Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, ha fáradtabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, ha fáradtabb vagyok, mióta összeköltöztünk, és iskola, tanulás mellett vezetek háztartást?

Figyelt kérdés

Márciusban költöztünk össze, akkor voltam 12. osztályos középiskolás, érettségire kellett készülni.


Már azt a félévet is nehéz volt végigcsinálnom, mert bár otthon is besegítettem a házimunkába, de nem volt elvárás, hogy mindent én csináljak és napi szinten.


Sajnos nem jutottam be egyetemre, így a régi sulimba maradok ősztől ötödévre szakmát szerezni, ami azt jelenti, hogy z utazási időm ugyanannyi lesz, 60 perc oda-vissza naponta, tanulnivaló sem lesz kevesebb, sőt... és mellette ugyanúgy csinálnom kell a házimunkákat.


Párom időnként besegít, de leginkább a bervásárlás és a ház körüli munkák terén, ritkábban takarít és mosogat is, de a rendszeres benti házimunka rám vár.


már most szorongok az ősztől.


Szerintetek velem van a baj, hogy elfáradok ettől az egésztől?

Terveztem, hgy hétvégente megyek diákmelóra, de ha hétköznap is le vagyok terhelve, nem tudom mennyi energiám marad még hétvégén is helytállni valahol.



2019. aug. 17. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb (38) és tapasztaltabb nőként teljesen egyetértek az előttem íróval.
2019. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már, odaköltözött 5 hónapja, és úgy csináltok, mintha a pasi neki köszönhetné amit eddig elért. XD
2019. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
24%
5 hónapja nem csinál a pasi semmit. Ja, néha elmosogat.
2019. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a párod, és neked megfelel hogy hülyére dolgozod magad, akkor csináljad.

Nagyon véded az életed, és a döntéseidet. Akkor meg minek írod ki, ha lepereg a kritika?

A kérdésedre a válasz: teljesen természetes.

2019. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
100%

Bár biztosan nem érdekel, de leírom, én hogy éltem 19 évesen: egyetemista voltam, kétszakos, és tanultam, mint az állat. Összejöttem egy szintén egyetemista fiúval, aki diákmunkázott. Az én ösztöndíjam és az ő fizuja elég volt ahhoz, hogy béreljünk egy pici, másfél szobás lakást, a kisszobában egy másik sráccal. Nem kellett kapirgálnom a hagymát meg trágyázni a disznókat. Egy feladatom volt: tanulni. Néha főztem, de hét közben kifőzdében ettünk, a lakást meg 3-an ragyogóan tisztán tartottuk.


Így is lehet.

2019. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!