Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, ha fáradtabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, ha fáradtabb vagyok, mióta összeköltöztünk, és iskola, tanulás mellett vezetek háztartást?

Figyelt kérdés

Márciusban költöztünk össze, akkor voltam 12. osztályos középiskolás, érettségire kellett készülni.


Már azt a félévet is nehéz volt végigcsinálnom, mert bár otthon is besegítettem a házimunkába, de nem volt elvárás, hogy mindent én csináljak és napi szinten.


Sajnos nem jutottam be egyetemre, így a régi sulimba maradok ősztől ötödévre szakmát szerezni, ami azt jelenti, hogy z utazási időm ugyanannyi lesz, 60 perc oda-vissza naponta, tanulnivaló sem lesz kevesebb, sőt... és mellette ugyanúgy csinálnom kell a házimunkákat.


Párom időnként besegít, de leginkább a bervásárlás és a ház körüli munkák terén, ritkábban takarít és mosogat is, de a rendszeres benti házimunka rám vár.


már most szorongok az ősztől.


Szerintetek velem van a baj, hogy elfáradok ettől az egésztől?

Terveztem, hgy hétvégente megyek diákmelóra, de ha hétköznap is le vagyok terhelve, nem tudom mennyi energiám marad még hétvégén is helytállni valahol.



2019. aug. 17. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
85%
Lehet több napra is főzni, vagy vannak nagyon gyorsan elkészíthető kaják. Pl borsó főzelés, stb. Amíg fő, addig el tudsz mosogatni, kicsit összeseperni, meg ami a legfontosabb. A mosógép a mai világban már mindent kimos. Én szombat délelőtt szoktam egy nagyobb takarítás tartani, de az se vészes mert renbet tartok. Nem kell minden nap sepregetni, fél mosni stb. A be vásárlásnál meg érdemes pár nappal előre tervezni, havi nagybevásárlást tartani és akkor a heti 1x elég mondjuk nektek olyan sok minden nem hiszem hogy kell venni, ott a hús, tojás, zöldség stb.
2019. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
57%
Hát hogyne. ;)
2019. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
71%

"másrészt a valóság éppen az, hogy sok a fáradt, kimerült nő..."


Így van, mert bevállalják, amit te, és összeköltöznek egy kiszolgálásra váró pasival. Minek?

18 vagy. Nem hiányzik ez neked.

2019. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:

Párodnak egyébként mi a foglalkozása?


Hogy néz ki egy napotok?

2019. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:

vegyészmérnök egy közeli gyárban.


eljár dolgozni, én meg suliba, mikor hazaérünk, akkor meg a földeken vagyunk és a majorságban.


ő így nőtt fel, ebben a házban, anyukája már idős, apja meghalt, kiadhatta volna bérbe a földet másoknak (bár igen kevesen művelik a földjeiket a szomszédaink közül), de szereti a kétkezi munkát is.

2019. aug. 17. 16:34
 36/65 anonim ***** válasza:
89%

Ha valami lefáraszt akkor nem csinálom, visszaveszek belőle.

Semmi de semmi értelme nincsen annak amit csináltok. Egyszerűen kis tételben egyáltalán nem éri meg sem az állattartás sem a gyümölcs-zöldség. Ahhoz sokat termeltek, hogy megegyétek ahhoz viszont keveset, hogy ne jöjjetek ki sokkal drágábban mint a boltival. Ha nem vagytok biogazdálkodók akkor kb ugyan azt eszed mintha boltban vennéd. Teljesen ésszerűtlen amit csináltok, főleg ha a párod által vagy belekényszerítve mégis a tiéd a meló nagy része.

2019. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:

tévedsz, minden bio, amit termelünk.


nem hiszem, h. egy átlag magyar hozzájut annyi zöldséghez-gyümölcshöz, mint mi. vagy ha igen, mélyen a zsebébe kell nyúlnia, mert pl. csak a hagymaárakat nézd meg, idén év eleje óta csak importhagyma kapható, de a krumpli ára ia nőtt, szinte minden többe kerül most.


ma délután másfél liter bioalmalevet ittam meg, saját termés.


karalábés zöldségleves volt ebédre, meg paprikás krumpli sonkával, kolbásszal, minden saját benne.


tegnap este fagyit ettünk, fejenként hozzá kb. fél kg feketeszederrel, szintén saját termés.


és a párom szereti csinálni, én sem vagyok belekényszerítve, azért mert fáradtabb vagyok, nem jelenti, h. ez akaratom ellen van, csak városi lányként bele kell rázódnom.


télire sokat fagyasztunk, rakunk el, tartosítunk.

2019. aug. 17. 16:49
 38/65 anonim ***** válasza:
25%

Fene se vinne minden melót otthon. Egyetem mellett is csak neked kellene csinálnod mindent?


Egy év alatt rendes szakmát szerezni nem lehet(értékes szakmát, pl könyvelés, ápolás), én elmennék egy boltba dolgozni, mellette letennék egy nyelvvizsgát aztán mehet az új egyetemre jelentkezés keresztféléven, majd ha nem sikerült, februárban újra jelentkezel.


A legnagyobb marhaság vackot tanulni és házimunkázni..

2019. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
77%

Ja egyébként nem okés, hogy ez kikészít, csak két felnőttre viszed a háztartást, alig koszoltok, egy gyerekkel nagyon durva a házimunka, többel meg kegyetlen. Ezért is feleznek a felek..


Ha eltartott vagy, szerintem is rendben van, hogy csak te viszed a háztartást, de te tanulsz és háztartásbeli vagy egyszerre, így nem oké, szerintem sem korrekt a pasid. Te a tanulással raksz be a közös jövőbe, a pasid érdeke is, ha veled tervez, hogy ne csak háztartásbeli legyél. Bár gondolom neki kényelmes, hogy kiszolgálják, ezért minimumon tartana, csak végezd el az ő munkáját is.


Az évek során nem fog ennyire leterhelni a háztartásvezetés, növekszik majd a teherbírásod.

2019. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:
igaz, h. nincs gyerekünk, de szerintem az elvégzendő kinti-benti munkák, feladatok kitesznek simán annyit, mint gyerekkel.
2019. aug. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!