egy nőnek ösztönösen jön az anyaság és nem kell "beletanulnia" egy férfinek igen is tanulni kell az apa szerepet, szerintem! De lehet nem így van , csak mi éltük meg így!
2015. júl. 28. 12:02
 164/225 anonim ***** válasza:
Akkor sem lenne szabad hibáztatnod magad az exednek melletted kellett volna állnia ennek ellenére is. A gyereknevelés nincs belekódolva a nőkbe, nem vele született tehetség ezt tanulni kell vkinek könnyen megy vkinek nem.Meglepődnél néhány férfi milyen jól áll a gyerekneveléshez pedig elvileg ez nem az ő dolguk lenne(nem szántam hímsovinisztának).Az exed részéről ezek csak kifogások voltak.Az élettársával nincs gyerekük őt mégis megcsalja,ő egyszerűen ilyen.Halgass a testvéredre.Sokkal könnyebb lehet így hogy elmondhattad vkinek.Ő legalább objektívan láthatja a dolgokat még ha kicsit elfogult is.
2015. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/225 A kérdező kommentje:

😔 nehéz ez nagyon!! Szenvedek..

Magamnak kerestem a bajt...

De jó hogy valakivel legalább megbeszélhetem személyesen! Ha elfogult is velem , de legalább nem ítél el!! De szerintem csak azért mert ismer engem, ismeri a helyzetet!!Remélem ezt is olvasod , és köszönöm hogy vagy nekem💕

2015. júl. 28. 16:43
 166/225 A kérdező kommentje:
Ja és nem tart ku@vának pedig, okos határozott nő a hugom! Nem mint egyesek itt, holott a kedves komentelőnek a férje őt nem kívánja úgy mint régen és szerintem ezzel kellene foglalkoznia nem pedig itélkeznie, mert ugy hogy észre sem veszi és ő is beleeshet egy ilyen helyzetbe!! Szép napot!😊
2015. júl. 28. 16:57
 167/225 A kérdező kommentje:

El lehet felejteni egy olyan ember aki felejthetetlen emlékeket okoz ??

El.. De nehezen!!

2015. júl. 28. 20:20
 168/225 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lennél k...a, akkor elég sok lenne sajnos (a k...k pénzért dugnak magyarán).Ha számodra szépek ezek az emlékek miért kéne elfelejtened,zárd el vhova jól mélyen aztán rosszabb napjaidon "előszeded" őket.Itt már nem nagyon lehet mit tanácsolni csak kibeszélni magadból a testvéreddel remélhetőleg ő segít észhez téríteni.Gondolom ő is azon van hogy ezt minél előbb fejezd be.Talán beszélhetne az exeddel vagy ez nem túl jó ötlet?
2015. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/225 omba ***** válasza:
Nem jó ötlet, - őt is megdugná, ha már úgyis az a téma. :)
2015. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/225 A kérdező kommentje:

Szia Omba!!😉

Megcsinálná ugye?😀

Nem válaszoltál a kérdésemre, te miért csaltad meg a volt párod? A jelenlegit miért nem?? Hogy működik ez a férfiaknál??

2015. júl. 29. 08:48
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!