Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, ha fáradtabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, ha fáradtabb vagyok, mióta összeköltöztünk, és iskola, tanulás mellett vezetek háztartást?

Figyelt kérdés

Márciusban költöztünk össze, akkor voltam 12. osztályos középiskolás, érettségire kellett készülni.


Már azt a félévet is nehéz volt végigcsinálnom, mert bár otthon is besegítettem a házimunkába, de nem volt elvárás, hogy mindent én csináljak és napi szinten.


Sajnos nem jutottam be egyetemre, így a régi sulimba maradok ősztől ötödévre szakmát szerezni, ami azt jelenti, hogy z utazási időm ugyanannyi lesz, 60 perc oda-vissza naponta, tanulnivaló sem lesz kevesebb, sőt... és mellette ugyanúgy csinálnom kell a házimunkákat.


Párom időnként besegít, de leginkább a bervásárlás és a ház körüli munkák terén, ritkábban takarít és mosogat is, de a rendszeres benti házimunka rám vár.


már most szorongok az ősztől.


Szerintetek velem van a baj, hogy elfáradok ettől az egésztől?

Terveztem, hgy hétvégente megyek diákmelóra, de ha hétköznap is le vagyok terhelve, nem tudom mennyi energiám marad még hétvégén is helytállni valahol.



2019. aug. 17. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
80%

És emellett még diákmunkázol?


Bár érdekes, hogy az elején úgy tettél, hogy a benti munka, mint takarítás, főzés maradt rád; majd hirtelen kiderült, hogy egy komplett farmot gondozol tanulás vagy munka mellett.

2019. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:

Párom időnként besegít, de leginkább a bervásárlás és a ház körüli munkák terén, ritkábban takarít és mosogat is, de a rendszeres benti házimunka rám vár.


ezt írtam, igen, a benti munka nagyrészt az enyém, ősszel és télen is, mikor nincs kerti munka.


persze, hogy dolgozom, párom is dolgozik, és a diákmeló nekem csak 6 óra.


ez nem farm, mi sosem hívjuk így, kert és állatok.

2019. aug. 17. 17:27
 43/65 anonim ***** válasza:
85%
Pff, ezért nem költöznék nincstelenként faszihoz, aki eltart, nincs az a pénz, amiért ganéznék egy szardarabra, akinek a rántotta a főzési tudománya.
2019. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek ezen a történeten. :)
2019. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%

Par ev, es nagyon fogod banni ezt a kis kirandulast. Megkockaztatom, hogy ha tobbet tanulsz (es nem ra dolgozol), felvettek volna az egyetemre. De hat az osszekoltozes es a haziasszonykodas fontosabb volt.


Az lesz a szep, ha mindezek utan a parod utilaput kot a talpdra.


Rettento fiatal vagy ehhez az elethez, neked a jovodet kellene megalaponod. Tanulassal.

2019. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

Ezt is lehet csinálni és ez szép dolog is, de egy popóval nem lehet 2 lovat megülni! Gazdaság és háztartásvezetés mellett nem tudsz (jól) megcsinálni egy egyetemet. Az érettségi tételek kispiskóták egy átlagos egyetemi vizsgaidőszak mellett.

Kerülő út lehet, ha felvesztek valami kisegítőt, aki beszáll a kertimunkába vagy takarításba is. Hát ez van, ha veled akar élni és még tanulni szeretnél. Sok ez a 10 év korkülönbség én azt mondom.

2019. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:

"Megkockaztatom, hogy ha tobbet tanulsz (es nem ra dolgozol), felvettek volna az egyetemre."


ne már!


március közepe táján cuccoltam hozzá, május elején kezdődött az érettségi, gondolod, hogy azon a nem is egész 3 hónapon múlt az egyetemi felvételre az esélyem??!!

2019. aug. 17. 18:56
 48/65 A kérdező kommentje:
mit 3 hónap, nem is egész 2 hónap volt!
2019. aug. 17. 18:57
 49/65 A kérdező kommentje:
nem 10 év korkülönbség, azt írtam párom 10 éve dolgozik, de 23 évesen kezdett el dolgozni, mikor végzett az egyetemen.
2019. aug. 17. 18:59
 50/65 anonim ***** válasza:
83%
Mindenbe belekötsz, amit mondunk. Jó akkor így neked szerintem, ne kérdezősködj.
2019. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!