Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ötven éves,egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ötven éves,egészséges férfiember vagyok. Elégedjek meg 3-4 havonta egy nem túl kielégítő szeretkezéssel?

Figyelt kérdés

Lassan tíz éve vagyunk házasok, két óvodás gyerekünk van. A házasságunkat nem mondanám annyira rossznak, ami indokolná: a feleségemnek miért ment el a kedve a szextől. Sok minden oka lehet, de szerintem nem szeret már, úgy, ahogy egy nő a férfit! Persze ezt sem magának, sem nekem nem vallaná be.

Sokat beszéltünk róla az elmúlt évek alatt, próbáltuk kijavítani ami rossz volt, de a vágy nem tért vissza.

Néha enged, csak hagyjam békén, és hogy önmaga előtt is igazolja, nem lett aszexuális.


Én feladtam az okok keresését, és a hiábavaló próbálkozást, és eldöntöttem: nem kérek még ezekből az együttlétekből sem. Akkor már jobb, ha egyáltalán nem élünk nemi életet.


Aztán az idő majd eldönti, mi lesz. Valószínűleg válás (szerető tartás úri passzió, nekem nem menne úgysem), de most még kicsik a gyerekek.


Biztosan sok férfiember van hasonló cipőben, nálatok mi volt, mi lett a vége?



2020. szept. 4. 13:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
100%

68. vagyok. Abban segített a párterápia, hogy egy külső személy segítségével kiléphettünk azokból az örvényekből, spirálokból, amik a kettőnk rossz kapcsolata következtében keletkeztek. Ezek magatartásformák, viselkedések, amik nem engedik, hogy tisztán rálássunk az okokra. Nem adnak tanácsokat a segítők, hanem megfogalmaztatnak velünk különböző feladatokat, amiket vagy vállalunk, vagy nem.

Nekem pl. a terápia segített elfogadni, hogy a feleségem megváltozott, és én már nem tudok ellene tenni semmit és nem is kell. De ezen kívül volt rá lehetősége, hogy új alapokon visszaállítsuk a kapcsolatot, csak nem élt ezzel a lehetőséggel. Ennél bővebben nem mennék bele, így is bő lére eresztettem.

2022. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!