Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, ha fáradtabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, ha fáradtabb vagyok, mióta összeköltöztünk, és iskola, tanulás mellett vezetek háztartást?

Figyelt kérdés

Márciusban költöztünk össze, akkor voltam 12. osztályos középiskolás, érettségire kellett készülni.


Már azt a félévet is nehéz volt végigcsinálnom, mert bár otthon is besegítettem a házimunkába, de nem volt elvárás, hogy mindent én csináljak és napi szinten.


Sajnos nem jutottam be egyetemre, így a régi sulimba maradok ősztől ötödévre szakmát szerezni, ami azt jelenti, hogy z utazási időm ugyanannyi lesz, 60 perc oda-vissza naponta, tanulnivaló sem lesz kevesebb, sőt... és mellette ugyanúgy csinálnom kell a házimunkákat.


Párom időnként besegít, de leginkább a bervásárlás és a ház körüli munkák terén, ritkábban takarít és mosogat is, de a rendszeres benti házimunka rám vár.


már most szorongok az ősztől.


Szerintetek velem van a baj, hogy elfáradok ettől az egésztől?

Terveztem, hgy hétvégente megyek diákmelóra, de ha hétköznap is le vagyok terhelve, nem tudom mennyi energiám marad még hétvégén is helytállni valahol.



2019. aug. 17. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarlak megbántani, de ha már most nem bírod, mi lesz ha egyetemre fogsz járni?


Sok egyetemista él hasonlóan, de ha nem megy nem kell erőltetni.


Egy gimis lánynak ez sok. Gazdasági állatokról van szó?

2019. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tényleg ezt csinálják mások. Én is ezt csinálom, mert nekem is rögeszmém a tisztaság meg a friss étel minden nap.


Csak én 30 éves vagyok és már kijártam az iskolákat. Szerintem ez fiatalabb koromban ráment volna a tanulásra, akkor meg most nem tehetném meg ezeket.

2019. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:

a kert 600 négyszögöl, most vannak a nagy befőzések, eltevések, pl. paradicsom, lekvár, uborka, lecsó...


termelünk karalábét, brokkolit, hagymát, krumplit, tököt, paradicsomot, paprikát, uborkát, karfiolt, padlizsánt, patiszont, petrezselymet, bazsalikomot, répát, céklát, káposztát stb. stb. stb.


van gyümölcsösünk is, cseresznye, barack, szeder, ribizli, eggy, alkma, körte, szilva, málna, eper...



virágoskert a ház előtt...

vannak disznóink, nyulaink, tyúkjaink, libáink, kacsáink...


van dolog bőven.


majd biztos jobban belejövök, én panelból költöztem ide, itt tanultam meg minden ilyen kerti, állatokkal kapcsolatos munkát.

2019. aug. 17. 15:07
 24/65 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! És a párod még ez mellett dolgozik? Miért nem a gazdaságot csinálja? Ekkora melót lehetetlen úgy megcsinálni, hogy mindketten még mellette mást is dolgoztok. Ha pedig panelből mentél, még tapasztalatod sincs. Én tuti be sem vállaltam volna. Van segítségetek? Mert ezt így nem fogjátok bírni.
2019. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:

a párom ebből szerinted hol tudna megélni, hogy otthon kapál meg eteti a jószágokat? :)



van rendes főállása, azután meg fizetése.


nem vált hátrányomra, hogy megtanultam vetni, ültetni, kapálni, füvet nyírni, még a kaszélást is kipróbáltam, bár azt párom nem hagyja, h. csináljam, nehogy bajom essen.


trágyázást sem engedi, de azt is kipóbáltam.


töltöttünk kolbászt, csináltunk sonkát.


mindig van házi tojás, friss házi sültek, sajátz befőtt, lekvár, szörp.


van ennek szépsége is, csak kicsit nehéz volt az érettségi tételek mellett ezt is csinálni.


de alapvetően szeretem a földet és a vidéki létet.

2019. aug. 17. 15:15
 26/65 A kérdező kommentje:
#78%-os, kezd elegem lenni a nyílt provokációdból!
2019. aug. 17. 15:18
 27/65 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt biztosan nem csináltam volna 18 évesen... te jó ég. Bele fog szakadni a nyakad.
2019. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
25%
Ha valaki egy kicsit is gondolkozik, rájön, hogy a leírtakat képtelenség csinálni főállás mellett.
2019. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
92%
Korai volt még nagyon ez az összeköltözés.
2019. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:

# 28 a párom most még nagyobbat nőtt a szememben, mert látod neki megy.


azt elfelejted, hogy ősszel-télen nincs kerti meló a betakarítások után, és valamiből élni akkor is kell.

2019. aug. 17. 15:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!