Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, ha fáradtabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, ha fáradtabb vagyok, mióta összeköltöztünk, és iskola, tanulás mellett vezetek háztartást?

Figyelt kérdés

Márciusban költöztünk össze, akkor voltam 12. osztályos középiskolás, érettségire kellett készülni.


Már azt a félévet is nehéz volt végigcsinálnom, mert bár otthon is besegítettem a házimunkába, de nem volt elvárás, hogy mindent én csináljak és napi szinten.


Sajnos nem jutottam be egyetemre, így a régi sulimba maradok ősztől ötödévre szakmát szerezni, ami azt jelenti, hogy z utazási időm ugyanannyi lesz, 60 perc oda-vissza naponta, tanulnivaló sem lesz kevesebb, sőt... és mellette ugyanúgy csinálnom kell a házimunkákat.


Párom időnként besegít, de leginkább a bervásárlás és a ház körüli munkák terén, ritkábban takarít és mosogat is, de a rendszeres benti házimunka rám vár.


már most szorongok az ősztől.


Szerintetek velem van a baj, hogy elfáradok ettől az egésztől?

Terveztem, hgy hétvégente megyek diákmelóra, de ha hétköznap is le vagyok terhelve, nem tudom mennyi energiám marad még hétvégén is helytállni valahol.



2019. aug. 17. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
12%

Nem természetes.

A mai nő egyszerre dolgozik, gyereket nevel, háztartást vezet, és magára valamint a férjére is jut ideje.

2019. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
85%

"ő amúgy nem tud főzni-sütni, csak kávét, rántottát, tehát érdemben nem tudna segíteni, ha akarna se."

Na pontosan ilyen emberrel nem kell összeköltözni. Egy hatalmas gyerek. Nem, egyáltalán nem alap, hogy ezeket megcsinálod. Ha igénye van rendre meg meleg kajára akkor csinálja meg, ha nem akarja megtanulni akkor dögöljön éhen. Nagyon nagyon rossz emberrel költöztél össze aki soha nem fogja kivenni a részét a közös életből. Jó cselédséget.

2019. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:

# 11 ugye tudod, hogy ez lózung, amit írtál?


akkor a földgolyón egyetlen fáradt nő sem lenne, ha az lenne, amit vetítesz, én viszont sok kimerült, időzavarban lévő, a feladatok között nehezen ballanszírozó nőt látok magam körül.

2019. aug. 17. 14:33
 14/65 A kérdező kommentje:

# 12 ez szerintem nem ilyen fekete-fehér helyzet.


párom sem mondja, hogy ha akarsz netezni, fürödni meg télen meleg lakást, akkor fizesd te a villany-, víz- és internetes számlát.


fizeti, zokszó nélkül.


mégsem gondolnám, h. élősködök rajta, mert még csak 18 vagyok, és azért tanulok, h. szakmám legyen, és én is pénzt kereshessek.

2019. aug. 17. 14:35
 15/65 anonim ***** válasza:

A #12-es, utólsó egy kicsit durva.

Ne hallgass rá, ő beteg szellemileg.

Ne kövezz meg, de írtad, hogy a párod segít. Vagy jobban mondva ő is kiveszi a házimunkából a részét.

Ne görcsöl rajta. Ha a párod nem rák rád nagy elvárást, nyomás, akkor nincs gond. Otthon nincs norma... Nem olyan, hogy ezt ma még kell csinálni. Majd akkor holnap, holnapután....

Még csak ketten vagytok. Akkora rumlit koszt nem csináltok. Tehát, takarítani sem kell annyira minden nap. Mosás sem mindennapi, gondolom.

Főzés? Két napra is lehet. S néha lehet, egy egy könnyebb dolgot is összeütni. Rendelni stb...

Párod mennyit dolgozik? Mikor ér haza? Szépen lassan rátudod nevelni, hogy itt ott ő is kivegye a részét az otthoni munkából. Ha együtt vagytok otthon, közösen lehet főzni is. Észre sem veszi, s ő is tudni fog...

Vagy amíg te főzől,addig megkérded valamire. Pl: porszívózásra, teregetésre stb..

2019. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
38%

#13


Ez a valóság, kislány. Csak neked erről még fogalmad sincs.

2019. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:

- egyrészt nagykorú vagyok jogilag, nem vagyunk bizalmas viszonyban, ezért ezt a lekezelő, infantilizálós lekislányozást ne engedd meg magadnak velem szemben.


- másrészt a valóság éppen az, hogy sok a fáradt, kimerült nő...

2019. aug. 17. 14:46
 18/65 anonim ***** válasza:
57%

Meg kell tanulnod hatékonyabbnak lenned, ez a titka. Rengeteg nő csinálja így. Főzz olyanokat, amelyek két napra jók, ha megy a mosás, közben takaríthatsz, stb. Tervezz előre, vásárolj be előre és nem kell minden nap menni.


És akkor nálatok még gyerek sincs.

2019. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
26%
Nos, ha mégis nagylány vagy, biztos nem jelent problémat tanulás mellett minimális házimunka. ;)
2019. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:

19-es a házimunka nem minimális, kertünk is van, állatok.


ezt a cinikus, kioktató hangot meg velem szemben tényleg ne...

2019. aug. 17. 14:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!