Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ötven éves,egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ötven éves,egészséges férfiember vagyok. Elégedjek meg 3-4 havonta egy nem túl kielégítő szeretkezéssel?

Figyelt kérdés

Lassan tíz éve vagyunk házasok, két óvodás gyerekünk van. A házasságunkat nem mondanám annyira rossznak, ami indokolná: a feleségemnek miért ment el a kedve a szextől. Sok minden oka lehet, de szerintem nem szeret már, úgy, ahogy egy nő a férfit! Persze ezt sem magának, sem nekem nem vallaná be.

Sokat beszéltünk róla az elmúlt évek alatt, próbáltuk kijavítani ami rossz volt, de a vágy nem tért vissza.

Néha enged, csak hagyjam békén, és hogy önmaga előtt is igazolja, nem lett aszexuális.


Én feladtam az okok keresését, és a hiábavaló próbálkozást, és eldöntöttem: nem kérek még ezekből az együttlétekből sem. Akkor már jobb, ha egyáltalán nem élünk nemi életet.


Aztán az idő majd eldönti, mi lesz. Valószínűleg válás (szerető tartás úri passzió, nekem nem menne úgysem), de most még kicsik a gyerekek.


Biztosan sok férfiember van hasonló cipőben, nálatok mi volt, mi lett a vége?



2020. szept. 4. 13:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
100%
#60 Szerintem engedjük már meg a másiknak, hogy mindenkinek a maga baja legyen a legnagyobb. Meg attól, hogy másnak van (relatív) nagyobb, attól még foglalkozhasson a sajátjával.
2020. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
75%
Persze, mindenkinek a saját baja a legnagyobb ezt aláírom és értem, meg arról sem tehetünk kinek mekkora a libidója, van akinek magas, lehet, hogy itt is a nejének alacsonyabb ezért nem passzolnak az igényeik.
2020. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
Kérdező!- mi történt azóta ?
2022. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:

A helyzet még sokkal rosszabb lett. Gyakorlatilag 3-4 havonta egy gyors menet, de már én sem kívánom nagyon, annyira elegem lett a szexel zsarolásból.


A házasságunk is csak rosszabb lett, gyakorlatilag a válás szélére sodródott.


Többi sorstársammal mi a helyzet?

2022. szept. 28. 13:20
 65/71 anonim ***** válasza:
Gondolom nem mentetek el párterápiára, mint ahogy azt javasolták?
2022. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
A jelenlegi helyzetben nincs rá pénzünk, lehetőségünk, és én nem is nagyon hiszek benne, hogy a szexuális vágy visszahozható terápia segítségével...
2022. szept. 28. 16:38
 67/71 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom, a feleséged, is a válni szeretne?
2022. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
89%

Mi tavasszal váltunk emiatt. A párterápia segített, de az alap problémán nem. Ott nem átprogramozzák az agyakat, hanem beszélgetések során kiderítik, hogy neked mi a célod, és miben vagy hajlandó változtatni ezért.

A gyerekeknek nagyon szar. Nekem nagyon szar, mert én akartam, hogy építsük újra ezt a házasságot. A volt feleségem undorodik tőlem, és már röhejes, ahogy tuningolja magát és a gyerekeket ellenem. A környezetében ezerrel sajnáltatja magát, és sajnos ezt élvezi.

Van ilyen, ezzel nem tudok mit kezdeni. Próbálok új párt találni, de 44 évesen, vidéken, nagyon nem egyszerű. Abban az idegőrlő házasságban viszont nem bírtam már élni, rendesen fizikai tüneteim lettek tőle.

2022. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy válni szeretne, ahogy én sem, bár szerintem mindketten tudjuk, hogy a vége valószínűleg ez lesz.

Ahogy 68-as is írta, pont az tart vissza minket, amit ő is panaszol: család, gyerekek, anyagiak.


Arról nem is beszélve, hogy 50 felett, őszintén, érdemes?


Én legalábbis akkorát csalódtam az egészben, hogy nem szeretném újrakezdeni az életemet, többet senkivel!


Most az van, hogy minden nap mérlegre tesszük a házasságunkat, hogy jobb-e így, vagy külön. Mert amúgy jó kis család lennénk, ha én nem szenvednék minden nap a szexuális kielégítetlenségtől, és a tudattól, hogy a feleségem már nem szeret.


Párterápia? Na ez az, megint csak az előző, amit ír: az alap problémán nem fog segíteni, ha kialudt a vágy, ettől nem fog újra fellángolni.


Szerintem legalábbis.


Amit viszont nem értek, előzőnél:


Ha voltak párterápián, és "sikeres" volt, akkor miért viselkedik így válás után az asszony.


(Ettől amúgy tartok én is, hogy válás esetén így járok)

2022. szept. 29. 10:30
 70/71 anonim ***** válasza:
A nyitott kapcsolatot is kizártátok?
2022. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!